Fenomen anneler😠

Tiktokta instada her yerde kucucuk bebekleri goruyorum. Kimisi oyle tatli ki insan kiyamaz bakmaya..ama Allahin her gunu bebeklerini koyup uzerinden prim yapiyolar, bence buyuk acinasi durum.

ben hayret ediyorum o "annelere" ...ben nazardan korkarım,sapıklardan korkarım asla resim,video paylaşmam...Allah nasip ederse bir kız annesi olacağım .... sanırım fanusta besliyeceğim evladımı çünkü ortalık pislik dolu ...hele makyaj yapıp çocuğu paylaşmak resmen akıl tutulması

Her cümlesine katıldığım bir yorum ama özellikle kırmızı ile vurguladığım cümle düşüncelerime tercüman olmuş. Normal bir insanı popülerleştirme sendromu diyorum ben buna, hata bizde takip ediyoruz, etmeyelim neden prim veriyoruz ki?

Hiç konuşmadığınız, görüşmediğiniz, sizin hakkınızda hiç bir şey bilmeyen birini nasıl bu kadar çok sevebilirsiniz ki? '' sizi ilk gördüğümde yeni evlenmiştiniz'' e yani? çocuğu için '' öz oğlum gibi seviyorum demeler'' ya da fenomen anneden '' birlikte büyüttük'' cümleleri hele de '' kocaman bir aileyiz bla blaa blaa..

Onların amacı belli, iki video çekerek, ürünle fotoğraf paylaşarak, takipçilerine satın aldırarak, para kazanmak.. Ne yazık ki çocuğuyla popüler olanlar çoğunlukta,

Keşfet' te ilgimi çeken şeylere bakıyorum normal olarak, bir kez şuna da denk gelmiştim takip etmeyip, hikayesini görüntüleyenlere sitem etmiş, herkes takip etmeye mecburmuş gibi..

Son düzenleme:
Tiktok çok beter ya
Aklımın hayalimin almayacağı şeyleri gördüm
Sildim 1 senedir bakmıyorum çok saçma geliyor bana insanların yaptığı rezillikler
Normal zamanda asla yapamayacağım hareketleri konuşmaları millete sergileyebilmek ahlaksızlık
Rezillikten para kazanabilmekte apayrı bir durum
Onlara para yedirenlerin beyninide sorgulamak lazım

fenomen annelerin çocuklarına çok üzülüyorum ama en çokta bi çocuk var dizide de oynadı sanıyorum (isim vermek doğru olmayabilir) o çocuğa inanılmaz üzülüyorum hiç çocuk gibi giymiyor hep genç kız gibi vitrin mankeni gibi giydiriliyor annesi tarafından. apaçık istismar.

Sonunda merakım gitti hatırladım

Bana milyonlarca insanin başka normal bir insani bu kadar çok takip etmesi ve merak etmesi, o kişinin her giydiginin, surdugunun linkini istemeleri çok garip geliyor. Senelerdir anlam veremiyorum.

Takip ettigim 1 tane youtuber var fikirlerini seviyorum, yaptigi kitap incelemelerini ve kendi yorumunu dinlemeyi, yaptiği çizimlere bakmayi seviyorum.

Ama sabah akşam farkli kiyafetlerle cekilmiş fotograf ardindan da linklerini paylaşan, sayfasinda kocişle aşkli foto ve cocuklari disinda hiç bir sey olmayan insanlarin acayip takipcileri oldugunu farkettim. Nasıl normal yaşantisini süsleyerek oraya koyan ekstra hiç bir şey yapmayan insanlarin bu kadar çok kitlesi olabiliyor hala cozemedim.

Birde bu var evet, ula feno yuzune tezek surse diyecek takipcileri nerden aldin ayni moku bende yapicam yani Allah askina neden ayni pijamayi giyesin neden ayni ayakkabiyi giyesin..

Cok bir arkadasim var yurtdisinda o da instamom oldu, cocuklariyla normalde de cok guzel ilgilenir iyi bir annedir ama onu takipten ciktim ve nedenini soyledim de. Bozuldu ama tabi cirkinlesmedi. Kendince aciklamalari var ama prensip olarak kabul etmiyorum cocuklarin ozel hayatlarinin paylasilmasini.

Ruhi Çenet, barış Özcan izliyorum ve diyorum ki bu adamlar kazandıklarını sonuna kadar hakediyor
Barış Özcan’ı bilmem. Ama ruhi çeneti iyi araştırın. Yanılıyorsunuz. Birçok videosu başkalarına ait . kopya. Hakkında davalar var.
Ben de karısının bir videosunu gördüm tesadüfen aylar önce izlediğim yabancı dil bir videonun aynısı. Tamamen tesadüf rasladım. İzlemiyorum normalde. Kapak resmî bile aynı. İçerik olduğu gibi aynı. Tabi izin ,telif hakkı falan yok. Ben hatta çok şaşırmıştım ona rağmen nasıl devam edebiliyorlar diye. YouTube nasıl durdurmuyor diye.
Ama YouTube kesinlikle güven veren bir platform değil. Blr de çok zenginler. Onun da etkisi var sanırım. bu işte. çok para kazanıyorlar. Para her kapıyı açıyor.

Aaa ciddi mi.
Bunu bilmiyordum, bakayım ben de

Ruhi çenetin eşinin kanalı yok ama kız kardeşide baya popüler karıştıyor olabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…