Fenomen anneler😠

Ya ben 22 yaşına geldim, hala babam yemek yerken niyeyse kamerayı burnuma dayar resmen ve yapmamasını isteyince kızar. Sevmiyorum işte.
O çocukların ne yaşadığını düşünmek istemiyorum 😢
aa çok şaşırdım, gerçekten de o çocukların da sizin gibi hissettiğine eminim.

pedagog sevil yavuz hanimi takip ediyorum sizde bi bakin.cocuklar resmen tiktokcu anne babalaeindam cekiyolar.tiktok iskencesi diye bisey kesinlikle var.kadin 2 yasindaki cocuguna sigara iciriyor Allah in belasi.sinir krizleri geciriyorum beddualar ede ede gece uyuyamiyorum sirf bu yuzden tekip etsem de gonderilerine bakmamaya calisiyorum psikolojim bozuluyor.Allah im diyorum keske herkese cocuk vermesen..hakkiyla bakana ver cocuk Rabbim nolur diyorum.şu igrenc dunyada bu meleklerden ne istiyo bu insanlar.batsin tiktokunuz Allah in cezalari.of of bu dunyada sadece cocuklar ve hayvanlar imtihan edilmese keske seytanlasmis insanlardan korun Allah im cocuklari ve hayvanlari.artik hayvanlara da hayvan demiyorum bazi mahluklar pislikler yyzunden.ulkemizde kesinlikle sosyal medya denetilmeli kim ne derse desin bu sosyal medya ile pedofililer daha da artigini dusunuyorum ben.kesinlikle cocuklarini hekrese acik sekilde paylasanlar tespit edilip engellenmeli vardir bi yolu isyeyince herseyi yapiyolar bjnu da yapmalilar.zaten pedofililer bence direk oldürulmeli de işte yapmazlar.ayrica kesinlikle tiktok hemen kaldirilmali instaya faceye sinir getirilmeli.bu insnalar nereye dogru gidiyor ya..

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Yasal olarak küçük çocuklara makyaj yapması yasak ve bu bi anne keşke video kayıt alıp Müge anlıya yollasa idiniz en azından diğer böyle hatalar yapanlar için ders olurdu bende sizinle aynı fikirdeyim ve hani yazık günah nazar fln hepsini geçtim çocuk pedefolisi var madem fenomen olmak istiyor tam fenomen olsun video yollamak lazım

insan ilişkileri genelde kötü ve saçma videolar çekip başkalarına yayınlama yalnızlığa mutsuzluğa çaremi ? bunlarda yeni davranış biçimleri ve sevimsizzzzz...

Dün bir fenomen çocuğunun tırnağı pislik içinde bir resmini koymuş bu başka bir sayfada konu olmuştu, sonra aynı aile işe ilgili başka konu oldu onlardan mi bahsediliyor dedim diye bir tanesi bana kendi vicdanınızdaki kiri de görmenizi temenni ediyorum yazmış , yazdığımda tırnağındaki kiri gördüğümüz çocuk mu ? Yani o kadar fenomen o kadar aşıklar ki kötü bir anlamı olmayan birşey için bile saçma sapan ithamlarda bulunuyorlar, saldırabiliyorlar pes !!
bu Arada o çok savundukları da yalakalık yaptıkları kişiler de villalarda otursun yılda 3-5 tatile gitsin ne iş yaparlar diye bakarsın sadece ürün tanıtımı sazanlar sağolsun ne vergi ödemek ne birşey onu sorgulamak yok gelir bizim vicdanımızı sorgularlar

Hem çocuklarını sergiliyorlar hem de yalan yanlış ürünler tanıtarak insanlara zarar verıyorlar. Bu şahısları neden takip ederler anlamıyorum ya🤦🏼‍♀️ Delirmiş gibi bunu nerden aldın bunu nerden aldın nerene ne sürdün bize öner sıvayalım
link link link pes!
Takip etmesekte çıkıyor ya bıktım onlardan zaten

Dün bir fenomen çocuğunun tırnağı pislik içinde bir resmini koymuş bu başka bir sayfada konu olmuştu, sonra aynı aile işe ilgili başka konu oldu onlardan mi bahsediliyor dedim diye bir tanesi bana kendi vicdanınızdaki kiri de görmenizi temenni ediyorum yazmış , yazdığımda tırnağındaki kiri gördüğümüz çocuk mu ? Yani o kadar fenomen o kadar aşıklar ki kötü bir anlamı olmayan birşey için bile saçma sapan ithamlarda bulunuyorlar, saldırabiliyorlar pes !!
bu Arada o çok savundukları da yalakalık yaptıkları kişiler de villalarda otursun yılda 3-5 tatile gitsin ne iş yaparlar diye bakarsın sadece ürün tanıtımı sazanlar sağolsun ne vergi ödemek ne birşey onu sorgulamak yok gelir bizim vicdanımızı sorgularlar
Boş insanlar onlar ya çocuklara yazık.

bu tip ailelerin psikolojik sorunları olduğuna eminim.ben yavruma kıyamıyorum resmini bile koyamıyorum çocuğum nazara gelir belki büyüdüğünde bana bunu yaptığım için sitem eder.o bir birey yetişkin olduğunda kendi iradesi ile ister sosyal medya kullanır ister video çeker ister resim koyar ama şuan bana emanet edilmiş bir nimet ben onun haklarını gasp edemem. ayrıca şunu da belirtmek isterim her gün tv ekranında gördüğümüz insanlar bile çocuklarınızın resmini koymayın diye bas bas bağırıyor ki bunun korkunç sebepleri olmalı.
Bugün tiktok akımı yüzünden 5 yaşında bir çocuk kör olmuş. Kapansa şu tiktok 🤐

Bunların içinde en gıcık olduğum ailem mutfağın evim huzur olan sayfa.
Yahu kadın her ürünü reklam yaparak cebe indirmeyi başarmış, üstelik çocuklarını alet ederek.
Ve asla eleştiriye tahammülü yok.
Bir sayfan varsa ve takipcilerin sayesinde para kazanıyorsan alış bunlara.
Çocuklarının her halini yatak odasını dahi gösteren tipler en iyi anne moduna bürünmüyorlar mı bir de.
Çocuklarının izni var mı acaba?
Eşi de inanılmaz pasif, ortada hiç tanidimadigimiz adamı bize "enişte bey" olarak tanıtması da ayrı ironik.
Boş kadın coooook boş hem de.
Takipten çıksan da kesfete düşüyor.
sık sık keşfetime düşer ben de bazen bakarım bir keresinde takipçilerinden biri çocuklarınız ilgili bir anne olmanıza rağmen kilo bakımından zayıf demişti verdiği cevap 'ben sağlıklı şeyler yapıp yediriyorum o yüzden kilo almıyorlar sağlıksız boş kalorili şeyler yapsam kilolu olurlardı' dedi.
sık sık makarna, kısır, kızartma vs. yaptığına şahit oluyorum bir de😁

sık sık keşfetime düşer ben de bazen bakarım bir keresinde takipçilerinden biri çocuklarınız ilgili bir anne olmanıza rağmen kilo bakımından zayıf demişti verdiği cevap 'ben sağlıklı şeyler yapıp yediriyorum o yüzden kilo almıyorlar sağlıksız boş kalorili şeyler yapsam kilolu olurlardı' dedi.
sık sık makarna, kısır, kızartma vs. yaptığına şahit oluyorum bir de😁
Eleştiri asla kabul etmeyen bir kadın
Oysa bu kadar aşağılık kompleksi olmasa belki çok daha yerinde cevaplar verebilirdi takipcilerine
Zamanında nasıl ezildiyse acısını çıkarıyor zaar
Cok komik cookkkk 😃

annelerden biri adımı kaldırın diye ihtarname yolladı. Yoksa tazminat davası açacakmış. Haklı bende böyle bir annenin adının burada geçmesini istemedim hemen sildim ....
Tam bir issizmis yani, site site gezdigine gore🙄 ismin gecse nolur gecmese nolur

X