Fenomen anneler😠

Tabiki cok sahsi bi karar,basımıza ne gelecegini bilemeyiz.
Ama benim fikrim neden cocuk sahibi olmak da diretiyorlar?
Bitanesi 2.yi yaptı bide
Hadi birini yaptın.
2. Neden?
Tabiki herkes cocık sahibi olmak ister en dogal hakları ama sen daha kendine yetemezken,cock da engelli adayı dogacak.Yazık günah degil mi😔

Ben de şöyle dusunuyorum, biri kalkip ben engelimle mutluyum, kendim gibi bir cocuk yapmakta sakinca görmüyorum diyorsa tek kelime edemeyiz, ama yok ayakkabimi baglayamiyorum, egilemiyorum, girgir yapamiyorum, bilmemkac yasima kadar bilmemnekadar ameliyat gecirdim diye aglayip sonra ayni yollardan gececegini, ayni hayati yasayacagini bile bile bir cocuk dunyaya getirip, bir de onun uzerinden duygu sömürüsü yapmak sozkonusu olunca, en ufak iyi niyet goremiyoruz.
E demezler mi madem senin hayatin cok zordu niye ayni zorlugu yasayacak bir cocuk yaptin da aglaniyorsun....

Ben de şöyle dusunuyorum, biri kalkip ben engelimle mutluyum, kendim gibi bir cocuk yapmakta sakinca görmüyorum diyorsa tek kelime edemeyiz, ama yok ayakkabimi baglayamiyorum, egilemiyorum, girgir yapamiyorum, bilmemkac yasima kadar bilmemnekadar ameliyat gecirdim diye aglayip sonra ayni yollardan gececegini, ayni hayati yasayacagini bile bile bir cocuk dunyaya getirip, bir de onun uzerinden duygu sömürüsü yapmak sozkonusu olunca, en ufak iyi niyet goremiyoruz.
E demezler mi madem senin hayatin cok zordu niye ayni zorlugu yasayacak bir cocuk yaptin da aglaniyorsun....
Aynen öyle😔

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Onlar kadar onlari takip edip begenenlerde suclu yazik o cocuklari herkes görüyo ortalik sapik kayniyor neyini kiskanmissin acaba gerizekali kadin tik tok zaten IQ seviyesi düsükler icin ekstra yapilmis bir uygulama degil izlemek görmeye tahamülum yok

Şevki ve mine demi aysss hic sormayin cok agzi bozuk bir videoda esi kapinin önünde supriz yapicak cicekle zile basti o kizi daha bebekti agliyordu iceriden sesi geliyo minenin nasi bagirdi el kadar bebege videodada agucuk gugucuk yazik birde yarin yokmuscasina ürüyorlar
Hahah dimi ya ...bı susssss beeeeeeeaaaaa diyisi var 🤣🤣🤣🤣
Eşi maşallah motordan Şahin'e şahinden sunrooflu arabaya terfi etti bu 3 yıllık serüvende 😉

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Merhaba size katılıyorum. Ülkemizde cocuk işçi yasaklandi ama sanal yollu cocuk işçiler serbest ve anne babalar çocuklarının sırtından kazandıkları ile hiçte gocunmuyorlar. Sonumuz hayrolsun diyelim..

Bu arada makyaj üretim fabrikasinda çalıştığınız ve zararli olduğunu bildiğiniz ürün iceriklerinden bahsedip bizleri de aydinlatirsaniz cok memnun oluruz 🌸

Cok cokkk igrenc geliyor bu durum.. cok istiyosan kendine yap nr halt ediyosan et... cocugu kullanmak nedir? Bunlarin dunyadan haberleri yok

Nereden düşüyor keşfetinize, instagramdan mı? Aslında çocuklarını bile suistimal eden biri için verdiği cevap çok şaşırtıcı değil. Siz iyi niyet göstersenizde onlar herşeyin en iyisini bildikleri, en güzeline layık oldukları için size kıskanç yaftasını yapıştırırlar tabi. Siz izlemeyin, mesaj atmayın görmezden gelin akıl ve ruh sağlığınız için. Şikayet diyorsunuz çocuğa tecavüze, cinayete ceza verilmiyor bu dediğinizi ciddiye bile almazlar. Çok takipçiniz varsa sosyal medyada linç en etkili yöntem şu sıralar ama ne kadar etik tartışılır.
Kesinlikle katılıyorum👍🏻

Ben çocuklarımdan hatıra kalsın diye konuşurken, farklı bir şeyler yaparken videolarını çekmeye çalışıyorum bazen, kamerayı fark ettikleri anda bırakıyorlar yaptıkları işi.
Bu fenomen annelerin çocukları çok ilginç. Bir tanesini hastalığından ötürü takip etmeye başlamıştım. Allah şifa versin, merak ediyordum durumunu , sonra takipten çıktım zaten. Hayretlerle izliyordum, çocuk konuşurken anne babası yerine telefonla göz göze gelerek konuşuyor. Nasıl bir alışmışlıksa, çocuk olağan iletişimini kamerayla sağlıyor.
işte bu da böyle hayret ettiğim bir mevzuudur, konuyu nasıl bağlayacağımı bilemedim 😂😂😂

Merhaba hanımlar.
Bende uygun bulmuyorum o tarz anneleri ama kendi tercihleri tabiki ben kizim7 aylık oldu ahal resmini paylaşmadım banada buldumcuk diyorlar ne yapsam böylemi olsam:KK76:

Benzer bir şey gördüm...4 yaşındaki kız çocuğuna allık, kırmızı ruj, siyah straplez üst, pul payetli mini etek, ayakta kocaman parlak topuklu ayakkabı giydirip video ve fotoğraf paylaşmıştı bir “anne”! İnanın o kadar iğrenç bir görüntüydü anlatacak kelime bulamıyorum... Bunun çocuk istismarı olduğunu anlamıyorlar. Binlerce takipçi var ve profil herkese açık... Devlet buna el atmalı. Biz o çocuklara bu kadar üzülürken o şizofrenler kıskandığımızı düşünüyorlar...

Daha onların ayça mesut versiyonu var bende zamazingo diye bir sayfada denk geldim vergi kaçırıyorsun ödemiyorsun diyorlar pişkin pişkin engelliyim muafim ben dedi :KK57:
Geçen profilinde gezdim bir evladi var cocuk yuruyemiyor dogru düzgün yaşıtlarından geri kıskanıyorlar.nazar değmesin diye video atmıyorum yazmış bir takipcisine
Boyle tiplere ne diyebiliriz ki ama şu da var takipçi kitlesine bak o kadar abuk subuk ki ne yaparsan yap arkandayız yazanlar mi hep destek tam destek diyenler mi e vergi vermiyor olsun o engelli is yaparken reklam atarken paraları cebe indirirken engelli degil mi Allah vicdan versin
ay bende takıp edıyorum onu =) ünlülerin bütün pisliklerinı dokuyor meydana =)))

Bir de sutlumutfak abla var uyduruk yemeklerle havuzlu eve terfi etti
Bütün yemeklere, tatlılara krema koyuyor. Sağlıksız ve bol kalorili yemekler yapıyor hep. Yazık oğluda obez olma yolunda ilerliyor. Hiçbir eleştiriyi ciddiye almıyor. Oğlunun durumu vahim. Adınıda Necatin koymuş çocuğun🤔🤔🤔

Instada bi sayfa var. Bazen bu şekilde fenomenlerin sahtekarlıklarını paylaşıyor. Geçenlerde bir hanımefendi çocuğumun dudağı yırtıldı diye çocuğunun kanlı atletini paylaşmis ve instadan doktor aramış. Sonra paylaştığı fotolarda ise çocuğun ağzında burnunda çok şükür bir şey yoktu. Yani lafın kısası para ve takipçi kazanmak icin her seyi yapabiliyorlar.
Ama ben bu konuda Muge Anlı kafasindayim. Çocukların foto ya da videolarını paylaşmak bana çok yanlış geliyor
evet o hengame arasında da yeni aldığı villaya taşınıyordu. fanlarıda temizliğe yardıma çağırmış ve cidden gitmişler.13-14 yaşında.

X