Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 3 senedir evliyim 1 buçuk yıldır hastahaneye gidiyorum önce düşünecek durumda değildim çok zor zamanların oldu ama hayat devam ediyor baktım bari hastahaneye gideyim dedim herşey normal çıktı çok sevindim ama sadece geçen sene ilk çatlatma iğnesinde dişim iltihapladı 1 hafta geçmişti adet tutunamadan düştü malesef sonrada 1 defa daha verdi doktor iğne ama ondada ramazanlıktı hiç değerlendiremedik günleri kimyasal felan olduysada yada yine öyle olduysa da anlamadım hastahaneye gitmedim evde test yaptım negatif çıkınca üstelemedim hiç

Hiç sorma canım eşime kızıyorum bazen herkesin sorununu bizim evimize getirdik bak herkes rahat biz böyleyiz diye bide doktor bana hep klomen verdi famera vermedi

Hiç sorma canım eşime kızıyorum bazen herkesin sorununu bizim evimize getirdik bak herkes rahat biz böyleyiz diye bide doktor bana hep klomen verdi famera vermedi
Kaynim mesela karisi haksiz olsa bile evde huzurubozulmasin diye heo karim hakli der ne kadar güzel ama bnmki oyle degil

Kaynim mesela karisi haksiz olsa bile evde huzurubozulmasin diye heo karim hakli der ne kadar güzel ama bnmki oyle degil seninki gibi

Ben de 6 senelik evliyim. Bi kızım var 4 yaşına az kaldı. İlk çocuk düşündüğümüzde 1 yıl olmadı ilk başka bi doktora gittim famera verdi çatlatma iğnesi yapmadı bütün yumurtalar kist oldu ardından da kimyasal gebelik oldu. Sonra doktoru değiştirdik üç ay klomen kullandım. Doktor bu ay da olmazsa rahğm filmi çekelim dedi. Ben biraz kafamı dinlemek istedim üç ay kendiliğinden olmazsa rahim filmi çekerim dedim. O ay soğan suyu içtim herhalde üç ay klomen etkisi ile hamile kaldım. Şimdi iki yılı geçkin ikinciçocuk istiyoruz ama iki senedir olmuyor fsh değerim yüksek çıktı. Amh değeri 1.64 dü iki sene önce doktor erken menopoz ihtimali var demişti

Bnmde 1.8 di 4yil once bana da erken menopoz dedi fala ay nasil uzulmusdum simdi kaca dustu kim bilir tanidim biri amh 0.98 di 4 yil once suan normal yolla hatta ikinci supriz olarak iki bebesi var cnm amh geyet iyi takilma

Ailede hep biri herkesin yükünü üstüne alıyor denge çok önemli aslında ama benim eşim de yapamayor maalesef
Kaynanam sey yapmis bigun geldi bana dediki 3ohlu var ucunude denedim bi tek dedi orta kaynim soylediklerimle karisina catmadi dedi diger ikiside hemen lafa kanip size catti demisdi ben sok ogluna anlattim anasi olunca kulagina bile girmedi. Diger kaynim der hep anamon babamin lafiyla karinla kavga etme falan ama isine gelmez

Aa kanda ne zaman negatif cikti cnm bnmde boule hayali bi cizgi var
Canım 10. Gün kan testi yaptırmıştım 2.64 çıktı yani bence iğne etkisi geçmişti geçmese pozitif çıkardı sonucum değilmi yani ben öyle düşünüyorum bugün de 11. Günüm test böyle çıktı inşallah koyulaşır

2.64 acaba tam yukselise gecti an mi yaptinki kan testini adete kac gun var

2.64 acaba tam yukselise gecti an mi yaptinki kan
Birde iğne gününü saymam gerekirmi
Hic bilmiyorum ki valla bnmde adete var hayali cizgi seninki kamerada cikmis bnmkinde oda yok dusun basladim bile umutlanmaya ben

2.64 acaba tam yukselise gecti an mi yaptinki kan

Hic bilmiyorum ki valla bnmde adete var hayali cizgi seninki kamerada cikmis bnmkinde oda yok dusun basladim bile umutlanmaya ben
İnşallah belirginleşir senin de benim de canım içimizi ferah tutalım doktorum değerin düşük ama yükselebilir dedi 10. Gün zaten çok erken normalde 14. Gün yap testi dedi 3 günüm var kan testi vermek için adet olaylarım biraz karışık bi kendiliğinden bi ilaçla oluyorum ben o yüzden o konu hakkında bi fikrim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…