Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
zor ya bi kendi derdimizle uğraşırken bi de elalem musallat oluyor.

2.64 gorunce yukselecekmis hissi olmusdu bende. Bnmki dusun cook hayali cizgi adete de olunca heveslendim bakalım

Kızlar benim yarın adet günüm. Hiç bi belirtim kalmadı kaşık ağrılarım falan bitti . Adet olucam gibi hissediyorum. Bugün yarın olurum herhalde

Kızlar benim yarın adet günüm. Hiç bi belirtim kalmadı kaşık ağrılarım falan bitti . Adet olucam gibi hissediyorum. Bugün yarın olurum herhalde
Bnmde karnim ağrıyor kac gundir hic biyle olmazdim dun biraz dinlendim agri baktim devam ediyo normalde cok hareketliyim.acaba hep boyleydimmi diye sorguluyom kendimi ya uff ne kotu sey isteyipde hamile kalamamak allah herkesin sinavini baska yerden veriyo rabbim herkese nasip eder ins

Amin canım allah isteyen herkese nasip etsin

Amin canım Allah isteyen herkese nasip etsin. Canım ilk gebeliğinde idrarda koku bulanıklık var mıydı hatırlıyor musun

Amin canım Allah isteyen herkese nasip etsin. Canım ilk gebeliğinde idrarda koku bulanıklık var mıydı hatırlıyor musun
Onlardan hic supelenmedim yoktu cunku camasir suyu ile erken ogrenen falan varmisya onlarida denemisdim ordan temiz berrak oldunu hatirliyom. Benim tam adet gunumde bildin adet gibi baya kanamam gelmisdi dedim aha adet oldum. Ama kasikta pit pit atis hissettim adet oldum dedim ama dur evde var olanida yapim dedim negatif cikacandan emin yaptim bide dusun kanama coktu bi baktim pozitif sok oldum ikinciyid yaptim oda kıpkırmızı

Bekleyebiliyosan bekle kuzu ben dun yaptim hayali boyle bakan anlamaz bi ben görüyorum o bile umud verdu dusun adete kadar umudla gezerim sonra husran

Yaaaa ne muhteşem bi mucize olmuş Allah tekrarını nasip etsin canım

Yaaaa ne muhteşem bi mucize olmuş Allah tekrarını nasip etsin canım
Amin cnm hepimize ins. Ve ben kimyasal gebelik gecirdimde de cok fena ateslenmisdim . Gecen gecede ateslenince esimin aklina o gelmiş acaba hamilrmiydin diyede testte cikmadi bekleyelim bakalım

Kızlar eczaneden test aldım tek çizgi çıktı yani negati. bakalım ne olucak bugün iğne ile 15. Gün adet de daha olmadım

merhaba arkadaşlar ; pkoluyum ilk defa femara kullandım günde 2 adet 6 gün. 7. gün doktora gittim yumurtalıklar uyarılmış dedi ama yumurta büyüklüğü adeti vs söylemedi. 2 gün sonra gelin iğneyi konuşalım dedi. bugün gittim 13 mm yumurta varmış iğne vermedi henüz küçük diye ve kan istedi estradiol ve progesteron.

femara ve çatlatma iğnesi arasında sizlerden de kan istendiği oldu mu ? acaba yumurtanın gelişip gelişmeyeceğine mi bakacak ? ilk denemem olduğu için çok bilgim de yok. teşekkürler şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…