Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef ben bilmiyorum

Yanlis vilgi vermek istemem ama istenilen gunde istedigi boyutlara ulasmadigi icin estradiol ve progesteron un degerinde bi uyumsuzluk oldunu dusunmus igne vermemesi cok buyedi icin

Yanlis vilgi vermek istemem ama istenilen gunde istedigi boyutlara ulasmadigi icin estradiol ve progesteron un degerinde bi uyumsuzluk oldunu dusunmus igne vermemesi cok buyedi icin
evet şimdi mesaj attı doktor, hormon değeriniz düşük çıkmış dedi. salı günü tekrar kontrol edecek. hala büyümemişse önümüzdeki ay gonal f ile deneyecekmişiz. ben bi iki tur daha femara bekliyordum , gonal f sanki son çıkışmış gibiydi . üzdü biraz.

Kızlar ben hala adet olmadım 1 saat once kahverengi bi akıntı geldi eger sabaha adet olmazsam bi kan testimi versem
Bence ver canım yerleşiyor da olabilir benim de 11. Gün bugün ben iğne gününü de saymışım sayılmaması gerekiyormuş idrar testi de böyle gittikçe silikleşiyormu koyulaşıyormu anlayamadım
Canım ne haptın adet oldun mu

Valla kizlar umudlanmim diom ama ya simdide beyaz akintim geliyo genelde yumurtladim zaman gelirdi acaba varmidir ya ben bj ay niye bukadar umudlandim ki. Marketten biseyler almaya gidecem ayni testten gene yapasim var eger koyulasma olmazsa negatif yine cikarsa cizgi umuda devam

Valla kizlar umudlanmim diom ama ya simdide beyaz akintim geliyo genelde yumurtladim zaman gelirdi acaba varmidir ya ben bj ay niye bukadar umudlandim ki. Marketten biseyler almaya gidecem ayni testten gene yapasim var eger koyulasma olmazsa negatif yine cikarsa cizgi unuda
Bencede var gibi baksana denk gelmis olsaydi ikinci testte cikmazdi

Dene canım hepimiz öyleyiz bi umut bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…