Femara+ovitrelle 11.gün

Bilmiyorum ki canım belirtiler var gibi ama bilmiyorum aslında ilişkiden 10 gün sonra belli olur diyorlar ama

Yok maalesef, aslında gidip almaya yelteniyorum sonra dur diyorum kendime sonradan negatife dönerse şayet igne etkisiyse çok üzülürsun diyorum bile bile almadım açıkçası
İnsan üzülüyor bende 10 aydır belki 40 test yapmisimdir eşim çok istiyor sürekli alıp geliyor yap diye umarım hamiş kalırız 12.gunde bazıları öğrenmiş

İnsan üzülüyor bende 10 aydır belki 40 test yapmisimdir eşim çok istiyor sürekli alıp geliyor yap diye umarım hamiş kalırız 12.gunde bazıları öğrenmiş
İnsllah rabbim tez zamanda vatana millete hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, bizim de doğu görevimiz var seneye insllah ailemden uzakta çok zor olacak ilk bebek o yüzden bian önce olsun diye uğraşıyoruz bakalım

İnsllah pozitif çıkar kulun kula duası geçer dualardan eksik etmeyin, rabbim size de bian önce nasip etsin insallah

Ya kizlar bende 5 aralikta adet oldum 14 unde rahim filmi cekildi hic bi sorun yok doktor asılama baslatalim adetin 2. Gunu gel dedi. Bu çatlatma iğnesi cok acitiyo mu saglik ocagi igneyi yapar mi

Benim de bugün ignemin 7. Günü bu iğneleri yapıp hamile kalan yok mu çok negatif görüyorum olan umutlar da gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…