Femara+ovitrelle 11.gün

Benim ilk iğne deneyimim çok ağrılı sıkıntılı geçmişti bu iğneden sonra hiç ağrım bi hasasiyetim olmadı bugün 9. Günüm. Siz de nasıl etkiler oldu
Merhaba benim de 2.iğnem ve 9.günüm işk iğnem aşırı ağrılı ve belirtili geçmişti bunda hiç bir belirtim yok valla sadece bel ağrım var 8.güne kadar iğnenin etkisini gördüm bugün test yapmadım bilerekte almadım açıkçası valla aşırı stresli 22 aralıkta olmuştum iğnemi

Merhaba benim de 2.iğnem ve 9.günüm işk iğnem aşırı ağrılı ve belirtili geçmişti bunda hiç bir belirtim yok valla sadece bel ağrım var 8.güne kadar iğnenin etkisini gördüm bugün test yapmadım bilerekte almadım açıkçası valla aşırı stresli 22 aralıkta olmuştum iğnemi
Aynen ben de 22 Aralık akşam 22.30 oldum. Öncesinde letu ve gonal f kullandım şimdi bi umut bekliyorum ne zaman test yapmayı düşünüyorsun

Aynen ben de 22 Aralık akşam 22.30 oldum. Öncesinde letu ve gonal f kullandım şimdi bi umut bekliyorum ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
Valla ben düne kadar yaptım pozitif çıkıyordu bugün yapmadım ama yarın veya bu akşam tekrar yapmayı düşünüyorum etkiyi görmek için

Kızlar bende 21 aralıkta oldum iğnemi beklemek çok zor hele bazen regl ağrısı gibi bir ağrı giriyor moralim bozuluyor

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah nasip olur hepimize bekleyecez mecbur. Yarın 11. Gün test yapmayı düşünüyorum bakalm

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah nasip olur hepimize bekleyecez mecbur. Yarın 11. Gün test yapmayı düşünüyorum bakalm

Doktor bu konuda bir şey söyledi mi size iğnenin etkisi şu gün tam anlamıyla gecer diye

Bu saatten sonra dönmez demi
Canım benim testim ilk sana söyledim çizgi yoktu şimdi böyle oldu
F362691E-70F0-4704-A1E3-88CBDAA58243.jpeg

Kızlar herkese merhaba❤️ben iğnemin 4.gününden beri test yapıyorum etkisi ne zaman gidecek negatife ne zaman dönecek diye iğnemin 7.günü çizgim azalmaya 8.ve 9.günü negatif çıktı ilk önce size 8.ve 9.gün testimi atacağım 10.gün yani bu sabah yaptığım da ise silik çizgi çıktı çıplak gözle çizgi daha da belli lütfen değerlendirmelerinizi yaparmısınız bu arada 2.iğne deneyimim geçen ay ise 8.gün negatife dönüp birsaha asla yani kuruma gibi dahil çizgi çıkmamıştı deneyimim o yönden var
E630E6FB-C9D9-4DEE-A937-8F3F3D6DE424.jpeg
DBA92FC1-EC71-4D9A-960E-A975B93615B0.jpeg
BD5844B8-643A-4F74-93FF-02871EA0D05A.jpeg

X