Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim hiç akıntım olmuyor ki işte bu testler olmasa bekliyorum öyle akıntı gelsin diye .. mesela bu kadar net çıktı çizgiler ama bende sıfır akıntı hatta aşırı bir kuruluk var bazen ciddi ciddi kuruluktan dolayı mı hamile kalamıyorum diye düşünüyorum
Hala hala preeseed kullansana canım onunla bile çok kişi hamş kalmış kuruluk olması normal değil çünkü her yumurta çatladığında o akıntıyı görürsün dğişik geldi biraz bana

Hala hala preeseed kullansana canım onunla bile çok kişi hamş kalmış kuruluk olması normal değil çünkü her yumurta çatladığında o akıntıyı görürsün dğişik geldi biraz bana

Doktoruma söylüyorum ama birşey önermedi bana hiç şimdiye kadar, öyle ki ilişki bile zor oluyor kuruluktan dolayı :KK64:

Kızlar merhaba durumunda değişiklik veya artı bir gelişmesi olan varmı ben sabah gittim kan ve idrar verdim vede bütün vitamin değerlerimin bakılmasını istedim sağolsun doktor ne var ne yok hepsini yazmış:KK48:

Kızlar merhaba durumunda değişiklik veya artı bir gelişmesi olan varmı ben sabah gittim kan ve idrar verdim vede bütün vitamin değerlerimin bakılmasını istedim sağolsun doktor ne var ne yok hepsini yazmış:KK48:
Yok canım son 7 gün bekliyorum haftaya pzt salı hala olmamışsam kan vericem haftasonu da kendim bi test yaparım heralde.
Belirtisi falan olan yok mu hiç bende sıfır :dua:

X