Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy kuzum var ya bugün buraya yazmaya niyetlendim kalbimiz birmiş :))) sizlere umut olayım kuzular oglusumu çok şükür ki kucağıma aldım sizlere çok dua ettim sancı anında Rabbimm hepinize hayirlisiyla aynı duyguları tatmayı nasip etsin insallahhh:KK200:
Amin inşallah kuzum ❤️❤️❤️

Yoktu cnm ama bu ilaclari kullanırken sogan kuru ve bal tarcin corek otu kurude yaptim ben illa faydasi olmustur
Soğan kürünü denedim ben daha önceleri sonra bi macun var sosyal medyada yaygın onuda kullandım tabi eşimi yumurta günleri evde yakalayamadım bu ay evde Allah izin verirse inşaallah :KK200:
Umarım sende sağlıklı bi gebelik geçirip zamanı gelince evladını kucağına alırsın :anne:

Soğan kürünü denedim ben daha önceleri sonra bi macun var sosyal medyada yaygın onuda kullandım tabi eşimi yumurta günleri evde yakalayamadım bu ay evde Allah izin verirse inşaallah :KK200:
Umarım sende sağlıklı bi gebelik geçirip zamanı gelince evladını kucağına alırsın :anne:
İns cnm benim darisi senin basina ins nasibinizde varsa rabbim bi an once bagislasin sizede :dua:

Kızlar bir sorum olacak. Bugün aşılamanın 5. Günü ve aşırı baş dönmesi yaşadım eczanede tansiyonumu ölçtürdüm yüksek çıktı ilk defa tansiyonumun çıktığı oldu genelde düşük tansiyonum vardır. Sizce doktorumu arayıp sormalı mıyım? Yuvalanma ile alakalı bişey olabilir mi?

Kızlar bir sorum olacak. Bugün aşılamanın 5. Günü ve aşırı baş dönmesi yaşadım eczanede tansiyonumu ölçtürdüm yüksek çıktı ilk defa tansiyonumun çıktığı oldu genelde düşük tansiyonum vardır. Sizce doktorumu arayıp sormalı mıyım? Yuvalanma ile alakalı bişey olabilir mi?
Canım nasıl oldun geçmiş olsun doktorunu arayıp sordun mu

Sağol canım şuanda çok iyiyim
Doktora sordum progestan hapı kullanıyorum onun yan etkisinde varmış korkma dedi ☺️
Sende var mı bir gelişme?
Ayyhh iyi bari aman aksi birşey olmasın dikkat et kendine
Ben sabah doktora gideceğim işte canım yumurta var mı yok mu bakalım ona bakacağız çok heyecanlıyım

Hadi bakalım inşallah güzel güzel yumurtaların olmuştur. Haber ver canım
Canım 3 yumurta varmış 2si gayet güzel dedi iğne verdi ovitrelle sonra kendi enjeksiyon etti ve 3gün görüşün eşinle dedi bakalım bundan sonra çalışacağız ve dua edeceğiz inşaallah bizde hamileleler kervanına katılırız

Canım 3 yumurta varmış 2si gayet güzel dedi iğne verdi ovitrelle sonra kendi enjeksiyon etti ve 3gün görüşün eşinle dedi bakalım bundan sonra çalışacağız ve dua edeceğiz inşaallah bizde hamileleler kervanına katılırız

Hadi bakalım inşallah. Yumurtaların erken gelişmiş çok güzel tutunur bebiş inşallah da güzel haberler alırız

Arkadaşlar 20 haziranda doktorum göbekten çatlatma iğnesi yaptı. Ertesi gün bel ağrım başladı bir hafta çok kötü bel ağrısı çektim sonra hafifledi ama hala devam ediyor aranızda bunu yaşayan oldu mu? Belim hiç bu kadar ağrımamıştı hareketimi kısıtlıyor resmen anlamadım neden böyle oldu

MRB kızlar bende 1 yıldır evliyim hiç korunmadım pcos var femara verdi doktor hastalanmayı bekliyorm kullanmaya başlıycam . İnşllh bizimde olur bebğimiz

Hamile kalan arkadaslar bunu akıllarından cıkardıklarında mı kaldılar herkes öyle diyor .ama düşünmemek ne mümkün :KK43:
Dusunmemek mumkun degil Allah kolaylik versin. Sadece fazla dusunup stres yapmamaya calis. Stres butun tedaviyi olumsuz etkiler. Sen elinden geleni yap gerisini Allaha birak. Olacagi varsa herturlu olacak ama stres yaparak elde edecegin hastaliktan baska bisey degildir. Ben de kullandim femara sadece 1 ay gunluk yarim tablet. O ay yumurtladim ama hamile kalamadim yinede. Sonraki adetimde tuplerimi kontrol etdirip tekrar yumurtlama tedavisi vesilesiyle hamile kaldim, hamile kalana kadar dogal kurlerdir hormonal haplardir yapmadigim sey kalmamisti sanirim. Uzun ve zahmetli yol ama pes etmeden ve olacagina inancini yitirmeden devam etmek gerekli. Allah isteyen herkese nasip etsin.

X