Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana tekrar femara başladı bu ayda böyle deniyelim olmazsa iğneli tedawiye geçeriz dedi geçen ay çok ümitliydim ama artık yok bnimde femarada klomende hepsi boş rabbim ol deyince oluyo kızlar ne yaparsak yapalım boş ama bn galiba artık zamana bıraktım .

Bana tekrar femara başladı bu ayda böyle deniyelim olmazsa iğneli tedawiye geçeriz dedi geçen ay çok ümitliydim ama artık yok bnimde femarada klomende hepsi boş rabbim ol deyince oluyo kızlar ne yaparsak yapalım boş ama bn galiba artık zamana bıraktım .

Ben birde inofolic combi kullan derim. Yum geliştirici ve folik asit ikisi bir arada combi de.

Kızlar benimki kanamaya döndü. Doktorumla görüştüm evet adet olmuşsun dedi. Yarın randevu aldim gidiyorum. Yeni aya başlıyorum bakalım

Folik asit war başlayımmı hemen

Hamile kalmaya karar verdiğinde başlıyorsun canım zaten folik aside. Gebelikten 3 ay önce ve gebeliğin ilk 3 ayında içiliyor. Yalnız combi de yumurta geliştirici de var bilgin olsun.

Son düzenleme:
Kuzu dr bana başka hiç bi ilaç kullanmıycaksın dedi o yzden kullanmıyorum

Kizlar benim bat dundu ben kac gundur hastalandim sanıyorum. Ama leke dışında bisey gelmiyor. Uc gundur kahve pembe tuhaf bi lekelenmem var. Dünkü testim bole cikti. Ne diyosunuz :KK57:

Eklentiler

• IMG_20180117_211033.jpg
    IMG_20180117_211033.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 208
X