Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar malesef sonuc 0 di. Ama hala hastalanamadim. Kahve lekeler geliyor sokulemedi bi turlu. Bu ay yine femara deniycez adet olunca

Kızlar bende 7 gün geçti regle olmadım
Ben ilk test yaptım
Silik çıktı
3 gün sonra tekrar yaptım yek çıktı
Kafam karıştı

Kızlar bende 7 gün geçti regle olmadım
Ben ilk test yaptım
Silik çıktı
3 gün sonra tekrar yaptım yek çıktı
Kafam karıştı
Kan testi versene bi canım bnada ilişki önerdi iki hafta içinde kanama olmazsa test yap dedi inşallah bu ay gelir mucizem benimde dua edin nolurr :dua:

Test yaptım cuma gün silik çıktı biten ai cuma akşamı kan. Verdim 0,974 çıktı
Bugün tekrar gebelik idrar testi yaptık tek çıktı
Ama hala tefle olmadım

Canımm yaa inşallah wardır diycem ama kanda düşük değil mi belki daha yenidir inşallah wardır inşallah

Kizlar az once gebelik testi yaptim bi yorum yapsaniz. Yarin sabah tekrar yapacagim ve kan vermeye gidecegim insallah.

Eklentiler

• 111.jpg
    111.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 211
Benim kafamın almadığı hep 0.100 cılan test
Neden 0,974 çıktı onu anlamıyorum ? Ve regle de olmadım

Canimm sanki bu test te var gibi gecikti mi adetin Ayy heyecan yaptım :KK3:
Canım Bugün falan galiba adet gunum, ovulasyon testinde 7-8de pik yapıp ayın 9da siliklesmisti. Ben de en son 9na göre hesapliyordum. Bu sabah erken gebelik testi de yaptım o hemen pozitif çıktı. Birazdan kan vermeye gideceğim Insallah.

Canım Bugün falan galiba adet gunum, ovulasyon testinde 7-8de pik yapıp ayın 9da siliklesmisti. Ben de en son 9na göre hesapliyordum. Bu sabah erken gebelik testi de yaptım o hemen pozitif çıktı. Birazdan kan vermeye gideceğim Insallah.
Canimm yaa erken testin fotosunu da atsana kesin vardı o zaman bende öyle yapmıştım erken de çıkınca kana kosmustum 11 çıkmıştı sonuç bakalım senin kaç çıktı merakla bekliyoruz :))

X