Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim o ay bende kist olmustu temizlendim ya bu ay klomenle 4 yumurtam oldu gunleri degerlendirdik catlatma iignesi vuruldu catlamis 2 yumurtam bekliyorum bat 22 aralik ama belirtim yok canim ohhh melegimiz buyumus masallah annesi
Haydi insallahh güzel haberler beklıyorum canisum :) büyüdü meleğimiz teyzesi ultrason fotosuna bakıp bakıp seviyorum her bir uzvunu:KK200::halay:darısı size olsun kuzumm

Herkese selamlar kızlar ben baya usuttum grıp oldum daha yenı gırdum forma dunden berı bakıyorum sızlerede selam vermek ıstedım bebek bekleyenler saglıkla kucagına alsın ıns ısteyen herkesede nasıp olması dılegıyle sabırla beklemeye devam:KK200:

tek belirtim koku hassasiyeti başka hiç belirti yok
Kokuyu da şöyle anlatıyım eşim çamaşır aşmıştı kurutmalığa. Ben işten geldim odaya girince farkettim
Normalde eşim o kadar deterjan asla kullanmaz beni bile uyarır
Dedim ki o ne öyle aşırı bi koku gelio çamaşırlardan dün işte ...
Yooo dedi
Gel Allah aşkına kokla dedim .
İçeri geçtik zarla zorla koku aldı ben buram buram alıodum
İkincisi de hani tuvalete koku takıpsun yaa güzel köpüklü oluyo
Geçen ay kullandığımızda hiç rahatsızlık hissetmemiştim ama şimdi çok rahatsız oluyorum şifonu çektiğinde ...
Eşime dedim yoo dio
Bu belirti ilk kez bu ay oldu ama nerdeeee

Kızlar bende yazabilirm inşallah belirti falan test fotosu kese kalp atışı vs :/

Herkese merhaba,
Benimde çoğunuz gibi klomen, çatlatma iğnesi gibi bir geçmişim var. Bir gebelik oluştu fakat 10. haftada kalbi durdu. Kürtajdan sonraki 3. ay içindeyim. Dr. bu ay femara başlattı ve bugün 4. günüm.
Sizler femara bittikten kaç gün sonra çatlatma iğnesi vuruldunuz? Yumurtalarınız kaç mm di muayenede rica etsem ilaç sonrası muayene detaylarınızı yazar mısınız?

Herkese merhaba,
Benimde çoğunuz gibi klomen, çatlatma iğnesi gibi bir geçmişim var. Bir gebelik oluştu fakat 10. haftada kalbi durdu. Kürtajdan sonraki 3. ay içindeyim. Dr. bu ay femara başlattı ve bugün 4. günüm.
Sizler femara bittikten kaç gün sonra çatlatma iğnesi vuruldunuz? Yumurtalarınız kaç mm di muayenede rica etsem ilaç sonrası muayene detaylarınızı yazar mısınız?
Canım benim yarın kontrolüm bakalım ne olcak haber weririm inşallah hayırlı haberler olur ..

Canım benim yarın kontrolüm bakalım ne olcak haber weririm inşallah hayırlı haberler olur ..

İnşallah güzel haberler alırsın canım benimde yarın ilaç bitiyor çarşamba kontrole gideyim diyorum ama erken mi bilemedim?? Senin ne zaman bitti ilaç?

Kuzu bu benim ikinci kullanışım şimdi şöyle tarlusalla adet gördüm 5. Gün günde iki tane olmak üzere sabah akşam 5 gün boyunca 10 tane femara kullandım 5 gün bekledik 6. Gün gittik dr yurt dışnda olduğu için başka bi hoca baktı oda herhangi bir folikül oluşmamış dedi bende çıktım salya sümük ağlıyorum tabi iki gün sonra tekrar kendi de gittim nasıl görememiş dedi 9 mm 22mm iki ymrta olduğndan bahsetti ama ilişki yda iğne falan önermedi evimin yakınlık derecesini sordu öğrendi bu akşam olmak üzere femaraya tekrar başlıyosunuz sabah öğle akşam içeceksiniz bu defa yine 5 gün boyunca 15 tane ddi ilacım c.tesi akşam bitti dr salı günü görüşelim dedi yarın gideceğiz dua edin kızlar inşallah hayırlı haberler hayırlı sonuçlar olur rabbim isteyen herkese hayırlısını nasip etsin :KK200:

Kuzu bu benim ikinci kullanışım şimdi şöyle tarlusalla adet gördüm 5. Gün günde iki tane olmak üzere sabah akşam 5 gün boyunca 10 tane femara kullandım 5 gün bekledik 6. Gün gittik dr yurt dışnda olduğu için başka bi hoca baktı oda herhangi bir folikül oluşmamış dedi bende çıktım salya sümük ağlıyorum tabi iki gün sonra tekrar kendi de gittim nasıl görememiş dedi 9 mm 22mm iki ymrta olduğndan bahsetti ama ilişki yda iğne falan önermedi evimin yakınlık derecesini sordu öğrendi bu akşam olmak üzere femaraya tekrar başlıyosunuz sabah öğle akşam içeceksiniz bu defa yine 5 gün boyunca 15 tane ddi ilacım c.tesi akşam bitti dr salı günü görüşelim dedi yarın gideceğiz dua edin kızlar inşallah hayırlı haberler hayırlı sonuçlar olur rabbim isteyen herkese hayırlısını nasip etsin :KK200:

Teşekkür ederim canım o zaman hemen ertesi gün gitmemin bir anlamı yok bende ctesiye randevu alayım o halde.

İnşallah sende yarın güzel haberlerle dönersin Rabbim hepimizin gönlüne göre versin :)

Teşekkür ederim canım o zaman hemen ertesi gün gitmemin bir anlamı yok bende ctesiye randevu alayım o halde.

İnşallah sende yarın güzel haberlerle dönersin Rabbim hepimizin gönlüne göre versin :)
Ewet hemen gitme 3 4 gün sonra git bencede o söylemedi mi bu tarite gel diye amin canım inşallah :dua:

Yok kuzum yaa söylemedi. Bulamadım kafama göre bir dr. maalesef.
Olsun rabbim nasip etmişse dr falan hikaye hiç canını sıkma kafanı rahat tut benim bu ay kafam çok rahat neden bilmiyorum içinide ferah tut inşallah rabbim tez zamanha hayırlı haberler werdirsin canm bnm :KK200:

canım senin 9 m 22 mm yumurtan varken tekrar mı femeraya başlattı anlamadım da

Herkese merhaba,

Merhaba ben kasim ayinda once 5 gun 1 tablet klomen kullandim, arasindan 5 gun yarim tablet letrozol(femara) kullandim. Yumurtam 22mm oldu ve endiliginden catladi, catlatma ignesi kullanmadim. Ama gebelik olmadi. Shu an tekrar klomen kullaniyorum. Duruma gore devam edecegiz.

X