Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazen düşünüyorum yada hayal ediyorum bir gün dr bana da hamilesin diyecek mi derse ne tepki weririm bu kadar istiyorum ama acaba hazır mıyım bilmiyorum kızlar baksanıza baştan aksilikler çıkmaya başladı yine :KK43: rabbimden ümidimi kesmiyorum ama içimdeki o seste susmuyo ne yazıkki
Daha bastan olumsuz dusunme daha dur dr. Farklı olsa ne olur seni takıp edecek sonucta sakın ol olunsuzsu cagrma pozıtıf olmalısın

N Nurumcan94 Harmandali Harmandali B Bizbize11 yasemin kızlar yumurtlama belirtilerinizi yazar mısınız bugün akıntım başladı tahminen ne zaman yumurtlarım bugün yumyrtlamam değil mi dr gitmeden ? Sizlerde neler oluyo ?
Sen iğne vuruldun mu yum. Belırtısı hafıf gogus dolgunlugu kasık batması akıntı canım benm ıcın sana tavsıyem ovulasyn testı al cunku anladıgım kadarıyla sen dusunmeden durmayacaksın ve bu senı kotu etkıleyecek gıbı gelıyor ovuslason testı al dene gozunle gor ne zqmqn catlıyo catlamıyır en azından kafandakı soru ısaretlerınj aza ındırırsen kafan daha rahat olur ve dolayısıyla daha guzel sonuclar alırsın :KK200:

Sen iğne vuruldun mu yum. Belırtısı hafıf gogus dolgunlugu kasık batması akıntı canım benm ıcın sana tavsıyem ovulasyn testı al cunku anladıgım kadarıyla sen dusunmeden durmayacaksın ve bu senı kotu etkıleyecek gıbı gelıyor ovuslason testı al dene gozunle gor ne zqmqn catlıyo catlamıyır en azından kafandakı soru ısaretlerınj aza ındırırsen kafan daha rahat olur ve dolayısıyla daha guzel sonuclar alırsın :KK200:
Yok canım sadece femara kullandım dr iğne falan bişey demedi ovu testinide almadım dr takip edecek diye hem kullanmadım daha önce blmiyorum da inşallah gerek kalmaz almaya rabbim bu ay nasip eder hayırlısıyla :dua:

N Nurumcan94 Harmandali Harmandali B Bizbize11 yasemin kızlar yumurtlama belirtilerinizi yazar mısınız bugün akıntım başladı tahminen ne zaman yumurtlarım bugün yumyrtlamam değil mi dr gitmeden ? Sizlerde neler oluyo ?

Canım ben de yumurtanın oluştuğu sol kasıkta ara sıra giren kramplar oldu hafif derecede. Bir de akıntım oldu beyaz renkli o üç gün evde sadece 3 ovülasyon testim vardı omları yaptım ilk gün silik sonra silik fakat daha koyu en son tamamen koyuya yakın çizgi belirdi kuzucuk benim de 8 gün var ama hiç bir belirtim yok ne adet ne hamilelik hayırlısı olsun inşallah rabbim meleklerimizin güzel haberlerini sağlıkla mutlulukla bu ay almamızı nasip eder inşallah. Stres yapma yumurta kalitesini etkileyebilir.

Yok canım sadece femara kullandım dr iğne falan bişey demedi ovu testinide almadım dr takip edecek diye hem kullanmadım daha önce blmiyorum da inşallah gerek kalmaz almaya rabbim bu ay nasip eder hayırlısıyla :dua:
Ben de daha once kullanmamıstm dun ıkı aybı cızgıyı yakaladm ama degerlendıremedk bugunde grıp oldum vardır bır hayır dıyelım yapcak bır sey yok pekı reglın bıtelı kac gun oldu senın

Canimm bn doktora gittiğimde 15 mm di yum 3 gün sonra yumurtlama akıntısı ni gördüm bide kasikta sancilar batmalar vardı en büyük belirtileri bunlardı bende diğerlerine çok dikkat etmedim sadece akıntıya odaklanirdim

Benimki doktor takibiyle oldu. Bide doktor bugun yarin yum olacak deyince ovu testi aldim takip ettim. Ve yum sol tarafta olunca ordan biraz sanci falan hissettim

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşkkür ediyorum inşllah topiğimiz aynı ayda annelerim topiği olur stres yapmaym dyrum ama elimde değil düşünmeden edemiyorum hastalığım bitelide 5 6 gün oldu işte 10 gün sürdü ama :)

Kızlaar yumurta takibinde alttan mı bakıyo ultrasonlamı ? Yazın lütfen uyumadan

X