Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kızlar başlıktan anlaşıldığı gibi bu ay femara kullandım ilk defa; daha önce klomen öyküm var ama hiç hamile kalamadım. Başka bi doktora gittim ve bu ilacı verdi var mı başka kullanan kullanmakta olan bana umut olun kızlar belirtileri paylaşalım inşallah bu ay güzel haberler alalım Allahın izniyle. Bide bu ilaç tek yumurta ama kaliteli yumurta olusturuyomus

Not : polikistik over hastasıyım 14 aydir bebek istiyoruz.
Merhaba hayırlı olsun sadece famerami kullandınız

Merhaba☺️ Bende polikistik over var ilk klomen ve femara kullandım gebe kaldım ve kimyasal gerçekleşti dr kan pıhtılaşması olabilir diye test istedi dediği gibide yoğun kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim Eylül ayında tekrar klomen ve femora kullandım şimdi beklemedeyim☺️

Evet kızlar başlıktan anlaşıldığı gibi bu ay femara kullandım ilk defa; daha önce klomen öyküm var ama hiç hamile kalamadım. Başka bi doktora gittim ve bu ilacı verdi var mı başka kullanan kullanmakta olan bana umut olun kızlar belirtileri paylaşalım inşallah bu ay güzel haberler alalım Allahın izniyle. Bide bu ilaç tek yumurta ama kaliteli yumurta olusturuyomus

Merhaba, bende yeni katılıyorum. pco hastasıyım 1 yıllık evliyiz ve bebek istiyoruz. Siz sonuç alabildiniz im? nasıl bir yol izlediniz

Yok canım sadece iğne oldum hap kullanmadım hiç.. ayın 15inde son kontrolüme gittim henüz çatlamamıştı yumurtam ama iğneyi kestik yeterli boyuta geldiği için, ayın 26sında ise bütün gün ara gelip geçen bacağıma vuran ağrılarım ve akıntım oldu hatta adet oluyorum sandım ama ertesi gün yani ayın 27sinde tüm ağrılarım geçti bugünde ağrım yok akıntımda hafifledi :KK64:
gebelik var mı peki

Bana da 3. tüp bebek denememde yazmıştı doktorum iğne + femara beş yıldır uğraşıyordum hiç hamile kalamamistim tüp bebek denemelerimiz yarım kalıyordu bu ilaçla birlikte şu an hamileyim

Femera kaç ay kullandınız ve çatlatma iğnesi oldunuz mu

Merhaba hayırlı olsun sadece famerami kullandınız

vala bende hiç hamile kalamicakmışım gibi geliyor

Merhaba, bende yeni katılıyorum. pco hastasıyım 1 yıllık evliyiz ve bebek istiyoruz. Siz sonuç alabildiniz im? nasıl bir yol izlediniz
Kizlar merhaba gec gordum uzun zamandir girmiyorum kk ya. Sizi gorunce duygulaniyorum ne zamanlar atlattik buralardan hic cikmazdik kk kurdu olmustum resmen:) ben 2016 agustos ayindan beri bebis istiyodum ama pcos dan dolayi da adet duzensizliklerim genc kizligimdan beri var. Hep de korkardim ya bebek sahibi olamazsam diye korktugum basima gelmisti iste hamile kalamiyordum biz boyle 3 4 ay denedik sonra doktora gittik bu arada 2 yillik evliydim denemeler basladiginda. Neyse doktor tahlil yapti pcos var dedi biliyodum zaten sasirmadim glifor verdi klomen verdi yumurta takibine basladik baya cok yumurta olusuyo boyutlari da gayet iyi oluyo kendi kendine catliyodu da ama dollenme olmuyodu. Bu sekilde 1 ay dinlenerek 3 ay klomene devam ettim yani 6 ay herhangi bi sonuc alamadim 2017 nisan sonunda hsg cekildim tuplerimin acik oldugu soylendi tekrar denemeler basladi yine sonuc yok tatile gittik orda pcos ustune tez yapan doktora denk geldim sansima bakti ayni seyleri soyledi 1 ay yumurtaliklari dinlendirelim dogum kontrol hapi verelim dedi bende tamm dedim 2017 temmuz ayinda dogum kontrol hapi kullandim dondukten sonra da 2017 ocak ayindan beri gitmek istedigim profesore muayene icin gittim tup bebek dosyam acildi esimden test benden hsg filmimi her seyi istedi klomen oykulerimi de anlattim muayene de etti glifora devam ettim agnucaston diye hayit ekstrati iceren yardimci hap da kullandim adet olunca gel dedi 13 eylul de adet oldum gittim 3. Gun alttan muayene etti afedersiniz muayeneden sonra buyuk buyuk parcalar dustu benden. Femara yi yazdi kullandim 5 gun kontrole gittim sadce ve sadece gelismis olan 1 adet yumos vardi koskoca pcoslu kadinda 1 adet yumurta,beni hayal kirikligina ugratmisti tabi 15 mm di oda hic unutmuyorum o gun cok aglamistim buda olumsuz olacak diye. Neyse iliski gunleri onerdi aksilik bu ya tam o gunlerde esim sehir disina goreve gitti bi hayal kirikligida ordan yasadim agladim. Tam onerilen iliskinin son gunu esim geldi ertesi gun de asure gunuydu nasil istiyosam bebis artik takvim yapraginda okudugum biseyi yanlis anlayip yanlis uygulamisim. 1 fincan gul suyuna bi kac dua vardi 7 ayetel kursi miydi oku ve vucuduna sur diyomus ben onu ictim agzimin ici cok degisik olmustu hala hatirladikca guluyorum:))) catlatma falan vermedi bana kendi haline birakicaz demisti buda beni olumsuz dusuncelere itmisti o zaman garanti olsun istiyodum her seyi. Adetime 5 gun kala grip oldum baya da agir gecirdim acile gittik doktor suphen var mi dedi olabilir dedim ne kadar var yada gecti mi dedi soyledim oo daha cok varmis bisey olmaz dedi test bakmadi serum taktilar bi suru de ilac yazdi ilaclari aldik bide test alalim dedim kullanmadan once ne olur ne olmaz diye esim de gece goreve gitmisti yoktu ben test yapmayi unutmusum gece 2 de aklima geldi ve yaptim baktim bisey yok gibi biraktim unutmusum bi bakayim dedim ustunden 1 saate yakij gecmistir cokkk silik bi cizgi var elim ayagim titredi agzim kurudu cok heyecanlandim ama bi yandan da testlere guvenemiyorum sabahi zor ettim hayal gibi geldi sabah esim.geldi erken gebelik testi aldirdim ona yaptim hemen cizgi cikti hala inanamiyodum hazirlandik kan vermye kostuk 1 saat gecmez mi insana gecmedi bana gittik sonucu aldik 11 cikti dusuktu baya ama ben havalara ucuyodum hic bi olumsuzluk yoktu aklimda 2 gun sonra 32, 2 gun sonra 77 li deger derken yukseldi gitti benimde hamile kalma seruvenim bu sekilde kizlar size anlatirken o anlari tekrar yasadim su an dunyalar tatlisi yakisikli bi oglum var cok sukur 2.5 yasinda Allahim bize bagislasin insallah mucizem o benim her seyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin gonlunuze gore versin kizlarr guzel haberlerle gelin buralara:)))

Bana bu ay verdi de bugun baslicam siz gunde kac kere ictiniz

Ben kullandım canm bende polikistik hastasıyım 3 yıldır çocuk istiyorum bu ilacı kullandım 2 tane bi sağ bi sol tarafta yumurta oluştu test yapmak için 10 günümüz kaldı güzel bi ilacmis 3 yıllık tedavide ilk kez 2 tane yumurta oluştu allah hayırlısını versin artk

Ben kullandım canm bende polikistik hastasıyım 3 yıldır çocuk istiyorum bu ilacı kullandım 2 tane bi sağ bi sol tarafta yumurta oluştu test yapmak için 10 günümüz kaldı güzel bi ilacmis 3 yıllık tedavide ilk kez 2 tane yumurta oluştu allah hayırlısını versin artk
Çatlatma iğnesi vuruldunuzmu sunucunuz ne çok merak ettim

Bende bu ay femara kullandım ne gibi belirtileri oldu sizde bu gün adetin 21.gününde kan testi vermemesi istedi doktor sanırım yumurtlama oldumu olmadımı ona bakacak

Ben kullanıyorum. Sizin gibi 14 aydır bebek istiyorum. Benim başımdan çok şey geçti ama. Rahimde polip aldırdım. Yumurtalık kalitesiz ve amh düşük. Şuan 2. aydayım kullanmada ve emin değilim sonucundan. Sanırım olumlu sonuç verdi, test yaptırcam.

X