Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlarım, bugün regl 2. Günü doktora gittim hormon tahlillerimi yaptırdım herşey normal çıktı, femaraya başlayacam yarın, doktorum hergn aynı saate 2 tane 5 gün kullanacam, toplamda 10 tane ve haftaya salı gününden itibarende 3 gün kullanmam gereken iğne verdi doktor, bilmiyorum neler olacak :KK43:

Merhaba arkadaşlarım, bugün regl 2. Günü doktora gittim hormon tahlillerimi yaptırdım herşey normal çıktı, femaraya başlayacam yarın, doktorum hergn aynı saate 2 tane 5 gün kullanacam, toplamda 10 tane ve haftaya salı gününden itibarende 3 gün kullanmam gereken iğne verdi doktor, bilmiyorum neler olacak :KK43:
Merhaba son durumunuz nedir ben femaranin aynı ilacı olan letuyu kullandim beklemedeyim bakalim

Slm kizlar, Ve yine bugün adet oldum:olamaz:geçen ay adetimin 3 gününden 7 gününe kadar femara letrozol kullandım, 13 gününde yumurtam 17mm oluşmuştu, ozaman Çatlama iğnesi verdiler, ve ondanda sonra adetimin 14 gününden duphaston kullanmaya başladım, her gün 2 tane 10 gün boyunca... ama yinede hamile olmadım... insallah bu ay olur, ama bu ay adetimin 2 gününden letrozol kullanılacak

Mrb ben yeni geldim aranıza bnde PCO hastasym çocuk sahibi olmak istyrm. Ve en son femera kullnd. İğne vurulmdm adetime 5 gün var ama kasıklarımda aşırı ağrı oluyr sizce hamile olabilir m

Arkadaşlar bana yardım edin 3ay klomen kullandım olumsuz oldu bu ayda famera artı inofolic kullanıyorum dün 9.gunumdu doktora gittim hiç yumurta yok dedi iki güne tekrar gel dedi sonradan büyür mü

Alıntı

Evet kızlar başlıktan anlaşıldığı gibi bu ay femara kullandım ilk defa; daha önce klomen öyküm var ama hiç hamile kalamadım. Başka bi doktora gittim ve bu ilacı verdi var mı başka kullanan kullanmakta olan bana umut olun kızlar belirtileri paylaşalım inşallah bu ay güzel haberler alalım Allahın izniyle. Bide bu ilaç tek yumurta ama kaliteli yumurta olusturuyomus

Not : polikistik over hastasıyım 14 aydir bebek istiyoruz.
Merhaba ben de geçen ay ilk kez kullandım femara 3-4 gün içinde sonuç belli olucak inşallah

Merhaba kızlar bende bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım bugün 11nci günüm dün beta hcg baktırdım 14.07 çıktı idrar testim de silik pozitif çıkıyor iğneden midir acaba iğneden de olsa 14.07 normal Bi değer mi yükselir mi böyle olan var mı 🙏

Merhaba bende pko hastasıyım 8 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. İlaçsız hiç adet göremiyorum iki aydır famera ve çatlatma iğnesi kullanıyorum birinci de olmadı ikinciyi bekliyorum. Sizde hem adet düzensizliği olup hemde pko olup hamile kalan varmı kizlar yardım edin nolursunuzz

Merhaba bende pko hastasıyım 8 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. İlaçsız hiç adet göremiyorum iki aydır famera ve çatlatma iğnesi kullanıyorum birinci de olmadı ikinciyi bekliyorum. Sizde hem adet düzensizliği olup hemde pko olup hamile kalan varmı kizlar yardım edin nolursunuzz
Ben varim canim 2 yasina gircek oğlum

X