Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Ayni agri bendede oldu gece hatta bugün sabahta sag tarafimda hafif agri var. Bugün de iliski dedi. Cünkü sperm hücresi 72 saat yumurtaliklar 12-24 saat canli kalabiliyormus
ağrı iliskiden sonramı oldu onceki gece mi ben dun gece yasadım bu durumu yaa daha bu gece ılıskı olucak acaba catladı mı dıyorummm

Ayni agri bendede oldu gece hatta bugün sabahta sag tarafimda hafif agri var. Bugün de iliski dedi. Cünkü sperm hücresi 72 saat yumurtaliklar 12-24 saat canli kalabiliyormus
ben 22si gece iliski olsun dedi oldu , 23 ü sabah iğne vuruldum bu gece tekrar olucak bakalım yarın da kontrol işte tekrar iliski önerir mi bilemedim.

ağrı iliskiden sonramı oldu onceki gece mi ben dun gece yasadım bu durumu yaa daha bu gece ılıskı olucak acaba catladı mı dıyorummm
Bende ovulasyon testi vardi meraktan onu da yaptim bugün ikiside koyu cizgi cikti. Merak etme catlamis olsa bile 22 si iliski olmus zaten. Ayrica igneyi vurduktan sonra bende ayni seyi düsündüm psikolojik sanirim ay erken mi catladi acaba diye :) Agri ozellikte igneyi vurduktan sonra ki ilk iliskiden sonra oldu. Ve hala sag kasik tarafimda var. Sende icini rahat tut. Bugünden sonra bir de 2 hafta beklemesi var biliyorsun gebelik testi icin ...

progesteronu aldın mı? günde kaç kez kullanacaksın acaba
Cuma günü basla dedi bana daha almadim. Günde 2 kez 10 mg 12 gün boyunca yazdi. Önceki ay femara kullanmadan sadece yumurta takibi yaparak ilerlettigimiz süredede progesteron vermisti gebelik ihtimaline karsi. O zaman vajinal yolla kullanmsitim simdi oral istedim

Bende ovulasyon testi vardi meraktan onu da yaptim bugün ikiside koyu cizgi cikti. Merak etme catlamis olsa bile 22 si iliski olmus zaten. Ayrica igneyi vurduktan sonra bende ayni seyi düsündüm psikolojik sanirim ay erken mi catladi acaba diye :) Agri ozellikte igneyi vurduktan sonra ki ilk iliskiden sonra oldu. Ve hala sag kasik tarafimda var. Sende icini rahat tut. Bugünden sonra bir de 2 hafta beklemesi var biliyorsun gebelik testi icin ...
Ay evet sormaaa :) ben de doktorun dediğinin dışına çıkmak istemiyorum bugün akşam civarlarında ilişki olsun sonrasında bir de onu bekleyeceğiz gerçekten 14 gün😁😁😁 o kısım daha zor tekrar ilişki Önerdi mi?

Üstteki dün ortadaki bugün öğlen sondaki de az önce evet hala eşit gibi hormon etkisi de olabilir ama ortadakine göre daha açık gibi geldi

Eklentiler

• IMG_8408.jpeg
    IMG_8408.jpeg
    102,6 KB · Görüntüleme: 17
Üstteki dün ortadaki bugün öğlen sondaki de az önce evet hala eşit gibi hormon etkisi de olabilir ama ortadakine göre daha açık gibi geldi
Bence bununla aklını hiç bulandırma canım çünkü iğne zaten beta hormonu salgılatıyor ve tam hatırlamıyorum ama bir hafta kadar da etkisi geçmiyor ovülasyon testi de zaten betaya duyarlı olduğu için onunla çatlamayı anlayamayız bi öncekinde ben de yaklaşık 5 gün yaptım hep koyuydu

Bence bununla aklını hiç bulandırma canım çünkü iğne zaten beta hormonu salgılatıyor ve tam hatırlamıyorum ama bir hafta kadar da etkisi geçmiyor ovülasyon testi de zaten betaya duyarlı olduğu için onunla çatlamayı anlayamayız bi öncekinde ben de yaklaşık 5 gün yaptım hep koyuydu
Sabaha göre bi tık açılınca ağrı da olunca acaba dedim. Tuhaf orda bir basınç varmış ağrısı oldu bende :) haklısın

Bir de akıntı afedersin şeffaf beyaz karışım oldu anlamadım ben galiba 36.saati beklemeyeceğim ya

Kuzum haklısın olacağı varsa zaten olacak o 2-3 saate bakmıyor ya bence de . Allah büyüktür artık ne diyelim :)
Çok zor insanın içi içini yiyor içimde bi acaba kalmasın diye şöyle mi böyle mi diye düşünüp duruyoruz allahım bizi ferahlığa çıkarsın hangi beşiği alsak derdine düşelim inşallah ☺️

Çok zor insanın içi içini yiyor içimde bi acaba kalmasın diye şöyle mi böyle mi diye düşünüp duruyoruz allahım bizi ferahlığa çıkarsın hangi beşiği alsak derdine düşelim inşallah ☺️
Evett evet sen beni anladın aman 1 saatten kaybetmeyeyim diye düşünceler düşünceler işte oysa ki kalan her halükarda nasipte varsa kalıyor , Güzel olacak umarım benim baskı hissi iyice arttı canım sende durumlar nasıl

X