Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

İğneden sonra 36 sa sonra ilişki önerdi doktor sizin de ilkte öyle mi olmuştu acaba

İnşallah canım

Merhabalar bendede polikistik var. 4 yillik evliyim fakat son 6-7 aydir korunmasiz olarak deniyoruz. Esim test verdi herhangi bir problem yok. Daha önce innovita ovulasyon testi ile yumurtlama sürecini takip ettim olmadi. Sonra doktorda zaten bu testlerin bende ekstra stres yarattigini söyledi dogruyduda. Testleri biraktim ve femara kullanmaya basladik. Adetimin 5.günü 5 gün boyunca sabah aksam olacak sekilde kullandim. İlac kullanimim bittikten 1 gün sonra (döngünü 12.günü) kontrole gittim. Sag tarafta 18 mm 1 tane sol taraftada 2 tane 13-14 mm yumurta vardi. Catlatma ignesi vermeyelim dedi. 2 gün sonra tekrar gittim ve 18 mm olan 24 mm olmustu. Yumurtan gayet iyi dedi ve catlatma ignesi vuruldu. (sabah 11 de vuruldum) 36 saat sonrasina iliski olacak. Bakalim bugune denk geliyor. İnsallah güzel sonuclar olur.
Daha öncede ultrason muayenesiyle ilac kullanmadan 17 mm kadar gormustum aslinda. Ciddi adet düzensizligim oldugu icin gec oluyor ama yumurtalama oluyor.Acaba catlamasinda mi bir problem var bende onu anlayamadim

Evet pcoslarda çok yumurta olsa da genellıkle yumurta kalıtesi etkileniyor ne kadar çok büyürse olgunlasması o kadar iyi yani 24mm e kadar çok iyi olmuş, bende pcos yok tam tersi amh ım dusuk benımde genellıkle 17-18mm civarı çatlıyor galiba, bu ay 21-22 civarı ile bugun çatlatma iğnesi yaptım. İNŞALLAH GÜZEL HABERİ ALICAZ :) BENDE SAAT 10 DA yaptım demek ki alırsak haberi birlikte alıcaz iletisimde kalallımmmmm

Stres gebeliğin en büyük düşmanı kendine oyalanack başka bı şey bul emin ol
tatile çıkıcaz zaten haftaya o sebeple yarın kontrolüme gidicem çatlamış mı diye sonrası tatilde olacağım için pek düşüneceğimi sanmıyorum canım. ilk kez kullandıgım için merak ettım sadece

Evet evet mutlaka haber verelim insallah güzel sonuclar aliriz :) İgneyi bugün vurduysaniz yarin aksam 10 a geliyor 36 saat sonrasi bana doktorum oyle hesapladi :)

Evet evet mutlaka haber verelim insallah güzel sonuclar aliriz :) İgneyi bugün vurduysaniz yarin aksam 10 a geliyor 36 saat sonrasi bana doktorum oyle hesapladi :)
Evet bana da öyle söyledi nasip inşallah güzel haberler alacağız sizin yumurta boyutu çok iyi , umut verici. benımde ilk kez 21-22lerde oldu bende cok umutluyum. kaç yumurtanız gelişmiş?

Evet bana da öyle söyledi nasip inşallah güzel haberler alacağız sizin yumurta boyutu çok iyi , umut verici. benımde ilk kez 21-22lerde oldu bende cok umutluyum. kaç yumurtanız gelişmiş?
Sag tarafta bir tane 18 mm vardi solda 13-14 mm 2 tane vardi. 2 gün sonra gittigimde sadece 18 olanin 24 oldugunu soyledi digerlerini soylemedi. İstersen bekleyelim kendide catlayabilir ama bana sorarsan boyutu iyi igne vuralim dedi tamam dedim. Zaten kendimde saglikciyim. O yüzden bir süre alltan muayene ile takip ettik yumurtalari ama gercekten cok zor ve cok stresli oluyordu. Sonrasinda ki surecte ise olumlu bir gelisme olmazsa asilama onermedi bana. Tüp bebek kismini dusunursun ama daha erken dedi. 4 yillik evliyim diyince genelde 4 yildir ugrastigimizi dusunuyorlar halbuki sadece 6 aydir deniyoruz. Gerci bu kadar zor olacagini bilseydim asla beklemezdim ama ne diyim hayirlisi :)

sen ne Kadar bensin , bende sağlıkçıyım ve bende 6 aydır deniyorum :))))) ben 1.5 senelık evlıyım , olucak olucak pozitif düşüceeezzzz

Çokkkk sevindimmmm Rabbimin izniyle güzel sonuçlar alacağız birlikte :) evet canım sabah 10 da yaptım ben her şey yolunda şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…