Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

negatif mi çıktı direkt yoksa kimyasal vs mı oldu , ovitrelle nin bir yan etkisini yaşadınız mı?? ilk kez kullanacağım da
Yok pozitif çıkmıştı beta 2 günde 2 katı artmıyordu sonra kanama falan başladı dış gebelik tanısı kondu. Hiç korkulacak bi yan etkisi yok strese girmeyin normal iğne gibi ben bi yan etkisini görmedim hafif ağrı oluyor sadece

çok geçmişşşş olsun dilerim size üzüldüm umarım şu an çok iyisinizdir ve yine güzel güzel artan betaları görürüz birlikteeee :) dış gebelik için operasyon falan mı oldunuz acabaa, ovitrelle bazılarında mide bulantısı vs ne bileyim yazmıslar hep gözümü korkuttu tamam kişiden kisiye değişir elbette ama iğneden yaklasık 36 saat sonra iliski onerdi doğru mu acaba saat de verdi hatta

Bak ben sana şöyle söyleyeyim canım iğne ile sonlandı gebeliğim zor süreçlerdi şuan içimde ara ara yine korku oluyor acaba yine bişey olur mu diye ama cesaretli olmam gerekiyor anne olmak istiyorsam ağrılara falan takılmam gerekiyor bunu çok iyi anladım sen de öyle düşün Buda bizim imtihanımız. Bu Arada iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

Düşüncenizde çok haklısınız , bana da cesaret verdiniz gerçekten böyle bi açıdan bakmama vesile oldu. Umuyorum ki güzel olacak inancımız da bu yönde olmalı. Birdahaki kontrolünüz ne zaman?

Haber verir misin bana da merak ettim İnşallah güzel büyümüştür :))

İnşallah öyle tabi ama bir süre sonra insan cok yoruluyor
Dediğimi yanlış anlama canım seni çok çok iyi anlıyorum ben de 5 yıldır evliyim 3 yıldır hastahanelerde sürünüyorum bu dert insanı mahvediyor hatta bazen tövbe haşa dinden çıkaracak hale getirip isyan ettiriyor çok zor rabbim bizlere sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Hayır canım hiçbir problem yok
Sebepsiz mi, onu da çok duydum ama pes etmeyin elbette yorulmak da haklısınız olsun her zaman savaşmaya devam benim arkadaşım tam 6 yıl bekledi her şeyi denedi aşılama tüp bebek bir sürü şey sonra nasip bu ya kendiliğinden geldi , İnşallah hayırlısıyla yorulmadan sağlıkla nasip etsin Rabbim

En zoru çevre çocuk konusunu açınca oluyor sanırım

Çok haklısınız olsun en azından dış gebelik olmuş ama bir sonuç almışsınız yine hayırlısıyla alırsınız ben inanıyorum:)

Çok haklısınız olsun en azından dış gebelik olmuş ama bir sonuç almışsınız yine hayırlısıyla alırsınız ben inanıyorum:)
Biraz ağır bi cümle benim için ama artık şey diyorum kısır olmadığım kanıtlandı artık üstüme gelmezler. Evet çok şükür yumurtalarımın direnci kırıldı ben de inanamıyorum sağlıklı bi şekilde olacak. Biz de artık gebeliğimiz hakkında konuşacaz canım inanıyorum aramız da yakın zaten mutlu haberlerimizi birbirimizle paylaşacağız az kaldı

Ah canım ya. En güzelini hakediyoruz öyle de olacak Allah’ın izniyle bu da bizim sınavımız. evet ben diyecektim aramız çok yakın 3 gün var irtibatta kalalım gerçekten buradan gün gün paylaşırız eş zamanlı güzel haberi alsak harika olur:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…