Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktordan çıktım şimdi,17mm ve 20mm iki tane yumurta olmuş 🍀Yarın çatlatma iğnesi olacağım sonrası sizde artık dedi doktor 😁 Hayırlısı olsun inşallah🎈

Arkadaşlar infertilite ye başvurdum ilk uygun gorulen tedavi bumu dur,bu ilaç ve iğneyle gebe olan varmı
Yumurtaları olmadan da adet olunuyomus iki kere korundugum halde gebe kaldim bı sene önce boş kese nedeniyle kürtaj oldum ,gebe kalamiyorum ,,

Arkadaşlar bende femara ile hamile kalanlardanim çok şükür elimde femara var ihtiyaç sahibi birine ücretsiz gonderebilirim. Ama doktorunuz verdiyse kullanın lütfen kafanıza göre ilaç kullanmayın. Iyilik yapayım derken kötülük yapmak istemiyorum 😓

Merhaba arkadaşlar.. kuzenim adetin 3. Gününden itibaren 5 gün gün de 2 kez femara kullanmış ve 2 adet 20 22 mm yumurtası olmuş.. ayın 8inde catlatma ignesi vurulmuş.. doktor duphaston vermiş.. 4 gün duphaston kullandıktan sonra ilaçları karıştırmış ve 5-6 gün femara kullanmış..farkedince bırakmış.. bugün tahlil yaptırdık iğneden 11 gün sonra beta hcg 0.245 acaba femara bebeğin tutunmasını onlemismidir

Merhaba.
Femara kullandım doktor kontrolünde. 17.gün kendiliğinden çatladı. Bu şekilde olanlar gebelik testinde pozitifi gördü. Bugün 11.gün catladiktan sonraki

Ooo maşallah konu sahibi de doğurmak üzereymiş bi sürü hamile kalan olmuş Allah sağlıkla kavuştursun
Kızlar bize de yardımcı olun yum kaç mm'deyken doktor çatlatma yaptı ve hangi günleri değerlendiriniz?
Benim geçen gün gece idrarda yanma oldu sürekli sıkışıklık hissi uyuyamadım bel ağrısı halsizlik:KK43: kesin enfeksiyon var dedim sağlık ocağına gittim doktor tahlil yapsakda monuroldan başka bişey yazamam dedi bi tek onunla parol yazdı tahlil yapmadı o yüzden
Bi arkadaşımda iğneden sonra böyle şeyler yaşamış bana iğnenin etkisi dedi sizde de böyle oldu mu? İdrarda yanma ve sürekli sıkışıklık hissi? :KK43:

Arkadaşlar bende femara ile hamile kalanlardanim çok şükür elimde femara var ihtiyaç sahibi birine ücretsiz gonderebilirim. Ama doktorunuz verdiyse kullanın lütfen kafanıza göre ilaç kullanmayın. Iyilik yapayım derken kötülük yapmak istemiyorum 😓
Ben daha almadım ama durumum var şükür olmayanlara inşallah ulaşır

ben femara kullandım şu an 8 aylık hamileyim

Maşallah Allah kavuştursun. Adetinin kaçıncı gününde yum kaç milimdeyken doktor iğne verdi ? Hangi günleri değerlendirmiştin bide iğneden sonraki yaşadıklarını bize anlatabilir misin?

ilk kullanımda iğne ile birlikte işe yaramadı. benim yumurtlamam geç oluyordu 18. 19. günde. kendi kendime farklı şeylerde denedim. femarayı 3. kullanışımda o ay hem çok egzersiz yaptım hemde hayıt otu suyu içtim belki bunlarla birlikte toplu etkisi olmuştur. o ay iğne kullanmadım. gün aşırı ilişkiye dikkat ettim. ve evde ovülasyon takibi yaptım. 20 haziran son adet tarihimdi. ben doktora yumurta var mı çatlamış mı diye 8 temmuzda gittim yumurta yerinde yoktu. 6-7 temmuz gibi döllendiğini düşünüyorum :)

ilk kullanımda iğne ile birlikte işe yaramadı. benim yumurtlamam geç oluyordu 18. 19. günde. kendi kendime farklı şeylerde denedim. femarayı 3. kullanışımda o ay hem çok egzersiz yaptım hemde hayıt otu suyu içtim belki bunlarla birlikte toplu etkisi olmuştur. o ay iğne kullanmadım. gün aşırı ilişkiye dikkat ettim. ve evde ovülasyon takibi yaptım. 20 haziran son adet tarihimdi. ben doktora yumurta var mı çatlamış mı diye 8 temmuzda gittim yumurta yerinde yoktu. 6-7 temmuz gibi döllendiğini düşünüyorum :)

Ay ben gün aşırı devam edemedim ya sadece doktorun dediği günlerde oldu 4 gün oldu başka yok çünkü o zaman acayip idrarımda yanma vardı ve sürekli sıkışıklık hissi ben enfeksiyon olduğunu düşündüm o yüzden kaldı öyle nasip artık☹️

X