Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnofolıc ıle hemen hemen aynı fıyata gelıyor peki pco falan varmı sızde
Evet canım pko var hem de ileri yumurtalık tembelliği. Lh olması gerekenin 3 katı. Ama pholicaps dengeledi diye düşünüyorum çünkü femara kullanmadan sadece pholicaps le yumurta büyüyüp çatladı

napıyon canım nasıl gidiyor hamilelik?
Çok şükür abla şimdilik normal gidiyor yarın keseyi görmeye gideceğiz ama hep bir tedirginlik var içimde korkuyorum birşeyler ters gidecek diye 😓 Rabbim sağ sağlim kucağıma almayı nasip eder inşallah hayırlısı ile 🤲😔 progestan kullanıyorum mal gibi yapıyor beni valla onun dışında kusmam filan yok bulantılarım oluyor sadece

Adetin düzenliyken hamıle kalamayıp ılacla hamıle kalman cok ılıgınc ya ben yumurtam catlamıyor da hamıle kalamıyorum dıye dusunuyordum pcoluum bende
Yani öyle gerçekten asla aksamaz 28 günde bir olurum saat gibi yani Ama 15 ay boyunca olmadı doktor sebepsiz infertilite diyip durdu daha önce bir kere gebe kaldım nasıl oluyor o dedim sebebi yok gebe kalamamanın diyordu bana göre sebepsiz diye birşey yok vakti zamanı var diyordum çok şükür vakti geldi gemekki 🤲

Evet canım pko var hem de ileri yumurtalık tembelliği. Lh olması gerekenin 3 katı. Ama pholicaps dengeledi diye düşünüyorum çünkü femara kullanmadan sadece pholicaps le yumurta büyüyüp çatladı
Benım inofolic ile yumurtam catlıyormu bılmem ama duzenlı adet oldum ıkı uc aydır heralde buyuyup catlıyordur dımı

Yani öyle gerçekten asla aksamaz 28 günde bir olurum saat gibi yani Ama 15 ay boyunca olmadı doktor sebepsiz infertilite diyip durdu daha önce bir kere gebe kaldım nasıl oluyor o dedim sebebi yok gebe kalamamanın diyordu bana göre sebepsiz diye birşey yok vakti zamanı var diyordum çok şükür vakti geldi gemekki 🤲
Sagsaglım kucagına al bızede dua et ınsallah canım

Merhaba herkese bende onumuzdekı ay femara kullanacağım bu ay klomen kullandım yumurtalar buyumedı malesef. Umut dünyası sı iste 12 yıllık evliyim 7 tup bebek denenesınde 3 defa hamile kaldım ama dusukle sonuclandı hıc duzenlıb adet girmedim hormonları hep yuksektı ama son 3 aydır ılacsız adet gordum ve hormonları da duzelınce bir umut tekrar Dr a gittim bakalım hayırlısı klomen gunde 1 yetersizdir zaten benim ıcın ama femara daha ıyıymıs rabbim en kıs a zaman da nasip etsin inşallah hepımıze☺️

MERHABA BEN BİR KAÇ KERE FEMARA KULLANDIM YUMURTALAMA OLDU AMA GEBELİK GERÇEKLEŞMEDİ. BU AY DA FEMARA KULLANDIM ADET 2 GÜN GECİKTİ SİZCE HAMİLEMİYİM ?

Eklentiler

• IMG_3266.JPG
    IMG_3266.JPG
    67,4 KB · Görüntüleme: 76
MERHABA BEN BİR KAÇ KERE FEMARA KULLANDIM YUMURTALAMA OLDU AMA GEBELİK GERÇEKLEŞMEDİ. BU AY DA FEMARA KULLANDIM ADET 2 GÜN GECİKTİ SİZCE HAMİLEMİYİM ?
Hamilesin cnm gözün aydın hayırlı olsun rabbim kucaklayıp sevdirmeyi nasip etsin iğnenin kaçıncı günü

Yok canım adetlerim düzenlidir hiç şaşmaz 28 günde bir olurum. 15 ay önce düşük yapıp kürtaj olmuştum klomen filan kullandım ise yaramadı doktorumu değiştirdim ve hemen femaraya başladı ilk aydan hamile kaldım çok şükür 15 ay bekledim.. Şuan daha yeni hamileyim darısı da sizlere olsun insallah hayırlısı ile 🤲
femara reçeli olarak satılıyor mu ? yoksa ücretli mi aldınız

içinde kaç tane var . aşılama ya da yumurta takibi düşünüyorum bu ilaçtan bahsetti bir arkadaş . klomen ile farkı var mı ?
Benim gittiğim doktor.. Hastanenin yanındaki eczaneyle anlaşmalıydı kutunun içinden 5 tane satıolar 40 tl sanrm yanlış hatırlamıosam.. Kutusu 150 muydu neydi

X