Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim gittiğim doktor.. Hastanenin yanındaki eczaneyle anlaşmalıydı kutunun içinden 5 tane satıolar 40 tl sanrm yanlış hatırlamıosam.. Kutusu 150 muydu neydi
mantıklı bir uygulama gibi görünsede ağzı ne kadar süredir açık o ilacın muhafazasını konusunda titizler mi ben korkardım sanırım . ne kadar süredir uğraşıyorsunuz
ASLINDA SİGORTA KARŞILIYOR AMA MEME KANSERİNDE KULLANILDIĞINDA VERİYO RAPORLU ONUN DIŞINDA ÜCRETLİ
sağol canım .
neden dr değiştirdiniz

mantıklı bir uygulama gibi görünsede ağzı ne kadar süredir açık o ilacın muhafazasını konusunda titizler mi ben korkardım sanırım . ne kadar süredir uğraşıyorsunuz

sağol canım .
neden dr değiştirdiniz
yok canım kutusunda ayrı ayrı zaten ya... açık değil yani haplar

ilacı hiç kullanmadığım için bilmiyorum ayrı ayrı ise sıkıntı olmaz zaten sen ne durumdasın devam ediyor musun
yok tatlım ben geçen ay kullandım yumurtalarımda Femara sayesinde çok güzel ve sağlıklı kaliteli büyüdüler.. fakat büyüdüklerini öğrendiğim gün eşimin spermlerinde sorun olduğunu öğrendim... doktorum o yüzden ara verdi.. 3 ay sonra gelin dedi.. beklemedemiyim..
Femarayı 5 gün boyunca günde bir kere aynı saatlerde aldım

yok tatlım ben geçen ay kullandım yumurtalarımda Femara sayesinde çok güzel ve sağlıklı kaliteli büyüdüler.. fakat büyüdüklerini öğrendiğim gün eşimin spermlerinde sorun olduğunu öğrendim... doktorum o yüzden ara verdi.. 3 ay sonra gelin dedi.. beklemedemiyim..
Femarayı 5 gün boyunca günde bir kere aynı saatlerde aldım
kür yapıyor mu eşin canım .
son güne kadar bakmamışmıydı dr spremlere

sağol canım .
neden dr değiştirdiniz
ÇÜNKÜ bana göre para için biraz yapıyodu gibi geldi mesaj atarım 3 saat sonra cvp atar fazla ilgisi yok iki yumurtam dolu pko bana veriyo yumurtam oluyo 3 tane ama gelişmiyo zar zor 1 tane gelişiyo çatlıyo yok yeter dedim ne beslenme öneriyo ne vitamin hiçbişey yakınımdakine gittim Allah razı olsun çok ilgili ayrıca dedi çok yumurtan var bunları azaltmadan olmaz zaten femarayla boşa uğraşırdı dedi diane 35 verdi glucopage verdi 3 ay kullan gel dedi çocukta istesen öncelik yumurtalıklarındaki küçük yumurtaları azaltmak dedi

ÇÜNKÜ bana göre para için biraz yapıyodu gibi geldi mesaj atarım 3 saat sonra cvp atar fazla ilgisi yok iki yumurtam dolu pko bana veriyo yumurtam oluyo 3 tane ama gelişmiyo zar zor 1 tane gelişiyo çatlıyo yok yeter dedim ne beslenme öneriyo ne vitamin hiçbişey yakınımdakine gittim Allah razı olsun çok ilgili ayrıca dedi çok yumurtan var bunları azaltmadan olmaz zaten femarayla boşa uğraşırdı dedi diane 35 verdi glucopage verdi 3 ay kullan gel dedi çocukta istesen öncelik yumurtalıklarındaki küçük yumurtaları azaltmak dedi
mesaja geç cvb vermesi önemli değilde işi yoğunsa normal ama tedavi sürecin de yenilikçi çabalıyıcı olmaması çok önemli . iyi yapmışsın değiştirmekle
tatlım ben 14 aydır evliyim eşimde şehir dışında die çocuk istemeye yeni başlamıştık olmuyordu o yüzden o gün öğrendik
hayırlısı olsun canım
Geçen sene 112 tl ye aldım
3 defa kullanılacak miktarda var
Toplamda 30 hap
Adetin 3. Günü başlanıyor sabah akşam birer tane 5 gün içiliyor
bebeğini sağlıkla al kucğına canım

Merhabalar,ben de bu ay Femara kullanmaya başladım.Daha önce klomen denedik ama bir faydası olmadı.3 gündür femara kullanıyorum,aşırı bulantı ve kalp çarpıntısı yaptı bende 😞Yan etkilerini yaşayan var mı?

bu ay ilk defa femara benzeri bi ilaç kullandim. adetin 3. ve 8. günü sabah akşam bir tane içmem gerektiğini söyledi doktor ve gün aşırı ilişki dedi. adet olmazsan tekrarla dedi. adet olmadım bende az once test yaptim ve silik çizgi cıktı.. şuan ne yapicam bilemiyorum haftasonu hastaneye gitmek istiyorum ama ultrason cekmezler. keseyi görene kadar umutlanmayim diyorum. 2 yildir istiyoruz biz . aşilamaya geçmeden oldu mu bilmiyorum . Allahim isteyen herkese nasip etsin. şuan ki hislerimi anlatamam agliyorum durmadann..
dua edin bana nolur inşallah tutunmuştur bebeğim... :KK43:

CANLARIM FEMARA KULLANANLAR VE BU AY KULLACAK OLANLAR BURAYA GELEBİLİR Mİ? SÜRECİ BİRLİKTE TAKİP ETSEK??

Klomen bende de işe yaramamıştı
Femara ile hamile kaldım

bende letresan kullandim idrar testi pozitifti.. yarin sağlık ocaginda kan vereceğim kesin sonuç için.
birşey soracagim . ne zaman fark ettiniz hamile olduğunuzu. ben 3. hafta diye tahmin ediyorum kimyasal olmasin diye dua ediyorum. doktora gittiyseniz eğer keseye baktilar mi ve ne zaman gorduler ?

bende letresan kullandim idrar testi pozitifti.. yarin sağlık ocaginda kan vereceğim kesin sonuç için.
birşey soracagim . ne zaman fark ettiniz hamile olduğunuzu. ben 3. hafta diye tahmin ediyorum kimyasal olmasin diye dua ediyorum. doktora gittiyseniz eğer keseye baktilar mi ve ne zaman gorduler ?
3. hafta idrar testinde silik çizgi çıktı sonra kan verdim pozitif çıktı

Merhabalar,ben de bu ay Femara kullanmaya başladım.Daha önce klomen denedik ama bir faydası olmadı.3 gündür femara kullanıyorum,aşırı bulantı ve kalp çarpıntısı yaptı bende 😞Yan etkilerini yaşayan var mı?
günaydın.. bende bu ay ilk defa kullanıyorum bitirdim 5 gün,şimdi 11 .gün doktora gidicem hiç bi yan etkisi olmadı,hernekadar korkarak içsemde sıkıntı yaşamadım..

Bu arada femarayı 10 gün kullanan var mı aranızda?Bana 10 gün kullan sonra gel gerekirse 5 gün daha uzatacağım dedi doktorum.

X