Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende beklemedeyim canım
Adetin 3.günü başladım sabah akşam günde 2 tane kullandım doktor öyle dedi
İnşallah hamile kalmamıza vesile olur🤲
amim ben rahim filminden once kullandım olmadi doktor rahimfikminden sonra kendin 4ay dene ilaç vermicem dedi hafif tikaniklik vardı actim olurdedi
Ama femera etkili ilâç neden kullanmimki hem kaliteli yumurta urettiriyor diye dusundum 2gun yine başlarım gunde1tane zaten ovu testinde piki gorunce birakirim

amim ben rahim filminden once kullandım olmadi doktor rahimfikminden sonra kendin 4ay dene ilaç vermicem dedi hafif tikaniklik vardı actim olurdedi
Ama femera etkili ilâç neden kullanmimki hem kaliteli yumurta urettiriyor diye dusundum 2gun yine başlarım gunde1tane zaten ovu testinde piki gorunce birakirim

Yani doktora gitmeden kendin mi kullanacaksın olurmu ki öyle🤔 ben ilk defa başladım çok olumlu yorumlar okudum femara hakkında ...benim bugün 9.gündü ovulasyon testimde bugün T çizgisi silikti biraz yani bariz diğerlerine göre fark var bu durumda iğnenin etkisi geçti mi demek oluyo? Sen ne durumdasın şimdi?

Dasmeer Dasmeer ya canım bide ben şeyi merak ediyorum benim yumurtamın boyutu 21 mm olduğu günde ovu test çok silikti
Ben pik olur diye umuyodum
21 mm'de sonuçta çatlamaya yakın bi değer değil mi niye o gün pik olmadı anlamadım
İşin tuhafı o günün ertesi sabahında da hala çok silikti hani en azından koyulaşma olması gerekirdi neticede ertesi gün yum biraz daha büyüyodu . Bu durum çok garibime gitti :110:

Yani doktora gitmeden kendin mi kullanacaksın olurmu ki öyle🤔 ben ilk defa başladım çok olumlu yorumlar okudum femara hakkında ...benim bugün 9.gündü ovulasyon testimde bugün T çizgisi silikti biraz yani bariz diğerlerine göre fark var bu durumda iğnenin etkisi geçti mi demek oluyo? Sen ne durumdasın şimdi?
Doktor rahim filminden sonra 4ay kendin dene dedi gelme 4ay dedi ama femerayla kaliteli yumurta oluyor evdede var adetin 2gunu 10gun kullanmistim yine aynisini yapacam

Doktor rahim filminden sonra 4ay kendin dene dedi gelme 4ay dedi ama femerayla kaliteli yumurta oluyor evdede var adetin 2gunu 10gun kullanmistim yine aynisini yapacam

Bende rahim filmi çektireli 5,5 ay oldu ee bekledimde ne oldu😒 bu ay adet olursam yine takibe giricem doktorun bakması daha iyi olur doktorlar yumurtanın durumuna göre femaranın ne kadar kullanılacağını veriyolar o yüzden kendi başıma korkarım ben
İnşallah faydasını görürüz
Bu arada öbür sorumla ilgili fikrin yok heralde 🤔

Dasmeer Dasmeer ya canım bide ben şeyi merak ediyorum benim yumurtamın boyutu 21 mm olduğu günde ovu test çok silikti
Ben pik olur diye umuyodum
21 mm'de sonuçta çatlamaya yakın bi değer değil mi niye o gün pik olmadı anlamadım
İşin tuhafı o günün ertesi sabahında da hala çok silikti hani en azından koyulaşma olması gerekirdi neticede ertesi gün yum biraz daha büyüyodu . Bu durum çok garibime gitti :110:
Ben mm leri bilmiyorum ben. Kendim ovu bakarkan gordum ama kac mm oluyor bilmiyorum 18 22 arasi catliyor biliyorum
Bende doktor kontrolunde gordum ama femerayi buay kullancm ovuile takip etcem pik olunca birakcm

Ben mm leri bilmiyorum ben. Kendim ovu bakarkan gordum ama kac mm oluyor bilmiyorum 18 22 arasi catliyor biliyorum
Bende doktor kontrolunde gordum ama femerayi buay kullancm ovuile takip etcem pik olunca birakcm
doktor 4ay kendikendjne dneicen dedi ama feemra cokerkili ben femera kullancm
Baksana rahimfilminde snein tupler acikmiydi

Evet canım 18-22 arası çatlıyomuş
Ben 21 mm'de neden pik göremediğime şaşırdım sonuçta çatlamaya yakın bi değer
Sen bu ay kendin femara kullanırsan iğne kullanmican o zaman dimi

Evet canım çok şükür açık tüplerim 5,5 ay geçti hsg üzerinden ama nasip işte vakit gelmedikçe olmuyo🙁 seninki nasıl çıktı?
bana dediki hafif tikaniklik vardi actik dedi ama hafif tıkanıklık acaba speemin yumurtayla bulaşmasına engelmiudi bilemedim
Ben anesteziliydim cok anlamadim filmden once 2ay ilaxdenedik ki zaten yumurtluyordum bana sorunu bulduk 4aydene sonra olmazsa geldedi bende ilac verckminzj dedim yok dedi

Evet canım 18-22 arası çatlıyomuş
Ben 21 mm'de neden pik göremediğime şaşırdım sonuçta çatlamaya yakın bi değer
Sen bu ay kendin femara kullanırsan iğne kullanmican o zaman dimi
Kullanmicam sonucta bneim yumurtam çatlıyor normaldede klomenle gereksiz buyume varmis ama feemera gereksiz büyütmuyor

Kullanmicam sonucta bneim yumurtam çatlıyor normaldede klomenle gereksiz buyume varmis ama feemera gereksiz büyütmuyor
oyle denicem benim normalde yumurtam büyürken agrili buyuyr bnehep hisseidyirum femera ile büyürken agri cok hissetmiyorum

X