Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pholicaps de inofolic combi nin muadili
canım pholicaps de inofolic combi nin muadili sadece içinde folik asit yok ben ayrıca folik asit de alıyordum. Ben çok faydasını gördüm aylarca hiç gelişmeyen yumurta pholicapsle gelişti. Her aklımda geldiğinde doktoruma dua ederim. Öncesinde kaç doktora gittim hiçbiri vermedi bunu

Bende bu ay inofolic ıle ovulasyon testı denıcem bakalım yumurtam gelısıp çatlayacak mı merak ediyorum bızım doktorlarımızda bahsetmedı canım senın ılacından

Pekı bu ılacla hamıle kaldınızmı ve fıyatı ne kafar ınofolıc 65 e alıyorum ben 20 gün yetıyo gunde bı kez al dedı doktorum

Merhaba kızlar bende 15 aylık evliyim pko luyum klomen kullandım işe yaramadı menogon kullandım oda işe yaramadı femera nasıl sizce bu durumda olan var mı

Ne kadr süre kullandın bide Pko lumusun
Yok canım adetlerim düzenlidir hiç şaşmaz 28 günde bir olurum. 15 ay önce düşük yapıp kürtaj olmuştum klomen filan kullandım ise yaramadı doktorumu değiştirdim ve hemen femaraya başladı ilk aydan hamile kaldım çok şükür 15 ay bekledim.. Şuan daha yeni hamileyim darısı da sizlere olsun insallah hayırlısı ile

İnşallah çok teşekkürler Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebeğini

Adetin düzenliyken hamıle kalamayıp ılacla hamıle kalman cok ılıgınc ya ben yumurtam catlamıyor da hamıle kalamıyorum dıye dusunuyordum pcoluum bende

Adetin düzenliyken hamıle kalamayıp ılacla hamıle kalman cok ılıgınc ya ben yumurtam catlamıyor da hamıle kalamıyorum dıye dusunuyordum pcoluum bende
Benim adetim çok düzenlidir hiç aksamaz. Ama Düşükten bu yana 2 yılda 27 kez adet olmama rağmen hamile kalamıyorum. İlaç olmadan yumurtam olduğu halde. Ve ilaç ilaç kullandım bu ay ve 3 yumurta ve çatlama iğnesine rağmen 28. Adetimi oldum dün

Olmayınca olmuyor vardır rabbımızın bır bıldıgı bende cok uzuluyorum bende cok ıstıyorum ama napalım bırgun bızımde olacak ınsallah

Pekı bu ılacla hamıle kaldınızmı ve fıyatı ne kafar ınofolıc 65 e alıyorum ben 20 gün yetıyo gunde bı kez al dedı doktorum
Evet ilk kullandığım ay hamile kaldım ama benim hatamdan kaynaklı düşük oldu. Ben 130 alıyorum ama 170 olmuş şimdi. 2 aya yakın kullanıyordum

Herkese iyi akşamlar hemen hemen hepinizin yorumunu okudum.Bende 4sene hamile kalamayanlardanım arada bir düşüğüm oldu gecen ay klomen ve catlama iğnesi kullandım.Rabbim 1 evlat verdi zahmetsiz çkkk şükür ama şimdi bunun ne kadar zor oldugunu anşayanlardanım yani her iki duyguyuda yasadım.oğlum 10 yasında yaklasık 5-6 yaşlarında başladık 2. cocuğa ama olmadı .kendimi sucladım hep çok ara verdim diye ama 25 yaşında bir oğlu 19 yaşında bir kızı olu 19 sene sonra 41 yasında hamile kalanlar var demekki bir sebebi var ölüm bir vaktı oldugu kadar doğumunda bir tarihi var.Bana doktor 2 ay sonra aşılama dedi ben elimden geldiğince hamilwliği kafamdan atmaya çalısıcam..bakalım ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…