Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun canım. Üzülme ama. Herşeyde vardır bi hayır. benim de iğneden sonra yarın 14. Gün evde test yapacağım. Hayırlısı olur inşallah. Negatif görmeye alıştım artık
Hayırlısı canım inşallah pozitif görürsün hiç belirti var mı?
Benim 12.13 günü acayip kaşık agrım ve sancim oldu bide göğüs ucum hassasti 14.gün oldum sende belirti var mi

Hayırlısı canım inşallah pozitif görürsün hiç belirti var mı?
Benim 12.13 günü acayip kaşık agrım ve sancim oldu bide göğüs ucum hassasti 14.gün oldum sende belirti var mi
İnşallah canım. Bende karın şişligi var canım. 2 yıldır olmadığı için herşeyi belirti mi var diye düşüne düşüne artık ayırt edemiyorum

Insallah kızlar ısteyen herkezın hepımız saglıklı sıhhatlı evımızde kosusan yavruları olur ınsallah evet gormedım kalbınıde duymadım ama ıkı gunde olsa ben hamıleyım dıye dusundum ve cok cok uzdu bu durum ne bıleyım zaten ıstıyordum aylardır beklıyordum onun ıcın bu uzuntum sanırım ınsallah devamı da gelır saglıkla ınsallah

Hepiniz için hergün dua ediyorum arkadaşlar inanın her oturduğumda her ayağa kalktığımda her gece uyurken heran aklımdasınız ve dualarımdasınız çünkü en iyi yaşayan bilir hayırlısı ile ALLAHım sizlere de nasip eder insallah tez zamanda daha fazla bekletmeden Şuan ben hamileyim ama inanın çok tedirginim daha önce düşük yaptım diye hep içimde bir korku var sürekli iç çamaşırıma bakıyorum leke yada kan var mı diye ayağa kalkarken bile tedirginim çok şükür iş yapmıyorum şimdilik ufak tefek isler dışında ama yine de insan korkuyor.. Inşallah sizlerin olduğunda korkusuz gecirirsiniz hamileliğinizi Birde sizlere belirtilerimden bahsetmek istedim belki adetini bekleyenler varsa diye özellikle hem femara kullandık hepimiz . Öncelikle adete 1 hafta kala ara ara bulantı ve kusmalarım ilk hamileligimde de öyle olmuştu.Aynı hafta göğüs uçlarım ağrımaya başladı ve göğüslerim biraz dolgunlaştu damarları iyice belirginleşti birde yumurtama günümden taaki bu günüme kadar kasık ağrım hiç geçmedi hala yoğun bir şekilde devam ediyor sancım başka da belirtim olmadı...

Benımde kasıklarım agrımısdı degerlerım dusunce dun kasık agrımda gectı bakalım kanama beklıyorum hala

Bende bugün evde test yaptım. Ama adetime 2 gün var. Negatif çıktı. Hayırlısı olsun. Alıştım artık olumsuz sonuç almaya

Canım Allah razı olsun ilacı araştıracağım çünkü bende de bu ay pco teşhisi koyuldu üzgün ve telaşlıyım Rabbim isteyen herkese nasip etsin

İlacı doktor gozetımındemı kullandınız

İlacı doktor gozetımındemı kullandınız
Bana doktor tavsiye etti. Ama vitamin takviyesi gibi olduğu için öyle femara ya da klomen gibi kontrol gerektirmiyor. Yumurtanın daha kaliteli gelişmesini ve zamanında kendiliğinden çatlamasını sağlıyor. Yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim. İnofolic combi nin muadili

Canım Allah razı olsun ilacı araştıracağım çünkü bende de bu ay pco teşhisi koyuldu üzgün ve telaşlıyım Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Bir araştırmanızı tavsiye ederim ben çok faydasını gördüm. Bende ileri yumurtalık tembelliği var. Düzenli kullanımda femara ya ihtiyaç duymadan yumurtam büyüyor artık

Bir araştırmanızı tavsiye ederim ben çok faydasını gördüm. Bende ileri yumurtalık tembelliği var. Düzenli kullanımda femara ya ihtiyaç duymadan yumurtam büyüyor artık
Ben inofolıc artı famera ıle hamıle kaldım kımsalmıs fakat famera oncedınde verdı doktorum ıkı ay boyunca ınofolıc ve glifor ıle adetlerım duzenlendı bende doktora ara verıp ovulasyon testı ıle takıp etmeyı dusunuyorum bakalık yumurtam buyuyup catlıyormu adet olamayan ben ınofolıc ıle adet oluyorum yanlız basına hamıle kalmamı saglarmı deneyecegım ıste onumuzdekı aylarda

Şubat ayında femara kullandım regl oldum. Mart ayında hiç bir ilaç kullanmadım ilk defa hamileydim ancak kimyasal gebelikmiş 10 gün sonra maalesef kanamam başladı Şimdi tüp bebek tedavisi görüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…