Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende br yıllık evlıyım pco yum bır yılım doldu güzel haberı aldım ınsallah sende alırsın
İnşallah ya inşallahh. Gerçekten sürekli hamilelik var mı soruları soruluyo. Daha yeni evliyim kısmet dyip geçiştiriyorum. Halbuki keyfi değil ki ben böyle şeylere çok yapancıydım. Ekimden beri korunmadık olmamasını ilk kafaya takmamıştım ama baktım olmuyo 2 ay önce doktora gttim test vs istedi hep. Amh 13 çıktı. Rahim filmimde de sağ tüpüm tıkalı sanırım ama doktor beni korkutmamak için çok üstünde durmadı bana direk femara ve folik asit yazdı bi de beslenmene fln dikkat et dedi.

Benım yumurta resmımde duruyo bızde bebeklerımızın resmını alaz ınsa sabır

Benım testler temızdı herseyın caresı var umudunu kaybetme bende cok takıyordum ılk gunden berı be hep herkese ıstıyorum dedım saf gıbı olmadıgını hepsı bılıyordu sorular ınsanı uzuyo aklın varsa tedavıde gorden sakla kımseye anlatma kayınvalıdene falan

Şuan doktora gittiğimi falan sadece en yakın arkadaşım biliyo. Ne annem ne kayınvalidem kimseye demiyorum. Biliyorum çünkü yayıldıkça insanlar daha çok konuşuyolar falan olan bize oluyor. Bakalım okudukça burayı falan çok umutlandım. İnşallah bn de yazarım buraya güzel şeyler

İğne yaptırdığın vakit yumurtaların boyutu ne kadardı. Kaç saat sonra değerlendirdin canım
Ben iğne yaptırmadım canım boyutunu da doktor söylemişti ama inan hatırlamıyorum ben adetimin 13.günü ovülasyon testi yaptım pozitifi gördüm O günden sonra dolu boş dolu boş ilişki olmuştu

Canım insallah sende hayırlısı ile bu güzel duyguyu yaşarsın bende 19 aylık evliyim 16 ay önce 7 haftalıkkem düşük yapıp kürtaj olmuştum çok şükür 16 ay sonra tedaviler sonrasında femara ile ilk denememde hamile kaldım ALLAHıma binlerce kez şükür her duamda sizler varsınız inşallah sizlere de nasip olur hayırlısı ile

Canım ben bugun sabah 10 iğneyi yaptım doktorum yarın ilişki olsun dedi senin dediğin gibi bı boş Bo dolu diye... Akıntım gelmeye başladı normal dimi o

Canım ben bugun sabah 10 iğneyi yaptım doktorum yarın ilişki olsun dedi senin dediğin gibi bı boş Bo dolu diye... Akıntım gelmeye başladı normal dimi o
Akıntının olması normal hatta inşallah hiç geçmez o akıntın benim yumurtlamadan sonra hiiç geçmedi çok şükür ki sebebi güzel

Ayyy inş bana da maşallah çok kaliteli dedi ama 1 tane diyince üzüldüm çünkü daha önce klomenle 3 tane oluşmuştu
Benimde klomenle 1 taneden fazla oluyordu ama sonuç alamadım femaradan 1 tane oldu hatta bende çok üzülmüştüm ama doktorum sakin üzülme 1 tane olsun daha iyi önemli olan kalitesi dedi birde yumurta fazla olması şu acından iyi değilmiş çatlamama ihtimali varmış ve kist olurmuş benim klomende öyle olmuştu hatta

Valla kuzum ağzından bal damlıyor Bn iğneyi bile yapmaktan tam vazgeçicektim ki allahım sana bırakıyorum sen vesile et inş deyip dua ede ede iğneyi yaptırdım...

Son düzenleme:
İnşallah ALLAHim hayırlısı ile sizlere de nasip etsin canım bende burda çok okurdum hep içimden bana nasip olur mu acaba derdim çok şükür hamdolsun hamileyim
Bnde öyle ya allahım o çift çizgiyi görebilcekmiyim kızlar hamileyim diye yazabilecek miyim acaba dıyorum 25 ay çok zor

Valla kuzum ağzından bal damlıyor Bn iğneyi bile yapmaktan tam vazgeçicektim ki allahım sana bırakıyorum sen vesile mık inş deyip dua ede ede iğneyi yaptırdım...
Valla canım icini ferah tut olur ALLAHın izniyle ben bu ay çok umutsuzdum hatta adet olacağım diyordum eski konuşmaları gördün mü bilmem tesadüfen hamile olduğumu öğrendim daha doğrusu bazı belirtilerim vardı ama her ay olumsuzluğa alıştığım için ihtimal vermedim adet olucam sandım çok şükür olmadım ama her tuvalete gittiğimde çok afedersin iç çamaşırıma bakıyorum leke filan gelmiş mi diye biraz tedirginim zaten doktor dinlen bol bol ve sıvı tüket dedi öyle yapıyorum inşallah bu defa sağlıklı olur da kucağıma alırım yavrumu . ALLAHım isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…