Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben iğne yaptırmadım canım boyutunu da doktor söylemişti ama inan hatırlamıyorum 😊 ben adetimin 13.günü ovülasyon testi yaptım pozitifi gördüm O günden sonra dolu boş dolu boş ilişki olmuştu
Bende 10. Gün çatlama iğnesi oldum. 11. 13. Ve 14. Günler değerlendirdik. Çarşamba kan testi vermem gerekiyor ama ben pazartesi test yapacağım.

Şuan doktora gittiğimi falan sadece en yakın arkadaşım biliyo. Ne annem ne kayınvalidem kimseye demiyorum. Biliyorum çünkü yayıldıkça insanlar daha çok konuşuyolar falan olan bize oluyor. Bakalım okudukça burayı falan çok umutlandım. İnşallah bn de yazarım buraya güzel şeyler🥰
Ben bıraz bos bogazım soylemısdım herkeze olmadıkca ama pısman olmusdum sorular sorulunca uzuluyodum umudunu kaybetme bu ay olmasada ılla olacakdır

Valla canım icini ferah tut olur ALLAHın izniyle ben bu ay çok umutsuzdum hatta adet olacağım diyordum eski konuşmaları gördün mü bilmem tesadüfen hamile olduğumu öğrendim daha doğrusu bazı belirtilerim vardı ama her ay olumsuzluğa alıştığım için ihtimal vermedim adet olucam sandım çok şükür olmadım ama her tuvalete gittiğimde çok afedersin iç çamaşırıma bakıyorum leke filan gelmiş mi diye 😒 biraz tedirginim zaten doktor dinlen bol bol ve sıvı tüket dedi öyle yapıyorum inşallah bu defa sağlıklı olur da kucağıma alırım yavrumu . ALLAHım isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah 🤲
Biliyorum kuzum gördüm yazışmaları rabbim hepimizin gönlüne göre versın evlat hasreti bambaşkaymış Rabbım kucaklarımızı boş bırakmasın olanlarınkini korusun biz olmayanlarada nasip etsın

İnşallah sizde guzel haberler alın kızlar banada dua edın degerım hızla ve saglıkla ılerlesın yarın saat ücde kan vercem ınsallah sonucum guzel olur
Herkes için çok içten amin diyorum. Rabbim kimseyi evlatla imtihan etmesin. Hepimizin bebişleri olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallahhh. Sonucunu yaz merakla bekliyoruz 🥰

Herkes için çok içten amin diyorum. Rabbim kimseyi evlatla imtihan etmesin. Hepimizin bebişleri olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallahhh. Sonucunu yaz merakla bekliyoruz 🥰
Yarın uc gıbı kan vercem yazarım canım bende hep kendım ıcın isterken tüm evlat ısteyenlerede dua edıyordum halanda edıyorum yasayan bılır o duyguyu

Yaptım 9.46 dan 7.30 a dusmus kımyasal dedı doktor adet olcan bekle dedı aglamakdan helak oldum ıkı gundur hamıleyım dıye gezınıyorum herkezede soyledım hamıleyım dıye umutluydum degerımın artacagına daır kısmet
Canım Üzme kendini bak bende 15 ay bekledim her ay adet oldugumda ağlardım günlerce ama sonra düşündüm gerçekten herşeyin vakti zamanı var rabbim ol deyince oluyor sen ne yaparsan yap kaderde olanı yaşıyorsun... Üzülmemek önemli bekle dua et ve umudunu asla kaybetme hiç beklemediğin anda gelecek meleğin inşallah hayırlısı ile 🤲 ALLAH yardımcın olsun insallah 🤲

Yaptım 9.46 dan 7.30 a dusmus kımyasal dedı doktor adet olcan bekle dedı aglamakdan helak oldum ıkı gundur hamıleyım dıye gezınıyorum herkezede soyledım hamıleyım dıye umutluydum degerımın artacagına daır kısmet
Offf kuzum ya Valla ne diyeceğimi bilemiyorum... Rabbim en yakın zamanda bizlerede nasip etsin.. Bn daha önce allahım ne olur hamile kalayım düşük olsun derdim... Ama rabbime şükürler olsun o kötüü zamanlarım geçti bütün namazlarımda allahım hayırlı sağlıklı evlatlar ver isteyen herkese ve bana dıye dua ediyorum... Çok şükür hamile kalabiliyorsun rabbim en hayırlısını vericek tir inşallah sıkma o güzel canını

Canım Üzme kendini bak bende 15 ay bekledim her ay adet oldugumda ağlardım günlerce ama sonra düşündüm gerçekten herşeyin vakti zamanı var rabbim ol deyince oluyor sen ne yaparsan yap kaderde olanı yaşıyorsun... Üzülmemek önemli bekle dua et ve umudunu asla kaybetme hiç beklemediğin anda gelecek meleğin inşallah hayırlısı ile 🤲 ALLAH yardımcın olsun insallah 🤲
Saol teşekkür ederim ınsallah benım melegımde gelır bıran once

Offf kuzum ya Valla ne diyeceğimi bilemiyorum... Rabbim en yakın zamanda bizlerede nasip etsin.. Bn daha önce allahım ne olur hamile kalayım düşük olsun derdim... Ama rabbime şükürler olsun o kötüü zamanlarım geçti bütün namazlarımda allahım hayırlı sağlıklı evlatlar ver isteyen herkese ve bana dıye dua ediyorum... Çok şükür hamile kalabiliyorsun rabbim en hayırlısını vericek tir inşallah sıkma o güzel canını
Evet hamıle kalabıldım ınan bunu bılmekde ıkı gunde olsa bu duyguyu taddım tarıfı yok ınsallah en saglıklı sekılde tekrar yasarım ısteyen herkez yasar ınsallah ama cok cok uzuldum ama boyle olmasından korkuyordum ne bıleyım hısmı derler ne derler bu ıhtımallerı dusunmemeye çalıştım kendını ruyada gelınlıkle gormek hamıle kalmaya ıseretmıs ya bende kendımı gelınlıkle gordum ogrenmeden ıkı gun once ama gelınlıgın kolları acık dıye uzerıne lacıver buluz gıydıgımı gordum sonra bı bakıyorum aynadan gelınlıkmıs ama boyle lacıvert etek gıbı goruyorum yanı bembeyaz gelınlıgı üzerımde goremedım böyle bır ruyaydı ne bıleyım kader kısmet vaktı var demek zorla rabbımden bısey alınmıyor bunu anladım tedavıyı bırakmayı bıle dusunuyorum olacaksa olur dusuncesıne kapıldım bugun nedense adetım yumurtlamam duzenlı olucakmı bılmıyom polıkıstık overım var olmasa tedavı hıc olmam zaten ama ıste ya yumurtlama olmaz dıye korkuyom bılmıyorum yada ılacsız bır yumurta takıbı mı yapsam once allak bullak oldum

X