Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
..bende bu ay klomenden sonra ilk kez femaraya başladım. Ama 1 sene içinde 6ay kullanılırmış böyle ilaçlar ve benim de 6 ayım doldu. O yüzden tutmazsa yine ara vermek zorunda kalıcam bu ilaçlara ..

Pekı son adet tarıhın ne benımde ılk deneme ama degerım nıye dusuk onu anlamaya calısıyoeum
13 haziran son adet tarihim canım doktor değerin iyi dedi tam zamanında döllenme olmuş benim. belki seninki geç döllenme olmuştur yükselir değerin ALLAHın izniyle endişelenme ben geçen hafta cuma test yaptırmıştım 0.100 çıkmıştı bu cuma önce idrarda sonra kanda ògrendim hatta değerim 200 cıktı yani umudunu kaybetme sakın

Hayirli olsun canim insallah saglikli bir sekilde devam eder canim
Sağol abla teşekkür ederim ALLAH razı olsun inşallah bu defa sağlıklı olur Darısı da sizlere olsun insallah tez vakitte hayırlısı ile ögrendigimden beri hep böyle dua ediyorum ALLAHIM isteyen herkese versin inşallah

..bende bu ay klomenden sonra ilk kez femaraya başladım. Ama 1 sene içinde 6ay kullanılırmış böyle ilaçlar ve benim de 6 ayım doldu. O yüzden tutmazsa yine ara vermek zorunda kalıcam bu ilaçlara ..
Benim ilk femara kullanısimdı tuttu canım çok şükür hamileyim insallah seninde olur ilk aydan umudunu kaybetme

Bnde şimdi iğneyi yaptım Hayırlısı olsun inş

Merhaba herkese. İnternetten sürekli girip kadınlar klübünü okurken kendimi bunu yazarken buldum. Ben de aranızda olmak istedim. Öyle mutlu oldum ki hamile kalanları okuyunca. İnsan bunu oturup öyle herkesle konuşamıyo. Kendi içinde yaşadıkça da stres oluyoruz. Ben de bugün adet olmayı bekliyorum. Doktorum bana da femara verdi. Bir senelik evliyim. Yaşım 28 ve pkoluyum. Gerçekten ben de yazıları okudukça adetimi bekliyorum şuan heyecanla. Rabbim hepimize nasip eder inşallllahhh.

Kızlar bnım ki sadece bi tane çok güzel büyümüş dedi doktor ve iğneyi yaptı... Klomen de bile 3 tane büyümüştü saati saatine almadım femeraya ondan mı böyle oldu sizce

Benımde 14 hazıran son adet ama 28 hazıran ıgne 30 hazıranda catlar dedı ıste bılmem ne zaman dollendı ve catlatdı demekkı bı kac gun sonra oldu ki dusuk cıkdı umutluyum Allah yavruma kavustursun ınsallah

Kızlar bnım ki sadece bi tane çok güzel büyümüş dedi doktor ve iğneyi yaptı... Klomen de bile 3 tane büyümüştü saati saatine almadım femeraya ondan mı böyle oldu sizce
Femara saatli mi alınıyo ki öyle bi saati falan yok diye biliyorum. Ama bence yumurta sayısına hiç takılma. 1 yumurtayla da hamile kalınabiliniyo sonuçta. Çok güzel büyümüş demesi iyi bişey bence.

Arkadasım ben sımdı konustuklarımızı okudum senın ovulasyonun onucuncu gun olmus benımkı 17 gün oldu degerım sanırım onun ıcın dusun bıde bır ıkı gun de gec dollendıyse demek rabbım sagsaglım kucagımıza almayıda nasıp etsın inşallah

Ben saatlerıne cok dıkkat ettım her ılac ıcın saat onemlıdır

Femara saatli mi alınıyo ki öyle bi saati falan yok diye biliyorum. Ama bence yumurta sayısına hiç takılma. 1 yumurtayla da hamile kalınabiliniyo sonuçta. Çok güzel büyümüş demesi iyi bişey bence.
İnş canım valla oo çok güzel dedi bnde heyecandan soramadım bile kaç oldu diye ultrason kağıdı verdi Orda yazıyor ama Bn anlamoyorum herkes bebeğinin ilk görüntüsünü alır biz yumurtalarımızın rabbim sen hakedene anneliği bizim gibi özlem çeken tüm kadınlara tattır inş

Bende br yıllık evlıyım pco yum bır yılım doldu güzel haberı aldım ınsallah sende alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…