Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
tıkanıklık açılmicak mı

Aslinda yok ama sartlari zorlariz ama bilmiyorum o psikolojiyi kaldirabilirmiyim bilmiyorum
Abla merhaba nasılsın adet oldun mu ? Benim de perşembe günü olmam gerekiyor bekliyorum olursak da önümüzdeki ay tekrar şansımızı deneriz üzme kendini ALLAH herşeyin hayırlısını versin inşallah

Daha once 5 kez femara kullandim (adetin 2.günü baslayip sabah aksam kullanmak suretiyle 5 gün kullaniyordum). Yumurtalarim olgunlasti ama döllenme olmadi. 6.kullanisimda hamile kaldim. Simdi 11 haftalik gebeyim. Darisi başınıza.
Amin inşallah bende bu ay ilk defa kullandım ama adet olacağım sanırım zaten 4 gün önce test yaptırdım 0.100 cıktı bhcg . Persembe günü adet günüm inşallah olmam ama hayırlısı bakalım ALLAHın izniyle inşallah bizlerde faydasını görürüz

HSG bende çektirdim nisanda benim doktorum da öyle söylemişti ama henüz hala hamile kalamadım bende

Abla merhaba nasılsın adet oldun mu ? Benim de perşembe günü olmam gerekiyor bekliyorum olursak da önümüzdeki ay tekrar şansımızı deneriz üzme kendini ALLAH herşeyin hayırlısını versin inşallah
yok canım daha olmadım du test yaptım negatif cıktı bilmiyorum bakalım normalde adetim bugunu gösterıyor ama benim önceden lekem geliyordu gelmedi ama belki akşama olurum

bende hsg cektırdım martta bence yaptırmayan yaptırsın benım 2 tupüm tıkalı cıktı actılar şükür bosuna üzülmüşüm adet olunca meğer tüpler kapalıymış gitmek lazım benimki anestesiz oldu ve kapalı oldugu için ilaç bende agrı yaptı ama acık olanın agrısı olmaz

Bende de ağrı yaptı. Anestezi bende istemedim. Bi de doz çok verdiler.

banada çok ilaç verdiler zaten o yuzdn agrı oluyor.enfeksiyondan yada sezeryan kurtaj bunlardan tıkanmı olabilir dedi doktorum
Evet olabiliyormuş. Bana hamileliğe engel bi tıkanıklık yok dediler ama o zaman niye o kadar uğraştılar anlamadım. Çünkü çok tereddüte kaldı doktor

Merhaba bende famera+ovitrella kullandım beklemedeyım varmı benım durumumda olan stres beni sarmıs durumda

hmm anladım canım o zaman korkulcak bişey yok

FEMARA, GONAL-F tarzı bir ilaç mı? bende Gonal-f kullandım bu gün çatlatma iğnemi vuruldum çalışmalara başlayacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…