Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım. İlk ayda olanlar da var. Hayırlısı ile olur hemen inşallah.
3.günü başlayıp 5 gün devam et dedi. Sonra 3 gün dinlen ve gel dedi ilacı aç alıyorum çünkü ilaçla ilgili birsey soylemedi

3.günü başlayıp 5 gün devam et dedi. Sonra 3 gün dinlen ve gel dedi ilacı aç alıyorum çünkü ilaçla ilgili birsey soylemedi
Bende aynı şekilde kullandım. İlaç bittikten 3 gün sonra gittim. Sabah akşam olmak üzere 2 tane aldım. Doktor bana da ilaçla ilgili birşey söylemedi.

13 yıllık evliyim, 10 yaşında bir oğlum var canım Allah herkese nasib etsin. İnşallah ikinci de olsa daha fazla yaşım ilerlemeden ama olmadI HAYIRLISI ALLAH'TAN...
Ayniyiz aslinda bende 11 senelik evliyim 10 yasinda benimde bir oglum var Rabbim canlarini sag etsin bende yasim gecsin istemiyorum en riskli zamanlari cunku bende onun icin istiyorum oglum kardes kardes diye agliyor bazen

geçen ayı boş geçtik ondan önceki ay kullandım yumurta oldu iğne vurduk ama olmadı gebelik
bu sabah gene başladım ilaca bu ay da olmazsa hsg çekelim dedi doktorum

Ayniyiz aslinda bende 11 senelik evliyim 10 yasinda benimde bir oglum var Rabbim canlarini sag etsin bende yasim gecsin istemiyorum en riskli zamanlari cunku bende onun icin istiyorum oglum kardes kardes diye agliyor bazen
Ahhhh benimkide nasıl istiyor. İnşallah onların duası hürmetine versin Rabbim.

Hayırlısı olsun canım inşallah hsg gerek kalmaz.
valla bilmiyorum canım ya hsg de aklım kaldı çektirmek istiyorum bu ay olmazsa hiç üzülmicem onun için
2 düşük var pıhtılaşma iki gende var ama kesin sebep o değil diyolar belki tüpte rahimde bişey varsa çıkmış olur bakalım nasip kısmet

valla bilmiyorum canım ya hsg de aklım kaldı çektirmek istiyorum bu ay olmazsa hiç üzülmicem onun için
2 düşük var pıhtılaşma iki gende var ama kesin sebep o değil diyolar belki tüpte rahimde bişey varsa çıkmış olur bakalım nasip
[/Q ben
Ben çektirdim Hsg. Sol tüp biraz sıkıntılı ama hamile kalmaya engel değil dedi doktor. Ondan sonra 2 ay doktora gitmedim ramazan ve bayram nedeni ile. Normalde rahim filmi çektirdikten sonra kolay hamile kalınıyor diye söyleniyor ama benim yine olmadı

X