Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de mide bulantisi olur adete yakin dunde cok usudum adetimin belirtilerinden biri hem insan hisseder azcik canim yok bende yoruldummmm aglamak istemiyorum artik biraksammi acaba

Sakın bırakma yılma, dua et kafana takmamaya çalış canım. Söylemesi olay ama karamsarlığa kapılma.

Canım bende 25 haziranda iğne oldum. İğne günü dahil 4 gün ilişki yaşadık. İnşallah benimki de tutmuştur.

Canım 6 gün kala çıkmaması çok normal. Çok erken yaptırmışsın testi.

Kızlar mrb bizde 3 seneye girdik dün itibarıyle bnde hiçbir sıkıntı yok eşimde de sadece morfolojik %2 çıktı tüp bebek için gittiğimizde bize doğal yolla deneyın olucak dediler ama malesef olmadı bu ay femera kullanmaya başladım cumartesi kontrolum var sonra da çatlatma iğnesi olucam rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş çok çok çok zor rabbim daha fazla beklemesin inş...

İnşallah canım. Benim bi tane kızım olduğu halde 2 yıldır olmadığı için çok üzülüyorum. Rabbim öncelikle hiç olmayanlara versin inşallah.

Benim ilk çocuğum da hemen olmamıştı 1.5 yıl. Tedavi olmadım onda ama. Doktora gittim 1 kere. Doktor değerlendirin bunu dedi ve oldu şükür. Sonra bi tane daha olsun dedik ve ilk ay hamile kaldım. 8 haftalık iken düşük yaptım. Onun üzerinden 2 sene geçti ve hiçbir sorun yok iken hamile kalamıyorum. Nasip diyorum demekki.

Evet canım bu ay kullandım. Salı günü kontrolüm vardı. 3 yumurta oluşmuş. Çatlama iğnesi vurdu. Çarşamba ve cuma ilişki önerdi. Bakalım hayırlısı bende beklemedeyim
İnş kuzum bnım bende cuma günü başladım.. Cumartesi kontrol var bakalım ne olucak inş rabbim bunu vesile kılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…