Femara kullananlar bakabilir misiniz?

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
223
25
Arkadaşlar Femara kullanıp mide bulantısı halsizlik olan var mı 5 gündür kullanıyorum bugün son ve aşırı derecede midem bulanıyor çok kötü oldum aceba Femara'dan mi.

Merhaba ben femare kullandım bu ay iğne vurulacağım. Bende de kasık ağrısı vsr. Mide bulantısı ben de olmadı

Bende şuan 3ncu gundeyim ve daha önce bikac kere daha denemiştim hiç böyle bir yan etki yaşamadım .. duymadimda bence başka bişeyden olabilir tansiyonunuz düşmüş falan olabilir bı ölçün isterseniz

Bende şuan 3ncu gundeyim ve daha önce bikac kere daha denemiştim hiç böyle bir yan etki yaşamadım .. duymadimda bence başka bişeyden olabilir tansiyonunuz düşmüş falan olabilir bı ölçün isterseniz
3 gündür böyle aşırı mide bulantısı var. Baska biseydendir o zaman diğer kullandığımda olmamıştı zaten

Arkadaşlar Femara kullanıp mide bulantısı halsizlik olan var mı 5 gündür kullanıyorum bugün son ve aşırı derecede midem bulanıyor çok kötü oldum aceba Femara'dan mi.
Benim ilk femara kullanımım. 5 gün kullandım sadece son gün sabah mide bulantısıyla uyandım 3-4 saat devam etti. Siz kaçıncı gündesiniz

Yok 1,5 yıldır olur diye denedik. Geçen yaz kendiliğinden bir sağlıksız gebeliğim oldu. Kürtaj oldum tekrar hamile kalamadım. Doktoruma kalsa stres yaptığım için olmuyor denemeye devam edecektim. Benim ısrarımla başladık bu ay ilk kez.

Hayırlısı olsun Tez zamanda nasip olur inşallah

Bende 3.gğn başladım sabah akşam 5 gün kullan gel dedi acaba Adetin kaçıncı gününde yumurta olgnlaştı sizde çatlatma iğnesi için
Ben de femaraya 3. Gün başladım dün sonuncuyu içtim bugün kontrole gittim sağda 2 tane yumurta oluşmuş biri 10.5 mm diğeri 13 mm ayrıca pergoveris diye de bir iğneye başladım toplam 3 tane o da yumurtaları olgunlaştırıyormuş perşembe tekrar gidicem bakalım kaç mm olacak adet döngüsünün bugün 9. Günü bu arada sizce normal mi yumurta boyutları 13-15. Günlere kadar olması gereken boyuta gelir mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…