Faydalı fikirlere güçlü kadınlara çok ihtiyacım var 😢😢

Hastalığım geçsin çalışırım kreşler çok pahalı kızım için endişem

Niye sen ödeyesin?
el alemin boşanmış kadınlarıyla zevkü sefa eyleyen başka etlerde eğlence işine giren kocanın yaptıkları yanına mı kalacak?
Aldattığını ispatlayacaksın, boşanınca da çocuğun bütün giderlerini o şerefsiz de paylaşacak.Elim ayağım titredi, waoow bitirdinmiş! görsün bakalım kim kimi bitiriyor??

kaçıncı aldatılışınız bu?
hayır yani bu kadar şaşırdığınız ne?
hamileyken de aldatmış özür dilemiş.
eskorta gitmiş affetmişsiniz.
travestiyi bile affetmişsiniz.
45 yaşında ki kadına takılmanızı anlayamadım.
hepsinde de büyük büyük yazmışsınız adama sallayıp sallayıp affetmişsiniz..

Yukarıdaki yorumu size acıdığım için bir hışımla yazmıştım Evlat Kokusu Evlat Kokusu .fakat şunu görünce ben de boşanmayacagınızı düşünüyorum

kaçıncı aldatılışınız bu?
hayır yani bu kadar şaşırdığınız ne?
hamileyken de aldatmış özür dilemiş.
eskorta gitmiş affetmişsiniz.
travestiyi bile affetmişsiniz.
45 yaşında ki kadına takılmanızı anlayamadım.
hepsinde de büyük büyük yazmışsınız adama sallayıp sallayıp affetmişsiniz..
NE Diyorsunuz siz ya??? Kimden neden bahsediyorsunuz dediklerinizin hiçbirini kabul etmiyorum!!!!! Travesti kabul edecek kadar Aşağılık değilim ne demek istediniz bana????? Kendine gel Kadın ne yazdığını bil bu hesapta bana ait olmayan konular var diye 15 gün engel yemiştim şimdi bu yorum için engel yerim belki ama.. Bana bukadar yardımcı olan kadınların içinde bunları yazdığın için ALLAH BELANI VERSİN 😢 UZAK DUR HER KONUMDAN. İnsanlar benim için neler düşündü ya lanet olsun sana! 😠 😠 😠 😠 😠 !!!!!!

Önce sakin olun ve toparlanın güçlü olmak zorundasınız biraz para biriktirmeniz lazım
bende aldatıldım iki çocuğumla boşandım
ben 1 yıl aynı evde yaşadım önce düzeltmeye çalıştım herşeyi manevi olarak baktım olmuyo ilk iş kendime iş bulmak oldu ki kızım 1,5 yaşındaydı işimi buldum 1 ay çalıştım tamam dedim işte kendimi benimsettim garantiledim işimi
sonra ailemle konuştum ablam ben bakarım kızına dedi zaten seneye okula veririz dedik ( 6 ay zor bakabildi ) adamı da çağırıyorum konuşalım diye gelmiyor eve gelmiyordu zaten telefonla konuştum boşanıyorum senden herşeyi kabul edeceksin dedim tamam dedi
avukatı tuttum sonra ev buldum ablamların orda 1 ayı buldu bu süreç anlaşmalı olarak açtık davayı 1 ay da o sürdü
benim kenar da 3000 gibi bi param vardı nakliyeydi avukattı yetti birazda sağdan soldan geldi para
ben şuan çocuklarımla yaşıyorum boşanınca o aldatılmanın verdiği iğrenç duygu bianda kayboluyo biliyo musun
borca gelince benim üzerime 47000 tl borç var maaşım hacizli 4/1 alıyolar
güya ödeyecekler ne nafaka ne tazminat ne borcu hiç birini ödemedi
ama benim kafam rahat çalışıyorum geçiniyorum çok şükür oda anasının evinde sığıntı gibi işsiz güçsüz yaşıyor barışmak için can atıyor.

Bunları anlattım güç versin sana diye malasef erkekler sonlarını düşünmüyolar ama içine atma konuş önce eşinle sonra abi abla kardeş kim varsa sonra aile büyükleri sakin ol acın geçicek özlemlerin geçicekk
Allah razı olsun

Çok güzel fikirler veren olmuş Allah razı olsun dün terket tim evi avukata baş vuracağım ama burada öyle bi kadın varki hakkımda atıp tutmuş iğrenç iddialarda bulunmuş şimdi bu son mesajım birdaha bu platformda asla bulunmam herhalde üzgün bitkin bir anneye öyle şeyler denmez. O kişi Allahın dan bulsun ahımı aldı yürekten hemde.. Hepiniz hoşçakalın.. 😦😦😦

evladım 5 yaşındaki çocuk gibi diğer konulara yazdığım yorumları tek tek bulup beğenmedim demek sence de komik değil mi?
hesabını kim kullanmış nereden bilelim.?
güzelce açıklamak yerine bela okumak neyin nesi? bu mudur kendini ifade ediş şeklin? bu kadar mısın?
neyse evet banlanacaksın. dikkat et de hayat banlamasın seni bu üslupla..

Günaydın.

Bence de hiç kimseye beddua etme.

Her giden bir şekilde geri dönüyor, dönmeyenin de canı sağ olsun,burada şimdiye kadar hiç kimseye yalvarıldığını görmedim.

Madem başkaları kullanıyordu hesabını da niye bunu açıklayarak konu açmadılar da üzerine kaldı ihale. Bunu şimdi nasıl ispatlarsın ki?

Neyse konuya gelince,Allahım yardımcın olsun inşallah.
Emin ol her boşanmaya kalkan insan küçük büyük zorluklar yaşıyor ama Allahın izniyle altından kalkılıyor çok şükür.
Çalışacaksın hem de çok çalışacaksın.
Hem psikolojini düzeltmek daha kolay olacak hem de para kazanmak zorundasın.
Hastalığın için Allahım büyük şifalar versin inşallah.
Bir an önce iyileşip hayata asılman dileğimle.

NE Diyorsunuz siz ya??? Kimden neden bahsediyorsunuz dediklerinizin hiçbirini kabul etmiyorum!!!!! Travesti kabul edecek kadar Aşağılık değilim ne demek istediniz bana????? Kendine gel Kadın ne yazdığını bil bu hesapta bana ait olmayan konular var diye 15 gün engel yemiştim şimdi bu yorum için engel yerim belki ama.. Bana bukadar yardımcı olan kadınların içinde bunları yazdığın için ALLAH BELANI VERSİN 😢 UZAK DUR HER KONUMDAN. İnsanlar benim için neler düşündü ya lanet olsun sana! 😠 😠 😠 😠 😠 !!!!!!

Bu nedir yahu. Konunun tamamını okumadım çok bilgim yok. Ancak mevcut profilinizde var olan konuları hatırlattı diye bu ne saldırganlık? Bir başka yorumda da üzgün anneye öyle şeyler Denmez allahından bulsun demişsiniz. Kusura bakmayın annelik bize pozitif ayrımcılık sağlamıyor. Bir platforma bir konu açıyorsanız her türlü yoruma da açık olmak zorundasınız. Hakaret, küfür dışında ki gördüğüm kadarıyla öyle bir şey de yok. Oldu üreyip doğurduk diye herkes pozitif ayrımcılık yapsın, hassas davransın. Belalar, ahlar bilmem neler.

"benim üyeliğimle benim bilgim dışında konular açılmıştı ben de bu yüzden banlandım o konularla alakam yok" yazsanız, mevzu gayet net anlaşılır. Diğer bir deyimle kuzenim yazmış.

Valla bana da neler söylendi neler. Hakkımda yargıya varanlar mı dersiniz, anneliğimden vuranlar mı dersiniz. Hiç beddua etmek ya da ahımın tutacağını düşünmek aklıma gelmedi. Her olumsuz yorum yapana evlerine ataş düşsün desek, her olumsuzlukta anneliği öne sürsek ohooo.

Günaydın.

Bence de hiç kimseye beddua etme.

Her giden bir şekilde geri dönüyor, dönmeyenin de canı sağ olsun,burada şimdiye kadar hiç kimseye yalvarıldığını görmedim.

Madem başkaları kullanıyordu hesabını da niye bunu açıklayarak konu açmadılar da üzerine kaldı ihale. Bunu şimdi nasıl ispatlarsın ki?

Neyse konuya gelince,Allahım yardımcın olsun inşallah.
Emin ol her boşanmaya kalkan insan küçük büyük zorluklar yaşıyor ama Allahın izniyle altından kalkılıyor çok şükür.
Çalışacaksın hem de çok çalışacaksın.
Hem psikolojini düzeltmek daha kolay olacak hem de para kazanmak zorundasın.
Hastalığın için Allahım büyük şifalar versin inşallah.
Bir an önce iyileşip hayata asılman dileğimle.
Bazı insanlar psikolojik olarak çok kötü durumda demekki😦

evladım 5 yaşındaki çocuk gibi diğer konulara yazdığım yorumları tek tek bulup beğenmedim demek sence de komik değil mi?
hesabını kim kullanmış nereden bilelim.?
güzelce açıklamak yerine bela okumak neyin nesi? bu mudur kendini ifade ediş şeklin? bu kadar mısın?
neyse evet banlanacaksın. dikkat et de hayat banlamasın seni bu üslupla..
Ben beddua atmeyi seviyorum ama ilk defa bu kadına bunu yaşatan adama sövesim geldi.. Ne kötü bir durum ya konuya yeni denk geldim yorumlar çok karışık 🙄🙄

Beddua etmek istemezdim ama 1yıl önce 2 kişiyle ortak kullanıyorduk yasakmış bilmiyordum uyarı aldım. Banlandım ama artık kimse bilmiyor şifremi ama,, hangi konu açsam eski yorumlarla vuruyor birkaç kişi bence kimsenin eskisi karıştırılmasın.. Beddua ettim pişmanım özür diliyorum 🙏🙏🙏🙏🙏 Hakkınızı helal edin 🙏🙏

Sen çalışsan çocuğa annen bakmaz mı? Tabiki hak etmiyorsun inşallah kurtulursun. Biraz sakin ol bence sağlığından da olacaksın inan ki bunlar herkesin başına gelebilecek şeyler neden ben diye kendini paralama hiç faydası yok çocuğun için güçlü olman lazım

Çok affettim neden bilmiyorum ama salak gibi aptallık edip affettim hataları olduğu zaman . Ailem ev aldı kredi ödüyor ikisinde çalışıyor çocuğuma kim bakacak dedim içime attım..
Artık hasta oldum tedavi görüyorum.2015 yılında severek evlendim 2 yıl sonra kızım doğdu şükür sebebim ne olduysa o doğduktan sonra oldu..
Ev süpürüp silen, cam silen, temizlik yapan, yemek bulaşık ya her konuda yardımcı olan mükemmel bir eşim vardı.. Akşam ufak sürprizleri falan çok aşık mutluyduk. Kuzeni ahh o kuzeniyle barıştı hayatım alt üst oldu kızım 2 5 yaşında son 6 7 aydır eve gelip yemek yer dışarı çıkar gece 11,12de gelir artık aldım karşıma konuştum biz varız dışarı hayatına ara ver kuzenlerleyim sıkılıyorum bütün gün ağır iş dedi 4 gün önce kararttım gözümü baktım telefonuna..
Eşim okulda görevli ikimizde 29 yaşındayız. 42 yaşında emekli eşinden ayrılmış bir öğretmenin Instagram da bütün resimlerini beğenmiş. Hepsini.. bi durumuna wooowwww bitirdin yazmış oda beni ara yazmış eşim tabiki yazmış bunları ekran görüntüsü aldım. Kadını gün içinde aramış 45dk lık konuşma var ya evini bile biliyor balkona çık yazmış ama onu çekememişim elim ayağım titriyor du. Ya ben bakımlı bir Anneyim kuaföre giderim, güzel kokarım, kendimce güzelim. Eksiğim neydi. Ya ben ona dünya tatlısı çocuk verdim canımdan çok sevdiğim baba evini babamın soy adından vaz geçtim. Kıymetlim derdi babam gözleri yaşlı bırakıp bu adamla yuva kurdum. Kirlisini yıkadım ütüledim. Hasta olsa başını bekledim ne yaptım ne. Şimdi asla ve asla affetmiyeceğim şimdi bana akıl verin lütfen 🙏 🙏 😢
Çalışmıyorum ama üzerime 20milyar borç var. Annem babam çalışıyor çocuğuma bakardı çalışırdım. Sadece o iki mesaj bide resim beğenileri delilmidir?
Takılarım, 15milyar bekarlıktan birikimim vardı hepsi onun borçlara gitti hiçbir birikimi mi yok 🤯 🤯 böyle durumla nasıl başa çıktınız ne yapacağımı bilmiyorum fikir verin bana... Annem babam tansiyon hastası, onlar da çok üzülecek çünkü kimse ondan beklemezdi çok iyi bir etşi onlara göre en ağır darbe vurdu ya hak etmedim,, kimse hak etmiyor. Kızım nasıl düşkün dü ona ilk kelimesi baba oldu 😥 Kvlidmle anne kız gibiydik herşeyi bitirdi ya ne yapacağımı bilemedim fikir verin bana harekete geçeceğim kimse bilmiyor yaşadıklarımı 4 gündür babaevindeyim hasta oldum tedavi görüyorum diye. İşe başlasam kızımı napcam 2 kreş var servis dahi 3.000tl 4 gündür ruh gibiyim kimse bilmiyor dün 2 serum takıldı ahhh ahhh içim yanıyor evim yuvam vardı. Düşünün evimi özlüyorum ya bu adam nasıl bir katil bütün duygularımı öldürdü annesi yaşında kadının evine gitmiş yaaa. Ispatım yok off offf😢😢😢 canım yanıyor geçermi bunlar...
İnsan eşi için yaptığı tüm fedakarlıklar için çok pişman oluyor dimi.Çok zor bir durum sizin boşanacağınızı duyunca o zaman anlıcak anyayı konyayı böyle gizli iş çevirmek her zaman güzel gelir.Aradan çekiliyosunuz bakalım bu seferde zevk vericekmi.

İnsan eşi için yaptığı tüm fedakarlıklar için çok pişman oluyor dimi.Çok zor bir durum sizin boşanacağınızı duyunca o zaman anlıcak anyayı konyayı böyle gizli iş çevirmek her zaman güzel gelir.Aradan çekiliyosunuz bakalım bu seferde zevk vericekmi.
Çok zor ya anlamıyorum eksik olan neydi nasıl bakıyorlar evdeki in yüzüne😠

X