Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bence 4 cu de etti kusur kalir mi ya etmese ne fark edecek ki o da ordaydi o da onlarin kadar suclu am berenin basarina lafim yok kiz kendini asiyo vallahi ki ben cok zor etkilenirim baya bi kotu oldum cok basarili sekilde gosterdi turkiyeye bazi kadinlarini bu yasadigi travmayi allahim hic kimseye gerceyini gostermesinmafoldumben

sanmıyorum bir reklam için yapsın bunu hiç taktırmamış demek .....

Amin.. çok güzel bi dizi beren de hakkını vermiş rolün perşembe akşamlarını yine berenle geçircez anlaşılan:)

tecavüz sahnesi disinda bu aksamki oyunculugu hic hosuma gitmedi, sanki hala bihter gibi bakiyodu
kesinlikle kasaba kizi gibi degildi hareketleri mimikleri,ses tonu bile kararsizcaydi..
ilk bölüm olmasina bagliyorum...

vee o tecavüz sahnesi neydi öyle, sinirlerim cok bozuldu anlatamam.. :gitme:

netten izledim az önce bitti..

cok kötü oldum...
allah kimseye yasatmasin. her ne kadar bu rol icabi olmus olsada.. günümüzde tecavüz olaylari maalesefki cok yaygin..
bir kac yil önce.. bir babanin kizini yillardir bodruma kilitledigi ve orda ona tecavüz edip bir kac cocugu oldugu olay geldi aklima...
yazik cok yazik..

aslında banada ilk başlarda izlerken böyle geldi hala bihter karekterinden tam kurtulamamış gibi yansımaları vardı bazı bakışları ve konuşmaya çalışırkenki zorluğunu farkettim ama tecavüz sahnesinde çok etkilendim hakkını vermiş tüylerim diken diken oldu senağlama

offffff ya piskolojim bozuldu (((((((((((((((
ay ben cok sinir oldum yaaaa
2. bolum fragmani var mi kizlar yayinlandi mi?

ben dizide bi berenin bi de sumru yavrucuk in oyunculugunu begendim. beren cok basarili idi. enginin cok tutuk bi hali vardi bilmoirm bana oole geldi.
ayy hala sinirlerim bozuk yeni izledim az once :s nasil kurtulcam etkisinden hemen baska bisilerle ilgilencem cok gicik oldum :S

bencede cok hizli ilerledi.Nasil bitirecekler onca seneyi, hatta belki seneleri sempatiksalakcinni

Adnan bey ogrendı ogrenecek kac sezon bekledık.son bolum son dk da ogrendı.bolesı daha ıyı oldu.tecavuzu herkes bılıyor oldu bıttı.erkekler ne kadar etkılendı bılmıyorum ama kadınları kahrettıler.

en aklı başındası erdoğan mı?fatmagüle tecavüz fikri ondan çıktı ya zaten be canım.diğerleri dalga geçip oynayıp kızı bırakacaktı.hatta nişanlı olan çocuk napıyorsun falan dedi erdoğan kemerini çıkarmaya başlayıncabilmiyorumkismile umarım ismi yanlış hatırlamıyorumdur.nişanlı çocuğun amcasının oğlu olan işte erdoğan

çok begendim sonuna kadar izledim akşam
merak etmeye başladım bile bakalım haftaya ne olacakk
keremmm negüzell rol yapmışya

evet ya o sahne ne kötüydü
kesin onlar kendilerine geldiklerinde
neyaptıklarını bile hatırlamazlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…