Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Akşam gezme tozmadan sonra gecenin bir yarısı sanırım saat 11 gibiydi TV açtım baktımki bu dizi. İzlemeye koyuldum. Ne acı, ne beter bir durum. :1no2:

Fatmagülde iyi canlandırmış he

Şimdi Kerim tecavüz ettimi etmedimi. Etsede etmesede o tam bir eşşoğlusu. alsanaalsanasmile niye engel olmadı o gerzek arkadaşlarına.

Nişanlısıda sahip çıkmayacak Fatmagüle. Mahvoldu kızcağız.

Ay Bihtere kızcağız dedim laelaelaelaelae

beren saat cok iyi oyuncu gercekten acaip role adapte oluyor

simdi hepsimi tecavüz etti yoksa sadece birimi

fatmagül ün suçu ne
ne işin var gecenin bi yarısı yat uyu sabah görürsün nişanlını
olan hayallerine ve nişanlısına oldu
çok kötü ya :sinifsinif:

Sabah göremezdi, sabaha karşı balığa çıktı çünkü nişanlısı. O da nişanlısı gitmeden görmek istedi zannımca:hulya:

Konuyu Toplam 13 Kullanıcı okuyor. (10 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)

şuan dada hala kalabalık burası akşamda kalabaymış gerçi eski aşkı memnu günlerindeki gibi aynı

Sabah göremezdi, sabaha karşı balığa çıktı çünkü nişanlısı. O da nişanlısı gitmeden görmek istedi zannımca:hulya:

ooff 0offf kuzu çok kötü oldu bihter ya eyvahedigeldismile allah kimsenın başına vermesin :sinifsinif: ben çok kötü oldum

beren "olmuş" yani...
eşim bütün gece "koskoca bihterin düştüğü hallere bak,millete servis yapıyor vah vah" diyip durdu kaydirigubbakcemile3
bu bile beren saatin ne kadar iyi oyuncu oldugunu gösterir. kız tam bir "karakter oyuncusu"
bi kılıktan diğerine 3 ay gibi kısa sürede bürünebiliyor.
bihterin ağır makyajı ve dekoltelerinden sonra,fatmagül çok tatlı geldi gözüme.
al al yanaklarını sıkasım geldi sırnaşık şey
enginciğe diyecek laf yok,yalnız vücut yapmış sanırım.
sumru yavrucuk zaten yorumsuz. bayılarak izliyorum...
yani bu dizi tutar arkadaş. hele de memlekette her gün gazetelerin 3.sayfasında okudugumuz "fatmagüller" oldugu sürece öyle de bi tutar ki...

tecavuz sahnesi içinse yorumum: yorumsuz!
Allah düşmanımın başına vermesin.
kızıma baktım,gözlerim doldu. Rabbim yavrularımızı korusun...

aşkı memnuniyetsizin dizi müzikleri vardı sanki bu dizide debilmiyorumkismile

fatmagül ün suçu ne
ne işin var gecenin bi yarısı yat uyu sabah görürsün nişanlını
olan hayallerine ve nişanlısına oldu
çok kötü ya :sinifsinif:

akli bir karis havada bir kizi canlandiriyor
yenge normal bir yenge olsaydi her seye laf etmeseydi sözünü dinlerdi ama
abide miymintinin teki varmi yokmu o bile belli degil

ya bence fatma gül evrim geçirip bihter gibi süslenip püslenip güzel kıyafetler giyip herşey değişicek gibi gelior o ebe ninen onu mahazaya götürüp değiştircek gibime gelior zaten o tecavüz eden dörtlüde arabada öyle demişdi bunu bi giydircen demişti plajdaki kızlara taş çıkarır demişti belkide öylede olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…