Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

çok güzel bi kadrooo
o tecavüz sahesinde ağladım vallahi içim acıdı.
ama roller süper oyuncularda güzel biraz hızla ilerledi diğer bölümleri merakla bekliyorum aklinialirimsmile

off benim eşim çok etkilendi daha alkolü dökmeye başladıklarında değiştirdi... izleyemedim ben.. ama yorumları okuyunca iyki izletmemiş dedim ben de etkilenirdim herhalde baya...

nişanlı olan çocuk behlüle ne kadar benziyo ya....
ayy benm de içim cız etti izlerken...
nişanlısı hangi dizide oynuyodu önce bilen varmı....

bir de neden arka arkaya iki kere koydular diziyi ben onu anlamadım.. ikinciyi izlemedik biz aynısı değilmiydi...

Bu sezon izleyeceğim dizi belli oldu işte, kaçırmam artık bunu...
Kerim tecavüz etti mi etmedi mi?
Bana, arkadaşlarının yaptığına şok oldu ve o tecavüz etmedi gibi geldi...
Nolur tecavüz etmemiş olsun... Zaten onun yüzünden gördüler kzıı yoksa görmeyeceklerdi.
Beren Saat yine harika, ancak bu kadar güzel oynanır, canım benim, o ağlarken ben de ağladım yıkılan umutlarına, çektiği acıya öfkem dilimden döküldü saydım sayıştırdım o pisliklere...
Allahım düşmanımın başına vermesin..
Eee... nolcek şimdi?

bi arkadaş nişanlısı tecavüz etseymmiş demiş bence haklı o damada var o tip tam coşkun tipli...,

ben bu diziyi tuttum...

hem o tecavüz sahnesindede kötü olmadım....

beklediğim için sanırım...

Hülya Avşar da çok başarılıydı Fatmagül rolünde..
Beren de muhteşem bi oyun çıkardı gerçekten..
aferim kızasenağlama

normailde kerim tecavüz etmedi... mahkemeden yırtmak için kerime para verip evlendirecekler fatmagülle diye biliyorum ben...

normailde kerim tecavüz etmedi... mahkemeden yırtmak için kerime para verip evlendirecekler fatmagülle diye biliyorum ben...

eski filmde,kerim de etmişti tecavüz..
en gariban o diye,onu kandırıp evlendiricekler,diğer zengin çocukları yırtıcak böylece de..

eski filmde,kerim de etmişti tecavüz..
en gariban o diye,onu kandırıp evlendiricekler,diğer zengin çocukları yırtıcak böylece de..

hadi yaa... ben hatırlamıyorum onu.. vay pislikk ben de acıyodum ona...klava:

kerem bencede tecavüz etmedi.
bir yazıda kerem le fatma birbirlerini
sevecekleri yazıyordu.
bakalım ne olacak.

Maşallah kızına, çok dikkatli.. Çok hoşuma gitti..

Sumru Yavrucuk da çok iyi ya...

Sumru Yavrucuğu ben çok beğenirim zaten, Yabancı damat'ta nasıldı.. Süper oyuncudur..
Burada iyi rolde olmasına sevindim sanırım fatmagüle o sahip çıkacak, koruyacak, yoksa o yengeden ona hayır yok..

Ayyy kızlar ya bekliyodum bu flmi akşamda izleidm çokta hı<lı giriş yaptılar direk tecavüz sahnesinden.Ama çok kötü oldum Allah'ın cezaları hakkaten o yeni nişanlanan çocukta aynı behlül zengin ve amaçsız boş insanları ve ilişkilerini,bakış açılarını,pisliklerini olduğu gibi yansıtmış film.Çok başarılı.Beren'e de helal olsun bu kaarkterinde hakkını vermiş....Heyecanla bekliyorum bende diğer bölümlerini....

fatmagül ün suçu ne
ne işin var gecenin bi yarısı yat uyu sabah görürsün nişanlını
olan hayallerine ve nişanlısına oldu
çok kötü ya :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…