Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

filimde olsa çok sinir oldum...
hala aklıma geldikçe sinirleniyorumkötükedihüso

bunu gerçekten yaşayan kadınlar var:çok üzgünüm:
rabbim düşmanımın başına vermesin böyle birşeyi...

tolgaya fatmagülün nişanlısı rolü verilmeliydi.
o çok temiz yüzlü yahu...

asıl nişanlısında tam tecavüzcü tipi var.
ne çirkin bi adam tövbe tövbeee...
hiç hazetmedim...

İçim şişti tecavüz sahnesinde. Beren yine şov yapmış ama

Tecavüzcüler dışında dizinin kötü karakterleri hemen belli etti kendini. Gerçi çoğu kötü karakter. Yengeyi boğasım geldi. Abi saf ya istediğini yapıyo fatmagüle.

Nişanlıya da sinir oldum. Onun aradığı aşk değil. Evlenmek için bakire bir kız. Neden sahip çıkmadığı da böylece ortaya çıkıyo zaten.

Kerim resmen salak !! Peşlerinde onların bekçiliğini yaptı. Arabalarını kullandı. Onu yaptı bunu yaptı. Aslında Erdoğan içlerinde en iyisi,en aklı başındası gibi. Ama Selim ve Vural gerçekten çok fena.

Ebe Nineye çok gülcez dizi boyunca. Tam beklediğim Sumru Yavrucuk karakteri.

Ama tecavüzden çok etkilendim.Keşke orasını izlemeseydim diyorum ama izlemesem de çatlardım tabi o ayrı.

evet zengin züppeliği oturmamış

o aslında zengin züppesi değil ama onlarla takılırsa züppe olcak oda yakında hapı içerek olduğunun kanıtını gösterdi bile kaydirigubbakcemile3

ay kesmesin daha bir yakisikli olmus bu sac modeliyle:)

ya ne bilim uzun saç erkekte sapık havaları sezdiriyo bana behlüldede öle olmuştu sanki saçları uzunken sapıktı kesti efendi oldu :roflol:

offfffff uykularım kaçtı bu dizi yüzünden.Tamam bu dizi ama bunu gerçekte yaşayan binlerce belki daha fazla kadın var Allah korusun.İğrenç bir sahneydi.

bende kaç gündür heyecanla bekliyorum bu diziyi :lepi:

beklediğime değdi doğrusu hiç bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim ama tecavüz sahnesinden sonra karnıma kramplar girdi çok feciydi allah kimsenin başına vermesin düşmanıma bile çok iğrençç.....

sonraki bölümü merakla bekliyorum bakalım neler olacak..........bayanssulusmile

ayy o yenge neydi be herkes hem fikir sanırım o konuda nefretlik bi insan gırtlaklayasım geldiii

yanlız beren bi kere daha taht kurdu kalbimde muhteşem oyunculuğuyla bihterden sonra herkes gibi bendede acaba fikri oluştu ama bu akşamdan sonra uçtu gitti muhteşemdi çünküüopuyorumnanaktan

bende bukadar iyi olucağını düşünmemiştim ama:2: çok güzel bir dizi olucak galiba en azından bu bölüm öyleydizemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…