Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Konuyu Toplam 15 Kullanıcı okuyor. (12 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
eylulvebaris, **LiL***, dudu8683, elfrkn, GAMZELİ, LOCA, merve90, mrs.mystery, yukiik, zeytin gözlü, zynbm, _masal_
oo herkez burdakaydirigubbakcemile3

kizlar hepinizi opuyorumnanaktan iyi geceler ins. rüyama girmez:gitme:
iyi geceler cnmm:KK3:
iyi geceler tatlım opuyorumnanaktan

:roflol::roflol::roflol: koptum yaa allah iyiliğini versin
:roflol::roflol: aynennn yaa:roflol::roflol:
bi fena oldum 2. kez izlediğimde
ne oyunculuk ama rol icabı bile olsa ne kadar zor
beren zorlanmaz böyle sahnelerde alisti artik :roflol::roflol: ay nerde sevisme sahnesi orda beren:roflol::roflol: ama süper oyuncu her rolün hakkindan geliyo helal olsun vallla alkisalkisalkis hem güzel hemde cok yetenekli, bu genc yasinda türkiyenin en gözde oyuncularindan biri olmaayi fazlasiyla basardi bence

Allahım o tecavüz sahnesi ne öle yaa tüylerim diken diken oldu:bbo: ne şerefsiz adi adamlar yaaa kesivercen böylelerininkini kökünden görcekler..alsanaalsanasmilegerçi iş işten geçtikten sora ne fayda:gitme:
aynen böyle insanlara en güzel ceza bu olurdu :kızgın:

enemm o tecavüz sahnesi neydi yavvv kızı bitirdiler resmenn heeeaklinialirimsmile
ayrıcada fatma gülün çüçüleri ne kadan küçükakannehir içkiyi döktükçe iyce küçüldüüü sempatiksalakcinni beren yine iyi kurcalatmış orasını burasını sempatiksalakcinni
sırnaşık şeysırnaşık şey
yengesi alem tip ama..
nası atladı herifin üstüne.
valla o dörtlü ona tecavüz etseydi gıgıkını bile çıkarmazdı eminim....
kaydirigubbakcemile3
sırnaşık şeysırnaşık şey isoldem alemsin yaa :roflol::roflol: ayy o kocasinin kucagina oturdugu sahne neydi öyle biyerlerini fln ellettiii öldüm orda gülmekten:roflol::roflol:

ay kesmesin daha bir yakisikli olmus bu sac modeliyle:)

bencede uzun sac yakismis :KK3: ama niyeyse bi sevemedim su engini yaaa :2:

kızlar kerim 4 erkete tecavüz ettimi?sanki kerim sanırım başroldeki esmer olan etmedi gibi geldi?

fatmagulun yengesi ammada cadoloz kadin kötükedihüso
enginnnnnnnnnnnn:asigim:kocis duymasin:eek:

kızlar kerim 4 erkete tecavüz ettimi?sanki kerim sanırım başroldeki esmer olan etmedi gibi geldi?

kendisi de eski filmde etmişti tecavüz..
iğrenç pislikler saldırdı yazık kızaalsanaalsanasmile

burda etmedi gibi geldi bana da..
etti mi ki:uhm:-tatlicadiarzu-
asabım bozuldu fena halde heekötükedihüso

bencede etmedi 3 ü etti ama kerim etmedi yalnız çok etkileyiciydi tüylerim diken diken oldu izlerken

Kızlar o değil de dizi başladı benim içim gitti yaa. Deniz çok güzeldi :KK43:

Mis gibidir şimdi çeşmenin suyu. Kumlu kumlu ohhh..

Ama havalar soğudu yanıbaşımda sadece iç çekebiliyorum yaa mafoldumben

hadi yaaa :1shok: beren silikon mu taktirmisti:1shok:

yaptırdı diye biliyorum ben hatta beren saat silikonları sayesinde vücuduyla barıştı diye haberler çıkmıştı bende küçücük görünce şaşırdım..:uhm:

kendisi de eski filmde etmişti tecavüz..
iğrenç pislikler saldırdı yazık kızaalsanaalsanasmile

burda etmedi gibi geldi bana da..
etti mi ki:uhm:-tatlicadiarzu-
asabım bozuldu fena halde heekötükedihüso

en son tolga tecavüz etti sonra engin geldi kıza baktı kızda buda etcek galiba dercesine kafasını çevirdi sonrada sabah oldu orayı muallakta bıraktılar.. etmedi bence de...

en son tolga tecavüz etti sonra engin geldi kıza baktı kızda buda etcek galiba dercesine kafasını çevirdi sonrada sabah oldu orayı muallakta bıraktılar.. etmedi bence de...

hülya avşarın filmindekinden,farklı olmuş demek ki..
çünkü kerim de ediyodu tecavüz..

hülya avşarın filmindekinden,farklı olmuş demek ki..
çünkü kerim de ediyodu tecavüz..

belkide etmiştir muallakta bıraktılar malzeme yapmak için diziyi böyle böyle uzatırlar kızın bileğindede nişanda verdikleri bileklik vardı off çok acıdım ya..

yaptırdı diye biliyorum ben hatta beren saat silikonları sayesinde vücuduyla barıştı diye haberler çıkmıştı bende küçücük görünce şaşırdım..:uhm:
ya simdi reklamina baktimda orda cidden gögüsleri dolgun duruyo
ama bi dizi icin taktirdigi silikonlari cikartip tekrar o kadar aciya katlancak degildir heralde :uhm:

belkide yönetmenler dizinin akisina göre bakip, sonradan karar verceklerdir tecavüz edip etmedigine CADIARZU

X