Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bence bu nişanlısıda gelir becerir kızı isteyip duruyodu zaten sempatiksalakcinni

nişanlısını hiç beğenmedim tam tecavüzcü tip ondaydı aslında keşke nişanlısı unutulmazdaki tolga olsaymış ama o tecavüzcüydü kaydirigubbakcemile3

merak ettim de acaba diziyi tecavüzcü coşkun izledi mi kaydirigubbakcemile3

Bence güzel bir dizi ve konusu Hülya Avşar'ın oynadığı filmden daha değişik olucak gibi gözüküyor bir de dizi çok kısa sürmedi mi bana çok kısa geldi..

yenge çok kıskanç zaten erkek delisi dediğim gibi bu yengeye yapılmalıydı bu iş cuk diye otururdu valla sempatiksalakcinnigerçi o işten sonra daha erkek istermiydi bilmem

Bence güzel bir dizi ve konusu Hülya Avşar'ın oynadığı filmden daha değişik olucak gibi gözüküyor bir de dizi çok kısa sürmedi mi bana çok kısa geldi..

yok canım tam 2 saat sürdü 8de başladı 10da bitti

eskiden filmlerde kizlarin colasina hap atarlardi, artikin tecavüzcüler kendi iciyo haplari
nuri alco mu yanlis yapiyodu nefisfisfis

benimde gözüm hic tutmadi nisanlisini ne o her gördügü yerde kistiriyo fatmayi, cok saf bi kiz bu fatma nesini sevmis onun tam bi yontulmamis ayi. fatmaya basimi belaya sokucan diyo, hadi bakalim ne yapicak simdi fatma icin görücez

diğer dizilere göre kısa sürdü...biter bitmez onu farkettim..8 de başladı 10 da bitti

normalde 10 buçukta falan bitiyor diğer diziler....

nişanlısını hiç beğenmedim tam tecavüzcü tip ondaydı aslında keşke nişanlısı unutulmazdaki tolga olsaymış ama o tecavüzcüydü kaydirigubbakcemile3

aynen...ne tipsiz adamları,kadınları seçmişler diziye....

napacak Allahın hanzosu hem kıskanıyo hem gece uğurlamaya gelmesini bekliyo öküz kötükedihüso

napıcak ortada bırakcak bende hiç sevmedim adamı kıl yumağı nolcak laelaelaelaelae

izleseydi olmamis derdi:umursamaz: ben böylemi ögrettim size:roflol:

:roflol::roflol: yani adam işinde doktora yapmışş kaydirigubbakcemile3

aynen...ne tipsiz adamları,kadınları seçmişler diziye....[/FONT][/QUOTE]

evet ya tek berenle ebenineyi sevdim :lepi:

:roflol::roflol: yani adam işinde doktora yapmışş kaydirigubbakcemile3

aynen...ne tipsiz adamları,kadınları seçmişler diziye....[/FONT][/QUOTE]

evet ya tek berenle ebenineyi sevdim :lepi:

kızlar ebeninenin dalgalı hareketlerine koptum o zengin adama laf koydu ya

ay Allah'ım kımsenın basına vermesin

ıcım o kadar tuhaf oldu kı agladım resmennnnn

merak ettim de acaba diziyi tecavüzcü coşkun izledi mi kaydirigubbakcemile3
kacar mi hic:roflol::roflol:

banada kisa gibi geldi yaaa:uhm: belkide reklamlari az verdiklerinden öyle gelmistir bize

:roflol::roflol:

aynen yaaa sinir oldum basimi belaya sokcanmis lafa bak denyolinda noclak:mymeka: napcak cnm ya ortada birakcak serepsizz

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

napacak Allahın hanzosu hem kıskanıyo hem gece uğurlamaya gelmesini bekliyo öküz kötükedihüso
aynen yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…