Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

gurur duymuştur ya da nerde benim tecavüzüm nerde bunlarınki diye alay ediyodur :roflol:

bence nerde benim tecavüzüm nerde bunlarinki demistir:roflol: ama yinede fena degiller diye düsünmedende edememistir:roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey

bence nerde benim tecavüzüm nerde bunlarinki demistir:roflol: ama yinede fena degiller diye düsünmedende edememistir:roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey

nuri alçoda nerde o eski gazozlar diye söylenip durmuştur :roflol: biz cesaret edemezdik direk tecavüze şimdiki gençlere bak demiştir :roflol:

nuri alçoda nerde o eski gazozlar diye söylenip durmuştur :roflol: biz cesaret edemezdik direk tecavüze şimdiki gençlere bak demiştir :roflol:

yada eskiden ben gazoza hap atardim, simdikilerse kendileri hap aliyo demistir :roflol::roflol:

bi fena oldum 2. kez izlediğimde
ne oyunculuk ama rol icabı bile olsa ne kadar zor

Allahım o tecavüz sahnesi ne öle yaa tüylerim diken diken oldu:bbo: ne şerefsiz adi adamlar yaaa kesivercen böylelerininkini kökünden görcekler..alsanaalsanasmilegerçi iş işten geçtikten sora ne fayda:gitme:

enemm o tecavüz sahnesi neydi yavvv kızı bitirdiler resmenn heeeaklinialirimsmile
ayrıcada fatma gülün çüçüleri ne kadan küçükakannehir içkiyi döktükçe iyce küçüldüüü sempatiksalakcinni beren yine iyi kurcalatmış orasını burasını sempatiksalakcinni

geç saatte açtım tesadüf izledim.
Allahım neydi o tecavüz sahnesi elimi ısırmışım dehşetinden
Allah kimsenin başına vermesin gerçekten....

yengesi alem tip ama..
nası atladı herifin üstüne.
valla o dörtlü ona tecavüz etseydi gıgıkını bile çıkarmazdı eminim....
kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…