Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Hülya Avşar'ın oynadığı filmde Kerim tecavüzcüleri öldürüp hapse giriyormuş çıktığında Fatmagül onu kapıda bekliyor oluyormuş öyle olur mu acaba bunun da finalii..

kuzum biz senle hülya avsar'li ayni fatmagüle baktigimizdan emin degilim! yada sen baktigin filmden emin degilsin!!!
hülya avsar'in oynadigi fg'ün suçu ne? de kimse kimseyi öldürmüyor!!! filmin sonunda da kimse hapse girmiyor! sirf o filmi dizi yapacaklarini duydugumuda meraktan izlemistim, nerdeyse bi sene oluyor ama ben hala filmi dün gibi hatirliyorum!
bence sen tekrar izle

Son düzenleme:
bence hiç heyecanlı değildi
vuralın ölmesine çok üzüldüm keşke erdoğan ölseydi
meltemi de nedense çok çirkinleştirmişler
tecavüz olayını ispatlayamadılar ve serbest bırakıldılar öldürme olayını hiç ispatlayamazlar
mustafaya çok ama çok gıcık oldum birde canım diyor yaa

annem bu diziye damat halayı gibi diyor.3 adım ileri 3 adım geri..sonuç,yerinde sayıyorsun...

bende kaçırdım diye üzüldüm sezon finalini
ama yorumlardan anlaşıldıgı üzre çok dandik bi son olmuş :) aynı lale devri gibi sanırım..
bence beren ve engin daha iyi bi projede olsalardı ..bu ne böyle bekle yavrum yaz gelsin..

ayyy koptum valla potlek göz erdoğan,kirpiksiz göz cipil cipil bakan selim negüzel tarif etmişsin keşke onlar ölseydi kerimle vural en yakışıklıları dizinin ama en şansızları biri öldü biri hapite

süpersin

bunca şeyden sonra insan böyle bi adiyi bekler mi??? bundan sonra dünyayı ayağına serse insanın gözü görür mü???

hem ne dedi daha bundan sonra ayağıma yıldızları serse hiçbi değeri yok.. olay bu işte.yapılan bunca pislikten,iğrençlikten sonra böyle bi senaryo olabilir mi??? duygulara,mantığa,insanlığa aykırı..

Vah Keriiiim, vah yavruuummm, vah kuzzuuummm, ne gezersin gece gece tenhalarda. Al başına belayı şimdi.
Mıttafa'da ağzından salyalar aka aka Fatmagül'ün yanından ayrılmaz artık.

Netcez şimdi Kerimcan:26:

Bir gün 30 zenci arkadaş yolda giderlerken bir lamba bulurlar. Lambanın içinden ......cin çıkar ve zencilerin dileklerini gerçekleştireceğini söyler.
*1. Zenci beyaz olmak ister çin yapar
*2. Zenci beyaz olmak ister onuda yapar aralarından bir zenci devamlı katıla katıla güler.
Neyse 29. Zencide beni be......yaz yap der. Ve cin yapar sır...a 30. Zenciye gelir (devamlı gülen).
Cin sorar sizin dileğiniz nedir diye gülen zenci "ibnelik değil mi la bunların hepsini zenci" yap :)

kızlar bugün fatmagül gillere gittim evi komple sıfırlamışlar halada tadilat devam ediyordu yani bu demekki artık yeni evde çekilecek bölümler ev sahibeleri ordaydı sokmadılar içeri şeritlerle sarmışlar kim gelirse gelsin sokmuolardı bahçeye ev sahiplerinin yakınları dere kenarındaki masada oturuolardı onları çok kıskandım
Uploaded with ImageShack.us

hay Allahim ya,ikiside yanliz dolasirken buldu belayi.önümüzdeki sezonda kerimin sucu ne bizlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…