Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kızlar bugün fatmagül gillere gittim evi komple sıfırlamışlar halada tadilat devam ediyordu yani bu demekki artık yeni evde çekilecek bölümler ev sahibeleri ordaydı sokmadılar içeri şeritlerle sarmışlar kim gelirse gelsin sokmuolardı bahçeye ev sahiplerinin yakınları dere kenarındaki masada oturuolardı onları çok kıskandım
Uploaded with ImageShack.us

resimler bende açılmıyor ama eski evde demekki fato nun abiside oturmayacak
öyle konuşmuşlardı ya
ne güzel yer öyle nerde orası

resimler bende açılmıyor ama eski evde demekki fato nun abiside oturmayacak
öyle konuşmuşlardı ya
ne güzel yer öyle nerde orası

beykoz anadolu hisarı göksu mahallesinde göksu deresinde cnm çalıştığı iş yerinede gittik ama girmedm içeri otoparkına baktık arabaların en ucuzu 250bin tlden başlıyordu girip 2 çaya 100 tl para vermek istemedik :KK53::KK53:

beykoz anadolu hisarı göksu mahallesinde göksu deresinde cnm çalıştığı iş yerinede gittik ama girmedm içeri otoparkına baktık arabaların en ucuzu 250bin tlden başlıyordu girip 2 çaya 100 tl para vermek istemedik :KK53::KK53:

oraları pek bilmiyorum ama çok güzel yer belli

kız ilkşah fatmagulun evıne gelıorsunda bı durtuslemıorsun :KK70: :KK70: alırdım senı ordan getırırm bı tovbeler tovbesı ekıbının ıcıne:KK70: keremcemın yanına :KK70: dabı sevıorsan:KK70:

kerime de vurala da yazık oldu.ben böyle bir sezon finali beklemiyordum:KK50:
bakalım bundan sonra neler olacak kerim suçsuzluğunu nasıl ispatlayacak:97:

kötülere birşey olmuyor. bu sezon dizilerin hepsi kanlı bitti herkesin elide bir silah bizi heyecandan öldürcekler:KK1:

45A2B8369951894E83440052r.jpg

rachel-weisz-picture.jpg

rachel-weisz_9362715.jpg

meleklerim sizce bu kim:82:

X