Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ben böyle bitmesini istemezdım hapse gırselerdı kerımle fg evlenselerdı 2. sezonda yıllar gecmıs olsaydı fg kerımden cocukları olsaydı hapısten cıkanlarda ıntıkam ıcın ugrassalardı bak konusunu bıle buldum 2. sezonun :))

bu vuralin babasi,anasini girdirseydi odaya gittigini anlayacklardi yeni cikmisti heralde..
mustafa demez kesinlikle kerimin yapmadigini,bari gördüm kendi düstü filan dese..
bu vuralida hic anlamiyorum madem itiraf etseydin sonra ölmek istiyosan öl yani,deli
mustafada sanki ilk defa duydu gibi naptinz diye saldirmasa olmuyordu..
ay cok üzüldüm baba kerimi götürdüler yaa diyp duruyordum
banane ya kerimden mustafanadan diyor..
aslinda konular iyidi ama böyle kopuktu kerim bir gitti gelmedi
az dur fg le onun cani skkn teselli et..su asulu sahneler gereksiz,bu arada emrede komikti bi konusamadi..
neyse canim skildi..fatmagülgileri sikintili günler bekliyor

Son düzenleme:
Bu Mustafa gibisini de görmedim bu yaşaranlardan da kötü bence, sanki ne yaptıklarını bilmiyormuş gibi ne yaptınız F.güle diye bağırıyor orası biraz saçma olmuş birde gitti en çok vicdan azabı çeken kişi öldü, bir tanık eksildi, ben mahkemede suçlu çıkmalarını isterdim.

Son düzenleme:
içim şişti valla. şu mustafa kedi gibi 4ayak üstüne düşüyor hep. kerim gelecek sezon hep hapiste olur artık.Nasıl ispatlanacakki mustafanın yaptığı 1 yumrukla bitirdi işini. kerim'in izleriyle dolu olay yeri. mustafa fatmagülü tekrar kazanmaya çalışacak. tek umudum o balıkçılar.tekneyi aldı çıktı ya tek tanık onlar. 1 kıza 3 kişi tecavüz etti onu bile ispatlayamadılar.bu cinayet olayı daha çok kasacak bizi. gelecek sezon dizinin ismini kerim'in suçu ne diye değiştirsinler.olay mahalli de aynı nasıl olsa.....

bir de şöyle oluyormuş.
mustafa itiraf eder.ben kerimle fatmgül beni aldatmış sandım ama tecavüzü itiraf edince onu öldürdüm der.artık fatmagül bekler hapisten çıkmasını ex aşkının.peki ya bu durumda kerime ne olur?:44:

mustafanin yapacagi son sey bu olur..
hemen nasilda yaklasti ben varim canim diyor aman eksik ol,sanki onca zaman o vardi..
birde kerim suclu diye inandirmis kendini hic düsünmüyor ben biraktim o tuttu elinden diye

ayh artık gına geldı ..
sakız gibi uzatıyorlar. uzun zamandır ızlemıyordum bu aksam baktım hala mahkeme bılmem ne ılk yerde kalmış konu..
Alsınlar cezalarını , kerimle f.gül mutlu olsun farklı bir hayat izleyelim madem uzatıcaksınız dızıyı nedır boyle saçma sapan seyler yapmaya ..

Biran önce kendını kurtarmalı beren saat bu dızıden ..

ne acaip bitti sezon ya cok tuhafti. yani sanki fatmagulun kerime ne cevap verecegini bekledigimiz bolum daha bile :44:heyecanliydi hatta.

mustafadada ne yumruk varmış yani kerim okadar vurdu birşey olmadı mustafa hepsini gezsin birer yumrukla halletsin kerimede yazık oldu ya nasıl ispatlıcak suçsuzluğunu bu bölümde en güzel şey kerimin öpmesi ve sarılmalarıydı

Mustafa o kadar olandan sonra "ben yanındayım canım" dedi ya pess. Meltem i teselli ettiği gibi Fatmagül üde teselli edecek aklı sıra

Çok saçma oldu evet yaa. Kerim de bir durmasını bilmiyor en çok ona kızıyorum. Hem Fatmagül'e destek oluyor, kazanıcaz diyor hem de aleyhlerine olacak herşeyi yapıyor. Adliye bahçesinde Mustafa'nın üstüne yürüyor, daha duruşma yeni bitmiş sen git onların peşine olacak iş mi. Tamam belki Vural'ın geleceğini bilmiyordu ama ne gerek vardı o kavgaya hele gelin beni bulun der gibi kanı gömleğine silmesi. Mustafa da o şirkette hep onlarla yüz yüzeydi. Parayı alınca süt dökmüş kedi olmuştu her dakika aralarındaydı hiç öyle dayılık yapmadı. Şimdi ne yaptınız Fatmagül'e diyor. Önce Kerim'e suç kalsın diye yaptı sandım ama orada başını taşa vuracağını tahmin etmedi. Yeni sezonda bir süre Kerim hapiste kalır, sonra bir şekilde ya balıkçılar ya birisi Mustafa'nın da o gece orada olduğunu söyler. Mustafa hapise girer. Kerim çıkar felan. Tabii bu arada Kerim yokken Mustafa Fatmagül'e yaklaşacaktır. Hülya Avşar'ın oynadığı filmde Kerim tecavüzcüleri öldürüp hapse giriyormuş çıktığında Fatmagül onu kapıda bekliyor oluyormuş öyle olur mu acaba bunun da finalii..

kızlar bu kerim'in, eski sinema filmindeki kerimle uzaktan yakından alkası yok.öyle de olmayacak.tvde duymuştum. bari tesellimiz bu olsun.yok dövmeler yok tecavüz.bunlar olmayacak.içimizi ferah tutalım ama kerim baya bir hapiste kalır.erdoğanlar ve mustafa dışarıda.fatmagül savunmasız.o pislikler bir daha birşey yapmasalar bari....

yazik oldu ya Vural a uzuldum gittiler en yakisikliyi oldurdu senaristler portlek goz Erdogan, kirpiksiz gozleriyle cipil cipil bakan Selim varken sen git gul gibi yakisikli cocugu cinayete kurban et.Yinede vicdani vardi az da olsa o surmeli gozleri vardi tuh Kerim de hak etti be kardesim kir dizini otur otelinde fatmagulle denize karsi cay ic madem mahkeme kotu gitti bari yazin tadini cikar gittin poponu gezdirmeye al sana bela, geldi seni buldu .

bence kötü bir sezon finaliydi.daha güzel we meraklı olabilirdi.çok sıradan bitti.geçen seneki bir aşkı memnu gibi sezon finaline giremedi.merakta bırakmak için mahkemede bitebilirid bence.geçen hafta daha heyecanlıydı çünkü.acaba ne olucak mahkemede diye düşündürdü.

sırf merakım yuzunden bu saatte hulya avsar ın oynadıgı fatmagulu ızledım kerım adamları vurmuyor ama munir fatmagule yanı hulya avsara tecavuze yeltenıyor o sahnede kerım gelıyor fg e yanı hulya'ya sana bısey yaptımı dıyor hulya da ne yapabılırkı tek basına dıyor offf ne cvp tı ama tabı sımdıkı fatmagulle alakası yok tek ortak noktaları tecavuz olayı bırde sonradan kerımın fg u sevmesı ama sonradan.

oof ne sıkıcı bi sezon finaliydi valla merakım filan kalmadı,aşkımemnunun sezon finalini dün gibi hatırlıyorum dizi başlasın diye gün saymıştım resmen şimdi diyorumki keşke bitirselerdi bütün sezon konu sıkıntısı çekti zaten şimdi kerim işi yoksa kanıtlasın bakalım vuralı öldürmediğini tek tanık mustafa o da hayatta söylemez hele en son f.güle sarılması falan çok iticiydi,kerimle f.gülün tek bi sahnesi güzeldi ondada sadece yanağından öptü bari dudağından öpseydi bütün sezon beklemişiz bari beklediğimize değseydi

kesinlikle ya.aşkı memnu sezon final dehşetti.2 ay zor beklemiştim.ama bunda beklenecek hiçbirşey yok.geçen hafta bitseymiş daha heyecanlıydı.en azından mahkemeyi beklerdik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…