Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Yeni sezonda kesin tüyolar !

1.Dizimiz Agustos'da baŞlicak deniliyordu. Ramazan var diye ama Şimdi kesin bir bilgi geldi, üzücü bir bilgi, set iscilerinin itiraz etmesiyle Ramazan sonrasi baslayacaklar yani 15 eylüL..!

2.Yeni sezon fragman cekimleri yapiliyo hapishanede. ama 2.sezon FATMAGUL KERIM askindan o kadar ovguyle bahsediliyorki simdiye kadar bi turlu bi aşk dizi tarihinde olmayacakmis. tam izleyicinin istediği ask sahneleri ve bu sahnelerde her sey varmis. oyle bi baglanacaklarki ne Fg Kerimsiz nede Kerim Fg suz nefes alamayacak..

3.YENİ SEZON BAŞLARINDA FATMAGUL ÇARDAKTA KERİMİ DÛŞÜNÜP AGLAYACAK ...

4.kerimin babasını oynayacak oyuncu için 4 aday arasından seçim yapılıyor..

5.Aldigimiz bilgiye göre dizye yeni katilan bir oyuncu, Kerim'in hapisten arkada$i.. Celil Nalçakan olacak..!!

otopsi raporu ile kavgaya sonra dan dahil olan mustafa nın parmak izleri çıkacak mustafa inkar edcek erdoğan
bu karmaşayı fırsat bilip yine fatmagülü üzecek selim meltemle karşı karşıya gelecek ...

ayyyyy çok heyecanlıııı

yine harika tüyolar getirdin teşekkürler cnm
çok heycanlı görünüyo ay hele görülmedik bi aşk olacakmışya çok fena oldum okuyunca keşke ağustosta olsaydı tüh eylüle daha çok var

bu celil nalçakan selim yani engin öztürkün kankası selim sokmuştur diziye tabi girdiği doğruysa.torpilin gözü kör olsun be

kızlar ben biraz baktım bu adammış girecek oyuncu en son hanımın çiftliğinde oynamıştı

fatmagül kerimden uzaklaşıp mustafayla yakınlaşıyormuş yeni sezonda

fatmagülün mustafaya yaklaşacağını sanmıyorum ama böyle birşey yaparsa hiç akıl yokmuş onda derim:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…