Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ay o saçaklı famagül abarttı artık.100kere yapmadım diyor cocuk.insan bir düşünür bunun kankaları neden dövdü bu cocugu diye.cocuk gitmemiş hebire vurguluyor seni bırakmam diye,üstüne tatlı tatlı,aşık aşık,hüzünlü hüzünlü bakıyor.alıştı çocuk papara yemeye fatmagülden.fatoş laf sokunca gözleri hüzün doluyor resmen=(ay birazda kerim çeksin kendini.
bu arada mustafa çok itici (ama karakter olarak yani :KK1:)

selim arkasında heralde o tutar havaya ateş eder mustafa,tabi selimde o döt varsa :KK53:
kerim orda ne diyo,sen onu terkettin ben evlendim mi ?

Haha hiç sanmam, hadi size iyi günlerrr diye anında sıvışır, zaten sevmiyorlar Erdoğan ı

Kerim in dediğini bence çok iyi anlamadım, başa sarıp sarıp dinledim evlendim dedi gibi geldi bana da...

Son düzenleme:
özette yayımlanmıs.fatmagül kerime karsı nefreti azaldıgı için acısını kerimden cıkarıyormuş.oh valla meryem ablasıda haşlayacak çoçuğu.mustafa zaten silah dayıyor kafasına.nedir bu çocugun cektiği ya:KK59: kerimin suçu neeeeee:KK59:

Şamar oğlanına döndü çocukcağız...

Demek nefreti azaldığı için acısını çıkarıyor, zaten diğerlerine ve Mustafa ya olan hıncını da hepsini Kerim den çıkarıyordu. Her haşlama sonrası Kerim den boncuk boncuk yaşlar dökülüyordu ya içimizi cız ettiriyorlardı... Hey Allahım şu kızı pataklayasım var :KK57:

aynen yaaaa yazık kerime:KK5:
fatmagülün yüzünden dayak yedi kafasına silah dayadılar her fırsatta fatmagül ona çemkirdi şimdi meryem ablasıda ona tepkili:KK23:
kerimin suçu ne olmalı dizinin adı
garibim kerim daha çok acı çekiyor dizide:KK53:
umarım fatmagül mustafayada çemkirir ikisi yakınlaşmazlar:KK20: birde kerim bu sebepten acı çekmesin:KK19:

Yok çemkirmez, çünkü Mustafa o pis kokulu fularla çıkıyor karşısına, hani Fatmagül ün "sen gelene kadar koklayıp koynumda saklayacağım" dediği, Mustafa ya sallamak için o gece tenhalara çıkmasına sebep olan bez parçası ıykkk :KK25:...

Bu dizinin 1.bölümünü izledim hiç sevmemiştim ama sonradan ilginç geldi izledim...Kızlar ben aranıza yeni katıldım sizi sürekli takip ediyordum aklıma takılan bişeyi sizlerden tecrübeli bayanlardan öğreniyordum ve üye olup sizlerle tanışmaya karar verdim...Görüşürüz inş.:nazar::79::nazar::nazar:

damla2000
bence dizinin ismini degistirip kerimin sucu ne yapmalilar cunku herseyi yazik kerim cekiyor

bencede çok haklısın :)

Kerim’e karşı olan öfkesi giderek zayıfladıkça, kendisine ihanet ettiğini düşünen Fatmagül, bu yeni durumla Kerim’in canını acıtarak baş ediyor.
Mustafa inanmak istediği gerçeklerin koca bir yalandan ibaret olduğunu, en nefret ettiği kişiden, Kerim’den öğrenir. Artık suçlular da, gerçekler de ortadadır. Kerim ise Mustafa karşısında, Fatmagül’ü korumak için kendi hayatını bile gözden çıkarır. Kerim’in hayatından endişe eden Ebe Nine, tüm engellemelere rağmen polise gider. Ebe Nine’nin iddiaları kafaları karıştıracak kadar ciddidir. Kerim’in Mustafa’ya gerçekleri itiraf ettiği öğrenildiğinde, başta Fatmagül olmak üzere, herkes korku ve telaşı aynı anda yaşar. Son gelişmelerden habersiz olan Reşat Yaşaran’ın, Kerim ve Fatmagül’e karşı planları kendi felaketiyle sonuçlanır. Mustafa’nın öfkesinin hedefi Selim olur. Adaletin yerini bulmasını isteyen Ebe Nine mücadelesini sürdürür. Fatmagül de hayatı ile ilgili kararları artık kendi vermek ister. Kerim’e karşı olan öfkesi giderek zayıfladıkça, kendisine ihanet ettiğini düşünen Fatmagül, bu yeni durumla Kerim’in canını acıtarak baş eder. Fatmagül’ün hayatının en karanlık anı, şimdi Reşat Yaşaran ile Mustafa arasında yeni bir pazarlığın konusudur. Mustafa kaderini değiştirecek tercihini yaptığında, Fatmagül’le karşı karşıya gelecektir.

bence selim mustafadan silahı almak içn hamle yapıp vurulacak.. mustafa kaçar.. fato nun karşısına çıkar o esnada da.. sonunda yakalanır hapis bilmem ne diye sürer gider :KK76: ...

Son düzenleme:
Kızlar geçen bölümde oynayan, Meryem in evini alan adam Kıvanç Tatlıtuğ un abisiymiş, dün kendisi söyledi:KK16:

Umarım bu bölümde Mukaddes Yenge daha fazla gözükür ve bol bol konuşur.
Eğlence katıyor kadın gerçekten.

:126::126:

X