Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mustafada masum yüzünün altında sinsi valla erdoğanın odasını karıştırıp, gözlükleri takıp kasılıyordu:KK51::KK35:

zaten türkiyenin yıldızları yarışmasından çıkan yetenekler bunlar tanımışsınızdır, beren,kerim engin yani bi de lale devrinin çınarı:KK76::KK34:

vural fatmagule cook deli ASIK OLACAK kesin:79:
cunkul cok pisman ve duygusal bakiyoASIK olmus gibi

Son düzenleme:
vural acıyo fgye,ondan bence
ama erdoğan çok pis bakııyo:63:

kızım fato,sen kerime git bence
mustodan hayır yok

kerim ve vural beni bitiriyoo çok aşığım ikisinede yaa vural pisliğin teki ama o bakışlar beni mahvediyooooooooooooooooo

Son düzenleme:
ya bir sürü tüyo yazmıslar bir sitede.yok fatmagül mustafayla barısıcak ama kerimi sevdigin anlayacak ona geri dönecek felan demişler en az 10 bölüm sürer o olay.sacma olur bence.hesaplaşsınlar yeter.ya ben bu mustafayı anlamıyorum.taa en basında tecavüz olayını bilirken hırpalamıstı kızı hakaret etmişti.evini yakmıştı.sonradan yalan söylediler ona.şimdi ne değişti yani anlamadım ki.cok dertliyim cok...hayatımdaki tek heyecan fatmagülün yasadıkları o derece:18:
bereni önceden severdim ama şimdi kerim yüzünden uyuz olmaya basladım.ben kumrallardan beyaz tenlilerden hoslanırdım.adam tüm tabularımı yıktı gecti :26: fatmagülde domuz domuz bakmayı bıraksın artık tamam zor seyler yasadı ama adamın cekmedigi de kalmadı.canım canım ya :KK59:kara kaşlım kara gözlüm selvi boylum,kara yağız delikanlım:KK34: ben ona bir sürü tshrt alırım bölye siyah beyaz ..yada almam bir şey giymesede olur:KK14:

ya bir sürü tüyo yazmıslar bir sitede.yok fatmagül mustafayla barısıcak ama kerimi sevdigin anlayacak ona geri dönecek felan demişler en az 10 bölüm sürer o olay.sacma olur bence.hesaplaşsınlar yeter.ya ben bu mustafayı anlamıyorum.taa en basında tecavüz olayını bilirken hırpalamıstı kızı hakaret etmişti.evini yakmıştı.sonradan yalan söylediler ona.şimdi ne değişti yani anlamadım ki.cok dertliyim cok...hayatımdaki tek heyecan fatmagülün yasadıkları o derece:18:
bereni önceden severdim ama şimdi kerim yüzünden uyuz olmaya basladım.ben kumrallardan beyaz tenlilerden hoslanırdım.adam tüm tabularımı yıktı gecti :26: fatmagülde domuz domuz bakmayı bıraksın artık tamam zor seyler yasadı ama adamın cekmedigi de kalmadı.canım canım ya :KK59:kara kaşlım kara gözlüm selvi boylum,kara yağız delikanlım:KK34: ben ona bir sürü tshrt alırım bölye siyah beyaz ..yada almam bir şey giymesede olur:KK14:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

eğer fatmagül mustafaya dönerse hiç akıl yokmuş bu kızda derim:KK19:
mustafa zor anında ona sırtını dönerek en büyük kötülüğü yaptı
ben hep diyorum kerim mustafadan daha mert daha onurlu.üstelik çok pişman fatmagülü koruyacağım diye garibimin başına gelmeyen kalmadı
artık şu kız akıllansın kerimin kıymetini bilsin lütfen:KK23:

ay deliricem ya sete gidip fatmagülün kollarından tutup sarsmak istiyorum "şu kerime br bak kızım kör müsün?deerdin ne senin"diye.adam aşık,sadık,şefkatli ya..:KK36: içime dert oldu yemin ederim bu kerimin cektikleri.şimdi fatmagü mustafayı secerse:KK43: kerimin aglayınca gözleri kalp şeklini alıyor ya tatlım benim:KK50::nazar: o giderse ben varım keriiimmmm :KK56:

X