Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kokteylin tadı eminim çok güzeldir :nazar:
nar,çilek,karadut ve frambuaz :KK56:
en sevdiğim meyveler

adıda fatmagül olmasaydı keşke:KK31:

Son düzenleme:
gazetede yazıyodu geçen pazarda fatmagülün banyo terliği diye çağırıyolarmış ben hiç dikkat etmedim banyo terliğine banyo yaptımıki:)

gazetede yazıyodu geçen pazarda fatmagülün banyo terliği diye çağırıyolarmış ben hiç dikkat etmedim banyo terliğine banyo yaptımıki:)

Hayır o pazarcıyla konuşmuşlardı sadece satılsın diye o ismi vermişler

ya bir sürü tüyo yazmıslar bir sitede.yok fatmagül mustafayla barısıcak ama kerimi sevdigin anlayacak ona geri dönecek felan demişler en az 10 bölüm sürer o olay.sacma olur bence.hesaplaşsınlar yeter.ya ben bu mustafayı anlamıyorum.taa en basında tecavüz olayını bilirken hırpalamıstı kızı hakaret etmişti.evini yakmıştı.sonradan yalan söylediler ona.şimdi ne değişti yani anlamadım ki.cok dertliyim cok...hayatımdaki tek heyecan fatmagülün yasadıkları o derece:18:
bereni önceden severdim ama şimdi kerim yüzünden uyuz olmaya basladım.ben kumrallardan beyaz tenlilerden hoslanırdım.adam tüm tabularımı yıktı gecti :26: fatmagülde domuz domuz bakmayı bıraksın artık tamam zor seyler yasadı ama adamın cekmedigi de kalmadı.canım canım ya :KK59:kara kaşlım kara gözlüm selvi boylum,kara yağız delikanlım:KK34: ben ona bir sürü tshrt alırım bölye siyah beyaz ..yada almam bir şey giymesede olur:KK14:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yeni fragmanı gören olmadımı benden başkaaaaaaa ?
mustafa elinde silahh erdoğanın karşısındaaaaaaa şok şok şokkk,
şimdi seni buracıkda öldürücem diyor,oda da reşat yaşaran ve selim de var sanırım,selimden emin deilim,,,başka bişey göremedim acaba öncesi varmı ?

Yeni fragmanı gören olmadımı benden başkaaaaaaa ?
mustafa elinde silahh erdoğanın karşısındaaaaaaa şok şok şokkk,
şimdi seni buracıkda öldürücem diyor,oda da reşat yaşaran ve selim de var sanırım,selimden emin deilim,,,başka bişey göremedim acaba öncesi varmı ?

Yukarıdaki de yeni fragman zaten. Ama bir de bu varmış, bu da 2. fragman oluyor.

[video=youtube;foyTtcD1Nlw]http://www.youtube.com/watch?v=foyTtcD1Nlw[/video]

Kesin bu pislikler Mustafa'nın beynine girerler Kerim yalan söylüyor, biz bir şey yapmadık diye.
Ooofff offff... İyice karışacak.

selim arkasında heralde o tutar havaya ateş eder mustafa,tabi selimde o döt varsa :KK53:
kerim orda ne diyo,sen onu terkettin ben evlendim mi ?

ay yerim onuu,yalnız şimdi mustafa erdoğana bişe yapmaz,kerim söyledi derse bunlar yine kerime fatmagüle sarcak,pff rahat bırakın fatmagülle kerimi de aşık olsun ftmgül kerime artık:KK69:

özette yayımlanmıs.fatmagül kerime karsı nefreti azaldıgı için acısını kerimden cıkarıyormuş.oh valla meryem ablasıda haşlayacak çoçuğu.mustafa zaten silah dayıyor kafasına.nedir bu çocugun cektiği ya:KK59: kerimin suçu neeeeee:KK59:

bence dizinin ismini degistirip kerimin sucu ne yapmalilar cunku herseyi yazik kerim cekiyor

özette yayımlanmıs.fatmagül kerime karsı nefreti azaldıgı için acısını kerimden cıkarıyormuş.oh valla meryem ablasıda haşlayacak çoçuğu.mustafa zaten silah dayıyor kafasına.nedir bu çocugun cektiği ya:KK59: kerimin suçu neeeeee:KK59:

bence dizinin ismini degistirip kerimin sucu ne yapmalilar cunku herseyi yazik kerim cekiyor

aynen yaaaa yazık kerime:KK5:
fatmagülün yüzünden dayak yedi kafasına silah dayadılar her fırsatta fatmagül ona çemkirdi şimdi meryem ablasıda ona tepkili:KK23:
kerimin suçu ne olmalı dizinin adı
garibim kerim daha çok acı çekiyor dizide:KK53:
umarım fatmagül mustafayada çemkirir ikisi yakınlaşmazlar:KK20: birde kerim bu sebepten acı çekmesin:KK19:

X