Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

fatmagülde az değil he :KK1: saclarını nasıl savurup gecti kerimin önünden.kerim fatmagül açısından tatminkar bir bölüm değildi ama olayların gidişatını belirledi.ve küçük sinyallerle kerim fatoş aşkının işaretini verdi.banyodaki karsılasma,kerimi polise göürürken fatmagülün bakışı vb.şu mustafa artık bıraksın fatmagülün peşini.kendi etti kendi buldu.fatmagül ona gitmez herhalde bu saatten sonra.demesin ya:KK50:
son olarak KERİM GÜLSÜN,DÜNYA GÜLSÜN :KK34:
(Kerim üstsüz gezsin,bizim yüzümüz gülsün ):78:

koptum:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

fatmagülde az değil he :KK1: saclarını nasıl savurup gecti kerimin önünden.kerim fatmagül açısından tatminkar bir bölüm değildi ama olayların gidişatını belirledi.ve küçük sinyallerle kerim fatoş aşkının işaretini verdi.banyodaki karsılasma,kerimi polise göürürken fatmagülün bakışı vb.şu mustafa artık bıraksın fatmagülün peşini.kendi etti kendi buldu.fatmagül ona gitmez herhalde bu saatten sonra.demesin ya:KK50:
(Kerim üstsüz gezsin,bizim yüzümüz gülsün ):78:

:KK60::KK60::KK60::KK60:ayy ne seksi de mi:KK60::KK60::KK60:

ya bayılıyorum bu dizideki, o ince ince yaşatılan aşk sahnelerine diziyi izleten ve güzel kılan kerim ve fatmagül arasındaki ince ve küçük küçük adımlarla ilerleyen sevda bence..hele ki kerim tam bir adam gibi adam rolünde her şeyi ile,fatmagül'in ise masumiyeti harika sahneler var ya...
bu arada mıstık resmen korkağın teki çıktı,fatmagülü alamayan midesi asu'yu şehvetli içine aldı vallahi ya bravo,hiç te ürkekçe yaklaşmadı ,hooopdiye atladı kızın üstüne hışımla:)) fatmagül de başladı artık taranmalara saç salmalara e hadi gari gelsin masum aşk sahneleri,hem döverim hep severim misali ..yazık kerim'e:)

kızlar beren saatin saçımı gürleşmiş ne aşkı memnuda bu kadar sık değildi

oy saclarda acildi:78::108:hadi bakalim:103:
kerem:KK74: ile fatmagil:92: barissin artikkk:KK24::KK73::127::KK19::KK48:
:88::90: cabuk yataga desin kerim fatmaya:KK57::KK60:

evt ya çok güzel bir bölümdü yine mustafaparayı rededemedi ama fatmagülün aklınıkarıştıracak galiba inş affetmez onu kerimle olsunlarr:KK36:yaaaa çok güzel yakışıyorlarr:KK9:

Dün akşamki bölümde kerim sweetini çıkartmıştı ya
Bence üstünde hiç birşey olmadan dolaşsın
Allahım neydi o öyle ya , kerime bayıldım bayıldım:KK37:

Eywahh eywahh ateş bacayı sardııı yavaşca ben size söylüyümmm fatonun saçlarada bir haller oldu salım salım geziyor artıkk :KK12:

Anammm mustiiii asunun dudaklarına zamk gibi yapıştı haaaa o nasıl öpüşmeydi yahuuuu yedi kızı resmen :KK53: :KK53:

Ahhhh kerim ahhhh çıplak gezsen devamlı nasıl olurrr :78: :78: :94: yarasına ilaç süresim geldi biran :94:

ya bayılıyorum bu dizideki, o ince ince yaşatılan aşk sahnelerine diziyi izleten ve güzel kılan kerim ve fatmagül arasındaki ince ve küçük küçük adımlarla ilerleyen sevda bence..hele ki kerim tam bir adam gibi adam rolünde her şeyi ile,fatmagül'in ise masumiyeti harika sahneler var ya...
bu arada mıstık resmen korkağın teki çıktı,fatmagülü alamayan midesi asu'yu şehvetli içine aldı vallahi ya bravo,hiç te ürkekçe yaklaşmadı ,hooopdiye atladı kızın üstüne hışımla:)) fatmagül de başladı artık taranmalara saç salmalara e hadi gari gelsin masum aşk sahneleri,hem döverim hep severim misali ..yazık kerim'e:)

katılıyorum ince sevdaları dikkatimizi çeken ve bize merakla izlettiren

(Kerim üstsüz gezsin,bizim yüzümüz gülsün )
:78:

Süpersin koptum :KK60:

son 3 bölümdür çok heycanlı ilerliyo dizi

benim dizide koptuğum an ebe nine mukaddese doğruyu söyle yaşaranlardamı işin içinde selimle erdoğan da var dimi diyor
fatmagülün abisi diyorki mukaddes gerçektenmi yaşaranlardamı var diyo :KK60:
aylardır abiye jeton düşmemiş hala :KK60:

birde o münir bey beni öldürüyo adam yalan makinesi gibi anında yazıyo senaryoyu

selim vuruldu bu herkesin işine geldi

birde selim hasta yatağında demezmi sen bana inanmıyosun ben zaten ölmüşüm diye nerden nereye çekiyo olayı :KK19:
vuralda gülüyo nerdeyse ben bile inanıcaktım diye :KK60:

o mustafada ne yere bakan yürek yakanmış nasıl yapıştı kıza yedi bitirdi resmen :KK37:

benim anlamadığım mustafa fatmagülün evini nasıl buldu eğer asu söylediyse o tehlikeye atmaz mustafayı neden söylesinki:44:

mustafanın amacı ne ? önümüzdekii hafta izliycez :KK55:

mustafafatmagülün evini yaşaran amca söledi:)adamın adını hatırlayamadım:)

hani mustafa şirkete gtti odaya grdi dan die bu salaklar döküldüler hemen orda güyya kerimin üstne salacaklardıya o yüsden orda söylendi yaniii:KK53:

Ben bu bölüm Erdoğan ın sahnelerinde koptum, o yusuf yusuf hallerine, Mustafa arabayı da alıp gidince arkasından bakışına, Selim in olayı kendi lehine çevirererek daha da iğrençleştiği sahnede Vural ın bakışlarına çok güldüm. Ama ne biçim insanlar bunlar para ile her şeyi örtbas ettiler. Reşat da Erdoğana iyi ayar çekti "benim dize getiremeyeceğim kimse yoktur" diye. Sizi bir dize getirseler şu Reşat sert bir kayaya çarpsa da paralarını başına çarpsa, inş. o günleri de görürüz. O Mustafa da hangi yüzle göründe Fatmagül e. Anasını babasını bile geçti Fatmagül ün tecavüzünden para kazandı. Alsın Asu sunu gitsin defolsunlar diziden :KK57:

Bence Mustafa sadece görünecek konuşmayacak, hangi yüzle af dileyecek kaldı mı ki yüzü, zaten derenin karşısına geçmişti, fuları bırakıp gidecek yani senden vazgeçtim gibilerinden. Keşke mektup yazsa "Kerim sana sahip çıktı ben çıkmadım, seni sattım, o sana layık falan" diye...

Son düzenleme:
Ben bu bölüm Erdoğan ın sahnelerinde koptum, o yusuf yusuf hallerine, Mustafa arabayı da alıp gidince arkasından bakışına, Selim in olayı kendi lehine çevirererek daha da iğrençleştiği sahnede Vural ın bakışlarına çok güldüm. Ama ne biçim insanlar bunlar para ile her şeyi örtbas ettiler. Reşat da Erdoğana iyi ayar çekti "benim dize getiremeyeceğim kimse yoktur" diye. Sizi bir dize getirseler şu Reşat sert bir kayaya çarpsa da paralarını başına çarpsa, inş. o günleri de görürüz. O Mustafa da hangi yüzle göründe Fatmagül e. Anasını babasını bile geçti Fatmagül ün tecavüzünden para kazandı. Alsın Asu sunu gitsin defolsunlar diziden :KK57:

Bence Mustafa sadece görünecek konuşmayacak, hangi yüzle af dileyecek kaldı mı ki yüzü, zaten derenin karşısına geçmişti, fuları bırakıp gidecek yani senden vazgeçtim gibilerinden. Keşke mektup yazsa "Kerim sana sahip çıktı ben çıkmadım, seni sattım, o sana layık falan" diye...

demi ya fatmagülün üstünden bide para kazandı...yazık olan ona oldu...

film milm ama gercek bunlar ya bi kızın hayatı kararıyo o orda parayla susturuluyo allah korusun böle insanlardan...

3 kişinin tecavüz ettiği kadını almaya midesi yetmedi ordunun geçtiği kadını koynuna aldı şu mustafa salağı...ayy gıcık kapıom ben o heriften pislik nasılda kabul etti parayı sonrada adiyim ben diyor.adi az kalır sana kaptırdım bende gidiyorum:KK53:
fatmagülde artıkın yaklaşsa biras da aşk kokuları salınsa:KK31: uffff daha hızlı ilerleseler dicem ama sonrasında nolur o zamanda onu bilemiyorum:26:
ama sanırım bende kerime aşık oluyorum kızlar ne manyak bişidir o öle yaaaa :KK17:

ahh ahhh kerime aşık olmayan mı var,herkes aşık kerime:KK16::KK23:
hele üstsüz halleri:KK53::KK23:herzaman üstsüz dolaşsın bizimde gözümüz bayram etsin dimi kızlar :KK52::KK23::KK23::KK16:

Eywahh eywahh ateş bacayı sardııı yavaşca ben size söylüyümmm fatonun saçlarada bir haller oldu salım salım geziyor artıkk :KK12:

Anammm mustiiii asunun dudaklarına zamk gibi yapıştı haaaa o nasıl öpüşmeydi yahuuuu yedi kızı resmen :KK53: :KK53:

Ahhhh kerim ahhhh çıplak gezsen devamlı nasıl olurrr :78: :78: :94: yarasına ilaç süresim geldi biran :94:

eee nede olsa eskiden bihterdi yabancı değil saçları savurmaya salınmayaa:KK70::79:

kizlar yorumlariniz super :KK1: su kerimden ne anliyorsunuz yaa? aslinda cirkin bisey, hele saclari kisayken hic biseye benzemiyor ama nedense cekici bi yani var gibi? :KK53:

X