Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

işte tam tahmin ettiğimiz şey mustafa parayı alır uçar gider

mustafa fatmagülü yanına yakıştıramadı asuyu yakıştırıo demek 3 kişi zoruna gitti 1000 kişi gitmio karaktersiz şey

bence mustafa parayı aldı ama onları yok edebilmek için gizli planlar yapacak gibime geliyor.eğer öle düşünmüyorsa çok yazık...ben olsam hepsini öldürürdüm.gurursuz..

ask-i memnu olay yaratmisti ki bu dizinin yaninda hic kalicak gibi görünüyo :KK37: so zamanlarda izliyorum ama böyle devam edersede izlemeyi düsünmüyorum :63:

demek para her kapıtyı açarmış nasıl insan bunlar ne kadar kolay yalan söylüyorlar varmıdır böyle şer.......

fatmagülde az değil he :KK1: saclarını nasıl savurup gecti kerimin önünden.kerim fatmagül açısından tatminkar bir bölüm değildi ama olayların gidişatını belirledi.ve küçük sinyallerle kerim fatoş aşkının işaretini verdi.banyodaki karsılasma,kerimi polise göürürken fatmagülün bakışı vb.şu mustafa artık bıraksın fatmagülün peşini.kendi etti kendi buldu.fatmagül ona gitmez herhalde bu saatten sonra.demesin ya:KK50:
son olarak KERİM GÜLSÜN,DÜNYA GÜLSÜN :KK34:
(Kerim üstsüz gezsin,bizim yüzümüz gülsün ):78:

fatmagülde az değil he :KK1: saclarını nasıl savurup gecti kerimin önünden.kerim fatmagül açısından tatminkar bir bölüm değildi ama olayların gidişatını belirledi.ve küçük sinyallerle kerim fatoş aşkının işaretini verdi.banyodaki karsılasma,kerimi polise göürürken fatmagülün bakışı vb.şu mustafa artık bıraksın fatmagülün peşini.kendi etti kendi buldu.fatmagül ona gitmez herhalde bu saatten sonra.demesin ya:KK50:
son olarak KERİM GÜLSÜN,DÜNYA GÜLSÜN :KK34:
(Kerim üstsüz gezsin,bizim yüzümüz gülsün ):78:

:KK1:harikasın ya gece gece güldürdün beni

X