Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Kerim kaçırdı fatmagülü yaaa biraz daha erken gelseydi bulacaktıı tühhhh ne yapacak şimdi bakalım fato karnıda açıktı yesin bari simiti

izleyen arkadaşlar erdoğanla vuralın asansör sahnesiden sonra olanları paylaşabilirler mi?tv oğlum aldı:)

biri özet geçsin nolur bu bölümü çok merak ediyordum.çatlıycam nolur.

Ben Kerim'in taaaaaaaaa ordan Fatmagül'ü nasıl gördüğüne takıldım :))
Fatmagül izlerken çok yakın gibi gözüküyordu ama Kerim yanına gidene kadar amma koştu.Ne göz varmış bee :))

Ama içim rahatladı...

Bende o adam Asude'yi döverken görmüştü Fatmagül'ü.Odaya kaçtı,kilitledi kapıyı.Sonra ne oldu,orayı kaçırdım.Adam nasıl bırakıp gitti?

kızlar ben izleyemedim bu bölümü ne oldu biri bana özet geçebilir mi?

inşallah fatmagülün tavrı değişir artık kerime karşı
ağlarken gördü kerimi...

slm kıslar kerim zaten aşık olmuştu şimdi sıra fatmagül oda aşık olacak tabi sorunlar onların peşini bırakmıyacak o cadı yenge onlara daha çok çorap örer

ya bi özet nolur.yoksam kocayı kesecem burda bıktım şunun kurtlarından...bu bölümü çok merak etmiştim offf ya..

Ne güzel ağladın sen Kerimim yeaa... Bir daha aşık oldum. Fatmagül de aşık olsun artık yavaştan. Merakla bekliyorum bir sonraki bölümü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…